SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   HEP BERABER OLİMPİYAT'A (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31607)

SivasSpor.Com 05.04.2011 13:17

HEP BERABER OLİMPİYAT'A

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=27990&token=67688[/IMG]

Spor Toto Süper Lig’de hafta sonu Olimpiyat Stadyumunda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Sivasspor`umuzun artık her karşılaşmanın Ligde kalmak için kader maçı olduğunu biliyoruz.

Sivasspor`umuzun son haftalarda üst üste aldığı puanlarla düşme hattından uzaklaşmasını devam ettirmek ve rakiplerimizi demorize etmek için İBB maçı çok büyük öneme sahiptır. Artık her maç Sivasspor için kader maçıdır.
Bu önemli maçta Taraftara büyük görev düştüğünü hepimiz biliyoruz. Sivasspor için Olimpiyat stadının deplasman olmadığı, İstanbul'daki binlerce Sivaslının takımına sahip çıktığını göstermenin tam zamanı, takımı uçurumun kenarından çekip almak artık Yiğidolara düşüyor.
Haydi Yiğidolar 12. Adamın oyuna girme zamanı gelmiştir.

İstanbul’da bulunan Yiğidolar 10 Nisan Saat: 14 00’de Olimpiyat Stadında görev başına ...

Taraftar sayısını arttırmak, maça organizeli bir şekilde gitmek ve takımımızı maç boyunca desteklemek için; İstanbul ve çevresinde ikamet eden, imkanı bulunan yiğidolarımızı Olimpiyat Stadyumuna davet ediyoruz.

Bağımsız taraftar sitesi [url]www.sivasspor.com[/url] olarak tüm yiğidoları Olimpiyat Stadyumunda görmeyi arzuluyoruz.

Haydi yiğidom maça...!

[QUOTE][COLOR="Red"][B]Hedef Olimpiyat'ta 58 Bin Yiğido[/B][/COLOR]

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Sivasspor’umuz arasında oynanacak zorlu mücadelede tüm Yiğidoları Olimpiyat Stadyuma davet ediyoruz.

Çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından başlatılmış olup, taraftar grupları tarafından da desteklenen, ''Hedef Olimpiyat'ta 58 bin taraftar olmak, sen yoksan bir eksiğiz'' sloganıyla başlatılan kampanyaya Sivasspor Kulübü olarak destek vermekteyiz. Sivasspor’umuz için hayatini önem taşıyan bu zorlu karşılaşmada İstanbul’da ve çevre illerde yaşayan tüm Sivaslı hemşerilerimizi takımımıza destek vermek için Atatürk Olimpiyat Stadyumu’na davet ediyoruz.
En büyük destekçimiz olan taraftarlarımızın da desteğiyle oynadığımız son beş maçın dördünü kazanarak büyük bir çıkış yakalayan Sivasspor’umuzun İstanbul BB. maçında da takımımıza destek için Olimpiyat Stadı’nda 58 bin Yiğido’yu aramızda görmek istiyoruz.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Sivasspor’umuz arasında oynanacak Turkcell Süper Lig 28. hafta maçı 10 Nisan 2011 Pazar günü saat 14:00’te Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak.

Şimdi destek zamanı haydi Yiğidolar sevdanı yalnız bırakma...

sivasspor.org.tr[/QUOTE]

bortecine 05.04.2011 13:22

Cevap: HEP BERABER OLİMPİYAT`A

İstanbulda sivaslıyım diye gezen herkeze bu maça gidip desteklemek düşüyor. Çok önemli maç.

58akif34 05.04.2011 13:27

Cevap: HEP BERABER OLİMPİYAT'A

piyasada ne kadar kombine varsa ve bedava bılet varsa hepsını toplamaya calışıyorum ne kadar adam götürsem maca o kadar kardır

adalı harun 05.04.2011 13:40

maça gidecek yiğidolara simdiden tesekürler
mecnun başkanda biletlerin ucuz olması için ugraşıyormuş sayınbaşkanım hallet bu işi dolduralım olimpiyatı

Rallim58 05.04.2011 13:43

[B]Sivassporumuz için bir çok alanda anlma ifade edecek bu karşılaşmada Olimpiyat Stadyumunun tıklım tıklım olması ile mesajlar verilmiş olacaktır.

-Stadyumdaki taraftarın doluluk oranı ile, İstanbulda yaşayan Sivaslıların (yiğidolarımızın) hep söylenilen 1.5 milyon üzerinde bir nüfusa sahip olup olmadığımızın göstergesi olacaktır.

-Yiğidoların baskısı sonucu alınacak galibiyetle, son günlerde seri galibiyetler zincirine bir yenisini daha ekleyerek, ulusal alanda yorumculuk yaparak Sivassporumuza dil uzatan hakem eskisine de ayrıca cevap niteliği taşıyacaktır.

-En önemlisi ve daha da etkin olacağını düşündüğüm olay ise, Bayramda dahi buluşma görüşme fırsatı bulamayan, nüfusunda Sivas yazan, hatta kendisi İstanbulda doğduğu halde Sivas'lı olup, Sivaslılarla biraraya gelememiş taraftarlarımızın buluşma, görüşme, tanışma ve kaynaşma günü olacağına ,inanıyorum.

Haydi yiğidim maça, Haydi yiğidom Olimpiyata...[/B]

ZiDaNe58 05.04.2011 13:46

2.5 milyon sivaslının oldugu bi yerde 70 bin kisilik stadı dolduramıyosak ayıp bize.

sinansakru 05.04.2011 13:55

KIRMIZI BEYAZZ BİZİM İÇİN İSTANBULA BASS.

ŞAMPİYON SİVASSPOR

iozgur 05.04.2011 13:57

Arkadaşlar olimpiyat stadına gitmek isteyen arkadaşlardan biletler benden ulaşım sağlayacak varsa Ataşehir örnek mahallesinden 10 kişinin bileti benden ilgilenen arkadaşlar mesaj atsın [email]i.zgr@mynet.com[/email]

basayev58 05.04.2011 14:10

BEN VARIM!!!
BENSİZ BİR EKSİKSE...
ELLİSEKİZBİNİNCİ OLMAYA VARIM!!!
ELİMDEN GELİYOR VE İMKANIM VAR İKEN YORULMAYA,PARA HARCAMAYA,DESTEK VERMEYE VARIM.
SİVAS’LIYIM DİYOR İSEM,SİVAS’I SEVİYOR İSEM...
EKMEĞİNİ YEMİŞ İSEM, SUYUNU İÇMİŞ İSEM...
SİVAS’LI BİR EMMİM SAÇIMI OKŞAMIŞ, BİR NİNEM HAYIR DUASI ETMİŞ İSE...
ÇAVUŞBAŞINDA KIZAĞA BİNMİŞ,CINCIH OYNAMIŞ,TOPA VURMUŞ İSEM...
MAHLENİN ARMUDUNA ELMASINA ÇÖRDÜĞÜNE HESAPSIZ DALMIŞ İSEM...
KIZILIRMAK İLKOKULUNDA OKUMAYI ÖĞRENMİŞ İSEM...
SİGORTA HASTANESİNDE ATEŞİMİ DÜŞÜRMÜŞLERSE BEN KÜÇÜKKEN...
İSTASYONDA YÜRÜMÜŞSEM ARKADAŞLARIMLA...
KİMLE OYNADIĞIMIZIN İDRAKİNDE OLMADIĞIM YAŞLARDA BİLE MAÇLARA GİTMİŞSEM...
ÇERMİĞİNDE ÇİMMİŞ İSEM...
YUKARI TEKKE BAĞRINA BASMIŞSA ATAMI,DEDEMİ...
BEN BÜYÜMÜŞÜM, VE ADAM OLMUŞSAM...
ŞİMDİ EŞ-DOST BENİ SİVASLI BİLİYORSA...
ÜÇ KELAMDAN SONRA SİVASSPORU SORUYORSA...
GÜNAYDIN YİĞİDO DİYORSA BİRİ...
BU SİVASSPOR SİVAS’LININ DEĞERİYSE...
BEN SİVAS’TAN ÇIKTIM AMA TOPRAK BİZİ BIRAKMADIYSA...
GURBETTE SILANIN DERDİNE DÜŞMÜŞ İSEM...
DERDE DÜŞMEK GEREK İSE...
ÇAĞIRILMIŞ ISEM...
İBRAHİM ALEYHİSSELEMA SEVDALI KARINCA MİSALİ GİDERİM...
KAÇ BİN GELİR,KAÇ BİN GELMEZ HESAPLARINA GİRMEDEN,
BEN KENDİMİ BİLİRİM,
SİVAS’A BORCUM BİTMEZ AMA,HESAPTAN Bİ ÇELTİK DÜŞERİM.

TÜM SİVAS SEVDALILARINA DUYURULUR!!!

<Sivasspor58> 05.04.2011 14:22

Resmi internet sitesi

[IMG]http://www.sivasspor.org.tr/giris/04-04-2011-sivasspor-olimpiyat.PNG[/IMG]

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Sivasspor’umuz arasında oynanacak zorlu mücadelede tüm Yiğidoları Olimpiyat Stadyuma davet ediyoruz.

Çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından başlatılmış olup, taraftar grupları tarafından da desteklenen, ''Hedef Olimpiyat'ta 58 bin taraftar olmak, sen yoksan bir eksiğiz'' sloganıyla başlatılan kampanyaya Sivasspor Kulübü olarak destek vermekteyiz. Sivasspor’umuz için hayatini önem taşıyan bu zorlu karşılaşmada İstanbul’da ve çevre illerde yaşayan tüm Sivaslı hemşerilerimizi takımımıza destek vermek için Atatürk Olimpiyat Stadyumu’na davet ediyoruz.
En büyük destekçimiz olan taraftarlarımızın da desteğiyle oynadığımız son beş maçın dördünü kazanarak büyük bir çıkış yakalayan Sivasspor’umuzun İstanbul BB. maçında da takımımıza destek için Olimpiyat Stadı’nda 58 bin Yiğido’yu aramızda görmek istiyoruz.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Sivasspor’umuz arasında oynanacak Turkcell Süper Lig 28. hafta maçı 10 Nisan 2011 Pazar günü saat 14:00’te Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak.

Şimdi destek zamanı haydi Yiğidolar sevdanı yanlız bırakma...

Sivasspor Kulübü Resmi İnternet Sitesi sivasspor.org.tr

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:58.