SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Transferde Adı Geçenler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32054)

KaanK 09.06.2011 22:44

Cevap: Transferde Adı Geçenler

[QUOTE=sebasteia;722516]rıza hoca 50 kişilik transfer listesinden bahsetmişti. anlaşılan transferlere listenin sonundan başladık. :D

rıza hocam listeyi ters tutmuşsunuz, ters! :D[/QUOTE]

:))) hakikaten rıza hocanın belki de eskişehire alamadığı hayallerindeki futbolculardır bunlar kimbilir

aozdemir 09.06.2011 22:47

[B]bu acele neden.kolaymı iyi futbolcu almak. uğraşıyolar alacaklar elbet.kaliteli 2 isim yeter bize.zaten 2. yarı itibariyle iyi bir takımımız var. birkaç iyi takviyeyle çok iyi olacağız.[/B]

asabibaba 09.06.2011 22:57

[B]HERŞEY BİR TARAFA DA SABANOH VE MAMADOU DİALLO ARKADAŞLARA ÖZEL BİR MESAJIM OLSUN. BİZ BURDA SİVASSPOR EKSENLİ BİR KAYGI İLE HABERLEŞİP BİRBİRİMİZE MÜJDE YADA OLABİLECEK MÜJDELERİ VERİP KEYİF ETME TELAŞINDA İKEN İKİNİZ ÇIKAGELDİNİZ VE BU MUHABEETİN TABİR-İ CAİZ İSE İÇİNE ETTİNİZ DESEM AYIP OLMAZ DEĞİL Mİ? HAYALKAFE NİN YAZDIĞI YADA VERDİĞİ HABERLER YANLIŞ EKSİK YADA DOĞRU OLABİLİR OLMAYABİLİR DE AMA BURDA BİZ BİR BİRLİKTELİK YAŞIYORUZ VE BU BİRLİKTELİĞE GİRMEK İSTERSENİZ BİZİMLE SEVİNÇ YADA ÜZÜNTÜ PAYLAŞABİLİRSİNİZ YOK BİRLİKTELİK PAYLAŞMAK İSTEMİYORSANIZ......................[U] LÜTFEN GÖLGE ETMEYİNİZ BAŞKA İHSAN İSTEMİYORUZ [/U].....SAYGILARIMLA [/B]

sebasteia 09.06.2011 23:20

beyler bu sabanoh ve mamadou ikizlerin bütün mesajlarının teşekkür butonuna basın. ben olayı çözdüm: bunlar hayalkafenin teşekkür puanlarını kıskanıyorlar bea! :D

tamam lan tamam aha şimdi başlıyorum ikinizin de bundan sonraki bütün mesajlarınıza teşekkür edeceğim. :D hadi girin mesajları!

HALIL 09.06.2011 23:27

ben 2006 den beri bu sitedeyim ve sizleri gercek kardeslerim gibi seviyorum
yalansa en buyuk serefzizim butun gun isimi gucumu birakip sizlernenim ve cok mutluyum :)

ama ben mamadou diallo ve sabanoh kadar cirkefini gormedim allah belanizi versin sivasspor.com sitesini huzurunu bozdunuz forum degil mahalle kavgasina donustu

adminler moderatorler sunlari evimiz saydigimiz siteden kovun lutfen yada akkilansinlar:mad:

bende duygularmi soyledim 2-3 gundur sabir etmistim ama benim gibi sakin ve zararsiz bir insani sinir hastasi ettiniz

yasa hayalkafe tavarih sebasteia bizleri cekemiyorlar galiba:mad:

tavatir 09.06.2011 23:33

Trabzon Sercan'ı alır mı ne dersiniz ? :)

Kaynağım DHA muhabiri :)

Bundan sonra kaynak belirteceğim Mamudo gibiler için :)

58 SiVaSıM 58 09.06.2011 23:33

eyyyyyyyyyyy moderatör eyyyyyyyy forum yöneticisi bu hain herifleri atın bu siteden mamadou diallo ve sabanoh denen herifleri atın gitsin

HALIL 09.06.2011 23:35

yada aklima bir fikir geldi sabanoh ve mamadou diallo bozuntularini yasakli listenize koyun o zaman bosuna yazmis olurlar cunku kimse yazdiklarini gormez ve moralimiz bozulmaz:D:mad:

HALIL 09.06.2011 23:36

burda ozellikle hayalkafe ve tavarihe sesleniyorum hayatiniza normal devam edin eskisi gibi bilgilerinizi haberleriniz aktarin bizler icin hatirimiz icin sivasspor.com'un gercek uyeleri icin gercek sivaslilar ve gercek sivassporlular icin;)

tavatir 09.06.2011 23:38

[QUOTE=yigido_halil_58;722549]burda ozellikle hayalkafe ve tavarihe sesleniyorum hayatiniza normal devam edin eskisi gibi bilgilerinizi haberleriniz aktarin bizler icin hatirimiz icin sivasspor.com'un gercek uyeleri icin gercek sivaslilar ve gercek sivassporlular icin;)[/QUOTE]

Valla kusura bakmayın arkadaşlar ben artık havadan sudan şeylerden bahsedeceğim :)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 06:52.