SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Tehlikenin Farkında mısınız? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35792)

SivasSpor.Com 26.03.2013 10:30

Tehlikenin Farkında mısınız?

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=39733&token=76178[/IMG]

Son haftalarda aldığımız başarısız sonuçlarla her geçen gün tehlikeli bölgeye biraz daha yaklaşan Sivasspor'u bekleyen bir başka sorun ise, sözleşmesi sezon sonu bitecek olan önemli futbolcularımızın olması.

Çok büyük beklentiler ile Sivasspor için rekor sayılacak bir bedelle takıma transfer edilen ve kaptanlığa kadar yükselen Erman Kılıç başta olmak üzere, uzun yıllardır Sivasspor forması giyen ve adı Sivasspor ile özdeşen hemşehrimiz Hayrettin Yerlikaya, takımımızın göz bebeği Ziya Erdal, Michael Eneramo, Kadir Bekmezci, Jan Rajnoch, Ricardo Pedriel, Erhan Güven, Uğur Kavuk, Stefan Senecky ve Adem Koçak sezon sonu kontratları yenilenmezse bedelsiz olarak takımdan ayrılacak isimler olarak biliniyor.

Özellikle takımın iskeletini oluşturan Erman, Eneramo, Kadir , Jan rajnoch ve takımda en sevilen isim olan Ziya Erdal'ın sözleşmelerinin hala yenilenmemesi taraftarlar olarak bizleri endişelendiriyor.

Bu sezon performans düşüklüğü nedeniyle taraftardan yoğun tepki alan başta Uğur Kavuk olmak üzere, Erhan Güven ve takımda tutulan Senecky ile sezon sonunda yolların ayrılması bekleniyor.

[B]Sivasspor.Com Özel [/B]

yigido yakup 26.03.2013 10:36

Cevap: Tehlikenin Farkında mısınız?

Erman Kaptan ve Ziya haricindekilerin o Kadar cok düsündürücü ve tehlike olabilecegini zannetmioyorum.

Eneramo zaten aklida baska yerde kafasida onun icnde hep tek yillik sözlesme imzaliyor giiderse hic üzülmem.

58sinan58 26.03.2013 11:02

eneramonun taktik zaten belli takım bulursam giderim ortada kalırsam bir yıl sözleşme imzalarım kürkçü dükkanına geri dönerim

Külhan 26.03.2013 11:06

Bizdeki yönetim ne tranferi nede sözlesmeyi becere biliyor Allah askina ne is yapiyorlar hep merak konusu sözlesmesini garanti etmeyen futbolcu dan verim ala bileceginizimi saniyorsunuz malisef cok yaniliyorsunuz adamlar sizden umdugunu bulamayinca simdiden takim arama derdindeler neden perfonmasi iyi olan futbolculari simdiden rahatlatacak kararlar almiyorsunuz yoksa sizdemi alt ligleri kafaya koydunuz nedir bu vurdum duymazlik hic bir yetkiliden bu konuda aciklama yok bu hantal yönetim insani kahrediyor dogrusu beyler eger yöneticilik sizleri sikiyorsa ayrila bilirsiniz hicbir kulub karamsarlik icinde basariya ulasamaz lütfen koca sivasin takimina yazik etmeyin.

yorumyapıyombenya 26.03.2013 11:07

Bu sezon yönetimin ne yaptığını anlayan bir adım öne gelsin takım dibe vurdu vuracak tek kelime açıklama yok her maç bizi doğruyorlar yine ses yok takımın en önemli isimleri kadir erman eneramo rajnoch ziya takımdan giderse kimleri alacaklar kimi oynatacaklar takımı düşürmeyi hedefliyorsanız başaracaksınız demektir

58sinan58 26.03.2013 11:16

Bu sezon performans düşüklüğü nedeniyle taraftardan yoğun tepki alan başta Uğur Kavuk olmak üzere, Erhan Güven ve takımda tutulan Senecky ile sezon sonunda yolların ayrılması bekleniyor.

bu isimlerin yanına hayrettin ve pedrieli de eklesek hiçte fena olmaz

58sinan58 26.03.2013 11:28

ben rajnoch un kadro dışı kalma olayından sonra sözleşme yenilemesini çok düşük bir ihtimal olarak görüyorum umarım yanılan ben olurum

GokhanTurna 26.03.2013 11:59

Ziya 2 hafta önce sözleşmesini 2015 yılına kadar uzattı. TFF de sözleşme bitiş tarihi 2013 gözüküyor ama uzattı. Sezon sonu güncellenir o tarih herhalde.

Ermanı bu sene elde tutamayız başka kulübe gider, peşinde koşanı çok. Rajnoch takımda mutsuzdu hala aynı mı bilmiyorum, büyük ihtimalle o da gider. Eneramo zaten kalmayacak kulüp de. Adem kalsın o bize lazım. Kadir, Pedriel ve Senecky eskisi gibi değiller kesinlikle gitseler iyi olur. Erhan iyi bir yedek ama Uğur'un yerine iyi bir sağ bek lazım. Hayrettin kesin kalır ve Ziya'nın yedeği olmaya devam eder.

Seneye yabancı sayısı 5+3 olduğu için Senecky, Pedriel gibi oyuncular ile yollar ayrılmalı. Artık yabancı transferleri daha dikkatli yapılmalı.

kursad1981 26.03.2013 12:04

ziya ile tekrar anlaşıldı erman kılıç lada anlaşılmak uzere

Abdullah DuMaN 26.03.2013 12:16

Ermanın talibi çok olacaktır yenileme derhal yapılmalı Eneramo geçen sezon gibi yaparsa artık alınmasın takıma

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:31.