SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Organizasyonlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=62)
-   -   Neden olmasın? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36219)

Rallim58 10.06.2013 09:37

Neden olmasın?

Sivas ve Sivasspor sevdalıları...
Bizleri bu siteye bağlayan neden, Sivas'lı ve Sivassporlu olmamızdır. Bağımsız taraftar sitesi olan sivasspor.com sayesinde, buradan yazıyor çiziyor, fikirlerimizi paylaşıyor ve tartışıyoruz.
Bunların yanısıra sosyal bir bağ kuruyoruz. Kimilerimiz Sivas merkezde bulunurken kimilerimiz ilçelerimizde, il dışında hatta yurt dışında hayatımızı idame ettirmekle meşgulüz. Ancak inanıyorumki, site üyesi arkadaşlarımızın bir çoğu ile aynı tarihlerde Sivas'ta bulunuyoruz. Ancak haberdar olamıyoruz.

[B]Sivas'ta kalacağı zaman aralığı (Yurt dışı, yurt içi yıllık izinleri) belli olan kardeşlerimiz[/B], tarihlerini buradan belirtse ([B]organizasyona katılmak isteyenler[/B]), sitemizin Sivas il temsilciliği önderliğinde, uygun bir zamanlama ile, bir piknik organizasyonu gerçekleştiremez mi?

diye sormak istedim:)

[IMG]http://i466.photobucket.com/albums/rr29/jakobieen/DSCF1288.jpg[/IMG]

Geçmişte yapıldığını bildiğim, için gündeme getirmek istedim. Buluşmak, tanışmak ve konuşmak isteyen tüm yiğido kardeşlerimiz bu konudaki görüş ve düşüncelerini buradan paylaşabilirler.

58_SEMİH_58 10.06.2013 09:42

Cevap: Neden olmasın?

Pazar günü olursa her türlü katılmaya çalışırım.

Sivasım5858 10.06.2013 09:51

[B]Kars'tayım Allah nasip ederse 24 haziranda Sivas'ımda olacağım 1 ay kalacağım böyle bir etkinlik olursa katılırım..[/B]

izmirliyigido 10.06.2013 09:54

Bence de çok güzel bir düşünce. Hatta benim ufak bir de ricam olacak. Herkesin birbiriyle tanıştırılıp geçilmesi sonuçta bazılarının ismi o anda unutuluyor. Ben derim ki herkese hem adı hemde sitede ki nicki yazılı olan yaka kartları olsa ne kadar güzel olur. Böyle bir şey yapılabilir mi Rallim58 bey?

Piknik olayı da herkesin katılabileceği bir tarih olursa çok güzel olur. Tanışmayı ve kaynaştırmayı sağlar. Bunu tekrar gündeme getiren Rallim58 kardeşimize çok teşekkür ediyorum.

.

VAVEYLA13 10.06.2013 10:09

1 temmuzdan itibaren eylüle kadar Sivas'tayım tanışmak için güzel bir vesile olur

Murad_Kelleci58 10.06.2013 10:16

Neden olmasın..!! Seve Seve katılmak isterim.. Bende 3 ay kadar Sivas'tayım.. :)

PETKOVİC 10.06.2013 10:21

baba 10 güne geliyorum sivasa biraz daha bekleseniz :)

58fatihcan 10.06.2013 10:26

Benim tarih belli degil ama bende gelmek isterim. Cok mantikli bir fikir

Rallim58 10.06.2013 10:37

[QUOTE=izmirliyigido;861061]

.....................Ben derim ki herkese hem adı hemde sitede ki nicki yazılı olan yaka kartları olsa ne kadar güzel olur. Böyle bir şey yapılabilir mi Rallim58 kardeşim?

Piknik olayı da herkesin katılabileceği bir tarih olursa çok güzel olur. ......................

.[/QUOTE]

[B]1- Yaka kart olayı, resmiyet sağlar :) oysa biz tanışma ve kaynaşma olsun isteriz.:)

2- Organizasyonun sahibi sitemizin il temsilciliği olup, İl temsilciliğinin şemsiyesi altında toplanılmalıdır.

3- Gerek il dışı gerek yurt dışında bulunan arkadaşlarımızın Sivas'ta bulunacakları tarihler belirlenip ona göre ortak (çoğunluğun uyabileceği) bir tarih olmasını sağlamak amaçlı konuyu bugünlerde açtım.

4- Konunun takibi ile belirlenecek tarihin ortak bir güne denk gelmesini sağlamak işi de il temsilciliğine kalsın isterim :)

5- Bizlerden istenecek her türlü destek, her zaman (Rabbim izin verdiği sürece) var olduğumuz da bilinmelidir.

N O T : Sitenin Sivas il temsilciliği, Sivas esnaflarından sevdiğimiz kardeşimiz Bekir Bayrak'ın işyeri Sivas Lisesi-Maliye arası (Arap Evliya Caddesinde) MAXİMUM İNTERNET CAFE'dir. Bilmeyen kardeşlerimize de adresi vermiş olalım.[/B]

asabibaba 10.06.2013 12:08

[B]1 Temmuz - 1 Eylül arası yokum sizlere afiyet olsun...Üzülürüm böyle bir birlikteliğe katılamadığımdan[/B] :(

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:10.