SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   OLAY MAÇ YENİDEN! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=12548)

karahan79 28.08.2007 19:24

OLAY MAÇ YENİDEN!

[IMG]http://image.haber3.com/spor3/haber/109459.jpg[/IMG]

Futbol Federasyonu, Süper Lig'in ilk haftasında oynanan ve son dakikalarında çıkan olaylar nedenii ile yarım kalan Trabzonspor-Sivasspor maçı için kesin kararını açıkladı.

TFF'nin Beylerbeyi Tesisleri'nde yapılan ve saatler süren Yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklanan karara göre Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında yapılan ve çıkan olaylar yüzünden tamamlanamayan Trabzonspor-Sivasspor maçı tarafsız sahada ve seyircisiz olarak yeniden yapılacak.

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında yapılan ve tamamlanamayan Trabzonspor-Sivasspor maçının tarafsız sahada ve seyircisiz olarak yeniden yapılmasına karar verdi.

Futbol Federasyonu, yarıda kalan Trabzonspor-Sivasspor maçı hakkındaki kararını açıkladı !.. TFF'nin Beylerbeyi Tesisleri'nde yapılan ve saatler süren Yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklanan karara göre Trabzonspor ile Sivasspor, tarafsız sahada yeniden karşılaşacak. Maç 1. dakikadan ve 0-0'lık skorla başlayacak.

Alınan kararla ilgili olarak TFF'den yapılan açıklama şöyle:

"TFF Yönetim Kurulu, Trabzonspor - Sivasspor müsabakanın tarafsız bir sahada, seyircisiz olarak, ileride belirlenecek bir tarihte tekrarına karar verdi.

12.08. 2007 tarihinde Trabzon Avni Aker Stadyumu'nda oynanan Trabzonspor-Sivasspor Turkcell Süper Lig futbol müsabakasının 90+2. dakikasında müsabakanın hakemi Bülent Demirlek tarafından tatil edilmesi neticesi, dosya ve ekleri TFF Yönetim Kurulu'nun 28.08.2007 günü yapmış olduğu toplantıda etraflıca görüşülmüş, dosyada bulunan hakem, gözlemci, temsilci raporları detaylı şekilde incelenmiş, müsabaka gözlemcisi ve temsilcileri Kurul'da dinlenmiş, ek raporlarına başvurulmuştur.

Gözlemci ve temsilcilerin ek raporları doğrultusunda hakemin müsabaka ile ilgili tatil kararı Yönetim Kurulu'nca uygun görülmemiş olup, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 18/a ve 29/b son fıkra maddeleri hükmü gereği müsabakanın tarafsız bir sahada, seyircisiz olarak, ileride belirlenecek bir tarihte tekrarına karar verilmiştir.

Müsabaka hakemi hakkında müsabakayla ilgili soruşturma açılmasına, ayrıca basında yer alan demeçleri sebebiyle Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak ile yöneticilerden Abdullah Başer ve Zeyyat Kafkas'ın Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmesine karar verilmiştir."

yigido_furkan 28.08.2007 19:28

-->: TRABZON SİVASSPOR MAÇI TEKRAR OYNANACAK

bukadar olmazya maç tekrar tarafsız sahadan 0 0 baslayacak federasyon trabzondan korktugu için yapıo ark. önümüzdekı maçta tepkımızı gösterilim

Army 28.08.2007 19:29

--->: TRABZON SİVASSPOR MAÇI TEKRAR OYNANACAK

[B]Evet bende haberi dinledim siteye yazmak için geldim.

Böle federasyonun ALLAH BELASINI VERSİN!!!!. Türkiye Futbol Federasyonu değil resmen Trabzon futbol federasyonu. maçı tekrar ettirecektiniz 250 bin ytl cezanın sebeni neydi? [/B]

yigido Atilla 28.08.2007 19:29

PFDK Karari verdi

Trabzonspor Sivasspor maci 90 dakika tarafsiz sahada seyircisiz oynanacak yorum sizin

ceza_tolga_rep 28.08.2007 19:31

-->: PFDK Karari verdi

evet federasyonun yüzü belli oldu.ben demedim mi bunlar olayı soğutuyor yazık oldu....

yigido8499 28.08.2007 19:33

--->: PFDK Karari verdi

Allah belasını versin böyle federasyonun... maçın hakkı 3-0 sivas lehine olması gerekmezmiydi..

yigido_furkan 28.08.2007 19:33

-->: MAÇ TEKRAR OYNANACAK

bnce direk Uefaya bas vuralım ve hakkımızı arıyalım

samet yıldız 28.08.2007 19:34

--->: MAÇ TEKRAR OYNANACAK

federasyon kim korkuttu sizide vereceğiniz karardan döndünüz

excellent58 28.08.2007 19:36

Kesınlıkle Ueafaya Basvurmalıyız bole sacmalık olmaz

pepsiyusuf 28.08.2007 19:37

bu hak trabzonlular içinmi bizim federasyonda temsilcimiz olmadığı için trabzonlular, federasyona baskı yaparak sözde adaleti yerine getirdiler hemen itiraza gidilip hatta uafa şikayet edilmeli artı trabzonlu olan tüm federasyon yetkililerinin görevlerine son verilmeli haluk ulusoyun derhal görevden alınmalı

WEZ Format +2. Şuan Saat: 06:12.