SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Şu stad dolsun artık (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34957)

SivasSpor.Com 04.10.2012 07:18

Şu stad dolsun artık

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=37223&token=22544[/IMG]

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz,Beşiktaş galibiyetinden sonra duyduğu memnuniyeti dile getirirken,birde Sivaslı’lardan istekle bulundu.

Böyle bir takımın yalnız bırakılmaması gerektiğinin altını çizen Başkan Otyakmaz “ Sivas’ta oynadığımız karşılaşmalarda sadece 3-4 takımla oynanan maçlarda stad dolmasın,. Takımımız şu ana kadar ligde son derece iyi gidiyor. Bu haftasonuda Bursaspor’la önemli bir maça daha çıkacağız.Beşiktaş’ı İstanbul’da yenmiş bir takımın taraftarı Pazar günü 4 Eylül stadını doldurmalı”dedi.

Maçın oynanacağı gün ve saatede dikkat çeken Otyakmaz “ Maç Pazar günü ve saat 4’te oynanacak. Böyle bir mevsimde en iyi yapılacak iş maça gidip Sivasspor’a destek olmaktır. Yiğidolardan rica ediyorum şu stad dolsun artık” şeklinde konuştu.
Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz,Beşiktaş karşısında son derece başarılı bir oyun sergileyerek üç puan alan Sivassporlu futbolcuları ve teknik heyeti de tebrik ettiğini sözlerine ekledi.

Hürdoğan

hoLiGan Enes 04.10.2012 07:33

Cevap: Şu stad dolsun artık

[B]tamam dolsun dolsunda bi zahmet taraftarada sahip çıkılıp destek olunsa nasıl olur başkanım ? [/B]

dedebey 04.10.2012 07:37

gelmezler başkanım ama konuşmaya gelince herkesden önce konuşurlar sivassporun kalıplaşmış taraftarı gelir oda 8 bin ile 10 bin kişi başka yok sen bakma büyük takımlar geldiğinde dolduğuna stadın çoğu onlar için geliyor onlarada yazıklar olsun inadına sivas inadına sivassporrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Salim58 04.10.2012 07:42

[B][I]Başkanımız sonuna kadar haklı 4 Eylül sadece birkaç maçta değil tüm iç saha maçlarında dolmalı..7-8 Bin kalıplaşmış taraftarımız olduğunu düşünürsek herkes yanında tanıdığı birini getirse stad doldu demektir.Önemli olan stadın dolması değil asıl önemli olan maçın son dakikasına kadar takıma organize bir şekilde tam destek verilmesidir.[/I][/B]

Rallim58 04.10.2012 07:44

[B]Bence de dolmalı Başkanım, bizler hafta sonlarını stadyumlarda, paşaçayırında, fuar alanı spor komplekslerinde geçiren insanlarız. Kısaca Kapıdan kovulsak bacadan giren sporsever/futbolsever taraftarlardanız.

Ama rica ediyoruz, taraftarın sesine kulak verin, Şöyleki;

-Müsabakaya kombinesini alan taraftarın giriş turnikesi ayırt edilmeli,
-İçeride kazık fiyata almak istemeyen taraftar, aynı ürünü dışarda alıp içeriye girerken kontrolde elinden alınmamalı,
-Sallanmak üzere elinde getirdiği bayrağın plastik sopası çıkarılarak, sadece bez parçası haline dönüştürülmemeli,
-Lavabo ve WC'lerin temizlik kontrolü ile suların akıp akmadığı kontrol edilmeli,
-Stadyuma gelirken aracından Sivasspor bayrağı salladığı için (eğer sadece bayrak salaldığı için ise) trafik tarafından durdurulup ceza kesilmemesi, müsabakalarda tezahüratta bulunan taraftarın sesini kesmek için ellerinden kimlikleri almaya çalışılmaması (4 Eylül karşılaşmasından),
- Vs. vs.

Zor değil, yönetimden bir kardeşimizi, bu konuların takibi için sorumlu kılarsınız, o kişi koordinatörlük yapar, yeterince de tesislerden görevli tahsis edilerek bu işler başarılır.

Yapılamayacak takip edilemeyecek şeyler değil. Umutmadan söyleyim, geçen seneden de bana bir mont borcun var:) havaalanına karşılamaya geldiğimizde izdihamda montum yırtılmıştı.

Bu stad bu hafta dolmalı, tezahüratlardan taraftarın sesini Bursa duymalı...[/B]

BekirBayrak 04.10.2012 08:02

[quote=Rallim58;809633][B]Bence de dolmalı Başkanım, bizler hafta sonlarını stadyumlarda, paşaçayırında, fuar alanı spor komplekslerinde geçiren insanlarız. Kısaca Kapıdan kovulsak bacadan giren sporsever/futbolsever taraftarlardanız.

Ama rica ediyoruz, taraftarın sesine kulak verin, Şöyleki;

-Müsabakaya kombinesini alan taraftarın giriş turnikesi ayırt edilmeli,
-İçeride kazık fiyata almak istemeyen taraftar, aynı ürünü dışarda alıp içeriye girerken kontrolde elinden alınmamalı,
-Sallanmak üzere elinde getirdiği bayrağın plastik sopası çıkarılarak, sadece bez parçası haline dönüştürülmemeli,
-Lavabo ve WC'lerin temizlik kontrolü ile suların akıp akmadığı kontrol edilmeli,
-Stadyuma gelirken aracından Sivasspor bayrağı salladığı için (eğer sadece bayrak salladığı için ise) trafik tarafından durdurulup ceza kesilmemesi, müsabakalarda tezahüratta bulunan taraftarın sesini kesmek için ellerinden kimlikleri almaya çalışılmaması (4 Eylül karşılaşmasından),
- Vs. vs.

Zor değil, yönetimden bir kardeşimizi, bu konuların takibi için sorumlu kılarsınız, o kişi koordinatörlük yapar, yeterince de tesislerden görevli tahsis edilerek bu işler başarılır.

Yapılamayacak takip edilemeyecek şeyler değil. Umutmadan söyleyim, geçen seneden de bana bir mont borcun var:) havaalanına karşılamaya geldiğimizde izdihamda montum yırtılmıştı.

Bu stad bu hafta dolmalı, tezahüratlardan taraftarın sesini Bursa duymalı...[/B][/quote]

[B]Abi bütün içimdeki hisleri tek seferde buraya dökmüşsün
Bu düşüncelerine aynen katılıyorum.

Aslında şu kontrol amaçlı duran polis arkadaşlardan ricam bizleri potansiyel bir suçlu gibi görmemeleri Stadtan içeri girerken resmen rencide ediliyoruz

Bizim sadece tek suçumuz var [COLOR=black][COLOR=black][COLOR=Red][B]SİVAS 'ı ve SİVASSPOR'umuzu[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] sevmek

Bu hafta bütün [COLOR=Red]SİVASSPOR[/COLOR] sevdalılarını stadta görmek istiyoruz
Haydi YİĞİDOLAR Maçaaaaaaa[/B]

Kokomo 04.10.2012 08:09

Başkan haklı , stadın dolması lazım artık ...

Aslında her maç dolmalı , değil mi arkadaşlar ?

2. ve 3.ligdeyken full dolan stadın bu hali benim gibi eskileri çok üzmekte ...

58hsn58 04.10.2012 09:18

hadi yigidolar doldurun su stadi, bizahmetde biraz destek verin, cekirdek citlamayla olmuyor bu isler...

58MUAMMER58 04.10.2012 09:32

[b]bu stadın dolmaması sivasspora çok pahalıya maloldu 2 sene üst üste şampiyonluk kaçtı eğer bu yıllarda tam destek olunsaydı şampiyonluğu kimseye vermezdik:mad:bustad dolsaydı hatta dışarda içeri giremeyen taraftar görüntüsü verseydik 33 bin kişilik stadyum 25 bine düşürülmezdi takım şampiyonluğa oynayan diğer büyütülmüş takımlardan daha iyi enazından onlardan eksiği yok vede liderle aramızda uçurum puanlarda yok destek olunursa şampiyonluk şampiyonlar ligi avrupa kupası türkiye kupası hayal değil [/b]

karşıyakalı 04.10.2012 10:10

emniyet müsade etse dolacakta girişte insanlara yapılan akılalmaz hateketler nedeniyle önce güvenlikçiler sonra polis insanları maça geldigine pişman ediyolar bi kaç kendini bilmez buranın kralı benim diye insanlara muamele ediyor ne yazıkki bu olanlar artarak devam ediyor bi yetkilide bunlara dur demiyor.çıkışta büyük kapıları açmıyolar insanlar balık istifi gibi ezilerek çıkıyor staddan.giriş ayrı bir işkence çıkış ayrı bir işkence.kimse taraftarın sorunlarına bakmıyo ilgilenmiyo ondan sonrada maça niye gelmiyo diye eleştiri alıyo.siz taraftara sahip çıkınkitaraftarda size sahip çıksın.3 - 5 tane kendini bilmeyen ve alçak dagları ben yarattım edasındaki polis ki( daha çok güvenlikçilere hava atmak için ööle davrandıklarına eminim) insanları davranışlarıyla aşagılıyor ve tahrik ediyolar sonra kabak yine bizim başımıza patlıyor.onlara bi şey oldugu yok.kısacası taraftarınız polise ezdirmeyin ve sahip çıkın

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:10.