SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Süperlig (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Fikstür Çekiliyor! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36357)

Abdullah DuMaN 13.07.2013 09:31

Fikstür Çekiliyor!

Süper Lig fikstür çekim tarihi netleşti.

[IMG]http://img.haberler.com/haber/114/2013-2014-futbol-sezonu-acilis-tarihini-aciklandi-4566114_8079_o.jpg[/IMG]

Yeni sezondaki maratonun belirleneceği kura çekimi, 17 Temmuz Çarşamba günü yayıncı kuruluş Lig TV’nin Ayazağa’daki stüdyolarında gerçekleşecek. Kura çekimi sonrası 34 haftalık zorlu maratonun planlaması da ortaya çıkmış olacak. Ligde ilk hafta maçları 17-18-19 Ağustos tarihlerinde oynanacak

Abdullah DuMaN 13.07.2013 09:32

Cevap: Fikstür Çekiliyor!

ilk maçlara nerdeyse 1 ay kaldı günler maçsız geçmiyor sabırsızlanıyoruz

B.DUMANLI 13.07.2013 09:40

Ilk macin dört büyüklerden biriyle veya Sivas´da oynanmasi tek istegim.Böyle bir fikstür takim tam havasindayken dördünden birine bir Sivas TOKADI patlatmak bizede moral olur,bu arada rakipde kendini toparlayana kadar ati alan Üsküdar´i gecer,seyircide takimda motive olmus olur.
Bu arada Carlos ve Sivasspor Türkiye´nin gündemine oturur...

alaattin 5858 13.07.2013 10:06

[QUOTE=B.DUMANLI;866140]Ilk macin dört büyüklerden biriyle veya Sivas´da oynanmasi tek istegim.Böyle bir fikstür takim tam havasindayken dördünden birine bir Sivas TOKADI patlatmak bizede moral olur,bu arada rakipde kendini toparlayana kadar ati alan Üsküdar´i gecer,seyircide takimda motive olmus olur.
Bu arada Carlos ve Sivasspor Türkiye´nin gündemine oturur...[/QUOTE]
aman emmi 2010 2011 sezonunda ilk maçta cimbomu yendikte ne oldu o sezon tarihin en rezil skorlarını aldık paçayı zor yırttık inşallah sezonun başı değilde sonu iyi biter.

keko 58 13.07.2013 10:15

[QUOTE=B.DUMANLI;866140]Ilk macin [B][COLOR="red"]dört büyüklerden[/COLOR][/B] biriyle veya Sivas´da oynanmasi tek istegim.Böyle bir fikstür takim tam havasindayken dördünden birine bir Sivas TOKADI patlatmak bizede moral olur,bu arada rakipde kendini toparlayana kadar ati alan Üsküdar´i gecer,seyircide takimda motive olmus olur.
Bu arada Carlos ve Sivasspor Türkiye´nin gündemine oturur...[/QUOTE]

[B]Dumanli gardasim,
aslinda senin Yorumlari cok begniyorum tek kirimizi yaziklari HIC BEGNMEDIM!!

Cünkü sen 4 büyüklerden biri mac olsun yaziyorsun büyük takim yok bize karsi....;)
EN BÜYÜK [COLOR="red"]SIVASSPOR[/COLOR] BASKA BÜYÜK YOOOKKKKK!!!!!!

Bence ilk Mac Rizayi karsi olmasi gerekir Adam biraz yansin.......:D

[/B]

B.DUMANLI 13.07.2013 10:38

[QUOTE=keko 58;866143][B]Dumanli gardasim,
aslinda senin Yorumlari cok begniyorum tek kirimizi yaziklari HIC BEGNMEDIM!!

Cünkü sen 4 büyüklerden biri mac olsun yaziyorsun büyük takim yok bize karsi....;)
EN BÜYÜK [COLOR="red"]SIVASSPOR[/COLOR] BASKA BÜYÜK YOOOKKKKK!!!!!!

Bence ilk Mac Rizayi karsi olmasi gerekir Adam biraz yansin.......:D

[/B][/QUOTE]

Dört büyükler sözüne bende karsiyim.Bunu yazili ifade ederkende bende istemiyerek yaziyorum ve hatta zor telafuz ediyorum KEKO GARDAS,fakat fikstür cekilisinde kendilerini dev aynasinda görenlerden biriyle ilk macimizi yaparsak ,Sivasspor´un maci kazanacagini ifade ediyorum.Tabiki Sivasspor tek büyük. Bundanda kimsenin süphesi yok.Allah´in izniyle Douglas transferide gerceklesirse biz bu lige imzamizi atar ve sampiyon oluruz.Bugün Bursaspor bir kez sampiyon oldu federasyondan Türkiye sampiyonu olarak hala para aliyor.Sivasspor bu basariyi neden yakalamasin.Neden bu para Sivasspor´un kasasina girmesin.

4eylül 13.07.2013 10:52

şampiyonluk yolunda hayırlı olur inşaallah fikstür çekiliyor haberi bile beni şimdiden heyecanlandırdı

memleket58 14.07.2013 09:33

sabırsızlıkla bekliyoruz, biranönce lig başlasada keyifle sivassporumuzu izlesek

Murad_Kelleci58 14.07.2013 11:07

Bir ilk hafta programı yapayım.. Ne kadarı tutacak ;)

SİVASSPOR-Ç.Rizespor
Antalyaspor-K.Karabükspor
T.Konyaspor-Trabzonspor
Akhisar Bld.-Elazığspor
Beşiktaş-Bursaspor
G.Saray-G.Birliği
K.Erciyesspor-F.Bahçe
G.Antepspor-Kayserispor
Eskişehirspor-Kasımpaşa

cemahmety 14.07.2013 11:26

Allah'ın izniyle Ramazan Bayramından sonra Eylül ayına kadar Sivasıma gelip bir maç izleyeceğim hangi takımla olursa olsun bir önemi yok, Sivasıma gelip takımımı 4 Eylülde izlemek nasip olur İnşallah. Yeni sezon formalarımız da ücretini verecek kadar kaliteli olursa takımımıza destek için onuda alırız. :D

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:04.