SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Maçlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=10)
-   -   G.Antepspor-Sivasspor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33575)

ardahanlı 25.01.2012 10:40

Cevap: G.Antepspor-Sivasspor

G.Antepspor karşılaşması bana göre Sivasspor açısından rahat geçecektir. Ancak bizimkilerin rehavetinden korkuyorum ben. Erman Kılıç mükemmel bir futbolcu ve insan bana göre. O takımına güven veriyor.

Antepte 4 sakat ve 1 cezalı var. Abdullah Ercan takımını iyi organize edemiyor, tabi bunda oyuncularının ahenksizliği ve savrukluğu da var. Ancak Rıza hoca takımına son derece hakim.

Ben Sivasın galip geleceğini düşünüyorum.

asdera58 25.01.2012 10:50

Arkadaşlar bukadr emın ve büyük konuşmayalım yinede sonuçda deplasman macı zor gececektir umarım kazanırız ne diyeyim.

buraks58 25.01.2012 11:15

antepin ne kadar eksikleri olsada her zaman zor deplasman olmuştur. ancak bu maçtan inşallah galibiyetle ayrılacağımıza olan inancım yüksek.

gaziantepte; elyasa(antebin bjk maçında en iyisiyde),emre güngör, bekir ozan(antebin şuara orta sahadaki en istikrarlı oyuncusu),turgut doğan cezalı oldukları için oynayamayacaklar.

karcemarskas'ın 2 hafta oynayamayacağını söylemişlerdi. oda kesin olarak bizim maçta yok. ayrıca dünki maçta 2. kaleci mahmut, savunmadaki bir numaralı oyuncuları dannyde sakatlandılar. eğer bu iki oyuncuda oynamazsa gaziantepin sivassporumuz karşısında işi çok zor.

35gürün58 25.01.2012 11:26

Antep'in sakatları ve cezalıları yorum yapan arkadaşları baya rahatlatmış oysa gözardı etmemeleri gereken konu sakat ve cezalıların yerine oynayacak olan yedek veya gençler kendini ispatlamak için varını yoğunu ortaya koyacaklar ,Ankaragücü nün gençlerle başladığı ilk iki maçta herkesi şaşırttığını unutmayalım...

Burada dikkat edilmesi gereken konu rakibi küçümsemeyelim ve rehavete kapılmayalım her maçı final maçı ciddiyeti içinde oynarsak başarı elde ederiz.

Sanıyorum Rıza hoca bu konuya çok dikkat ediyor olsa gerek....

58 SiVaSıM 58 25.01.2012 11:26

artık bu havayla bizi kimse durduramaz antepide yeneriz haydi SİVASIM ilk 4e selam yola devam

tavatir 25.01.2012 11:35

Umarım zevkli ve centilmence güzel bir mücadele olur. 3 puan olmazsa 1 puan da iyidir bizim için.

eneskeskin 25.01.2012 11:52

Açıkçası dünkü maçı daha kolay kazanmamız gerekirdi diye düşünüyorum ancak önemli olan evimizdeki maçlarda zorlansak da üç puanı alabilmek... Deplasmanlarda da seçici olmalıyız örneğin geçen hafta [B]Bursaspor [/B]maçına bence doğru bir taktikle çıktık defansı sağlama alıp rakibe pozisyon vermedik. [B]Gaziantepspor [/B]maçında ise rakibin zaaflarını değerlendirmek için baskılı ve golü düşünen bir anlayışla sahaya çıkmalıyız, mademki rakip defans yedek ağırlıklı olacak ceza sahası etrafında yapacağımız paslarla önce rakibi yormalı ardından da pozisyonlar bulmalıyız. Neticede kazanmak için sahaya çıkmamız gereken bir maç ve ben inanıyorum ki [B]Sivasspor [/B]bu maçı da kazanıp yoluna emin adımlarla devam edecek...

yerliturkuaz 25.01.2012 12:06

[B]Sıra sana geldi Gaziantepspor çıkşımızı deavm ettireceğiz. Güzel bir maç olacak ve de deplasmanda ki ilk galibiyetimizi almış olacağız. Oyununun kontrolü tamamen biz de olacak. Abdullah hoca Gaziantepspor'u taşıyamıyor. Bir türlü istenilen oyunu sergileyemiyorlar bu da bizim için ayrı bir avantaj. Gol yemeden kazanacağımız bir maç olacak....[/B]

vahit5834 25.01.2012 12:45

[QUOTE=Dua;763858]Antepte 4 Cezali 3 Sakat var.

Elyasa, Bekir, Emre Güngör, Turgut Dogan Cezali
Danny,Kerim,Mahmut Sakat

Bu Maci almamiz Sampiyonluga giden yolda yenildigimiz macin Intikami olacak.[/QUOTE]

O MÇI DÜN GİBİ HATIRLIYORUM HİÇ BİR İDDALARI YOKKEN BİZE KARŞI HAYATLARININ OYUNU OYNADI ŞİMDİ İNŞALLAH FARK ATARIZ

Anadoluvoyages 25.01.2012 13:02

[B]Bizim Antep'le olan hesabin kesim tarihi olacak insallah.[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:30.