SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Diğer Sporlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Gökhan FİLİZ (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38186)

cücü baba 20.08.2014 17:51

Gökhan FİLİZ

[B]11. ULUSLARARASI PALANDÖKEN KARATE TURNUVASIN’DAN GÜMÜŞ MADALYA

19 Ağustos, 2014 Haberler

GÖKHAN-ERZURM
15-17 Ağustos 2014 tarihleri arasında Erzurum Buz Hokey Spor Salonu’nda yapılan 11. Uluslar arası Palandöken Karate Turnuvası’na Sivas Dört Eylül Belediye Spor Kulübü olarak 21 sporcu 3 antrenör 1 idareci ve bir hakemle katılım sağlanmıştır.

25 ülkenin,40 ilin ve toplam 2500 sporcunun katıldığı 11. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası minik yıldız ümit genç büyük ve veteranlar kategorilerinde büyük mücadelelere tanık olmuştur.

Kulübümüz sporcularından derece beklediğimiz bazı sporcularımız grup finallerinde elenirken,

BÜYÜKLER kategorisinde yarışan 60 kg sporcumuz GÖKHAN FİLİZ 4 tur kazanarak müsabakada iddialı olduğunu gösterdi. Bütün maçlarını üstün başarı göstererek finale ismini yazdıran Gökhan Filiz final müsabakasında başlangıçta rakibine üstünlük sağlamasına rağmen yenilerek gümüş madalyanın sahibi oldu.

Erzurum’da yapılan 2500 sporcunun katıldığı bu turnuva tüm sporcularımız için güzel bir tecrübe olmuştur.

Eylül ayında İstanbul’da yapılacak olan ve 40 ülkenin katılacağı Uluslar arası İstanbul Open Karate Turnuvasına katılarak Ekim’de yapılması planlanan Türkiye Ümit- genç ve 21 Yaş altı Karate Şampiyonası için iyi bir hazırlık dönemi geçirmiş olacağımızı düşünüyoruz.

Sporcumun elde etmiş olduğu bu başarıdan dolayı kendini kutluyor başarılarının daha da artarak devam etmesini temenni ediyorum.

Oğuz ÖKTEN[/B]

58 Amsterdam 58 20.08.2014 18:18

Cevap: Gökhan FİLİZ

Allah basarilarinin devamini getirsin, amiin

eurovision 20.08.2014 18:18

gurur duyuyoruz :)

buneyav 20.08.2014 19:18

oğuz hoca benide çalıştırmıştı vay be başarılarının devamını dilerim

asinancetin583 20.08.2014 19:36

İnsallah kardesimizin nice altin madalyalarini gormek nasip olur

ş.usta 20.08.2014 21:38

[B]gökhan gene başarıyla temsileti memleketimizi neyazıkki amatör branslar övey evlat muamelesi görmeye devam ediyor.
gökhanım sen yılmadan usanmadan devamet.
birgün haketiğin yerde olacaksın. [/B]

ihtiyar yiğido 20.08.2014 21:41

[B][I]Bende eski bir sporcu olarak, Gökhan Filiz kardeşimize başarılar diliyorum, turnuvada aldığı o gümüş madalya İNŞALLAH alacağı Altın madalyaların habercisidir, bir büyüğü olarak Gökhan kardeşime tavsiyem, yılmasın çok çalışsın güzel ahlaklı bir sporcu olsun, müsabakalara çıkarken ALLAH'dan yardım istesin başarı gelir.
Gökhan kardeşimden bir hemşehrisi olarak daha büyük başarılar bekliyorum, çunkü bu kardeşimde bu potansiyel var, çünkü o bir Yiğido. [/I][/B]

BekirBayrak 21.08.2014 08:45

[B]SİVAS'ın amatör branşlardaki yüz akı olan GÖKHAN FİLİZ kardeşimi kutluyorum bu başarısından dolayı ve daha başarılı sonuçlar alacağından hiç şüphem yoktur.[/B]

Abdullah DuMaN 21.08.2014 08:48

Sivas'ın gururu Gökhan kardeşime başarılarının devamını dilerim. Helal olsun

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:16.