SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yiğidoların Dayanışma Formu (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Başkana Destek için hep beraber... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37990)

buraks58 06.06.2014 16:18

Başkana Destek için hep beraber...

Şu zorlu süreçte sonuna kadar başkanımızın samimiyetine ve dürüstlüğüne inanıyorum. Neredeyse takımımız adına tek başına herkesle savaşıyor. bizlerde başkanımızın yanında olduğumuzu bir şekilde göstermemiz gerektiğini düşünüyorum. bunun için sitedeki tüm arkadaşlarımızın katılımıyla bir şeyler yapmalıyız diye düşündüm. [B]önerimi uygun görürseniz arkadaşlar, 1 haftalığına da olsa hepimiz profil resmimize Mecnun başkanın resmini koyalım.[/B]

sebasteia 06.06.2014 17:12

Cevap: Başkana Destek için hep beraber...

önerinizi destekliyorum. ancak yetmez. bir adım ilerisine gitmemiz lazım. mesela hergün sosyal medya, haber sitelerinde veya forumlarda bir yerlerde başkana sahip çıkan bir adet mesaj/yazı vb birşeyler paylaşalım.

burak58as553 06.06.2014 22:00

[B]Twitter'da Mecnun Başkana güveniyoruz adlı bir şey paylaşabiliriz ama bunun için iyi organize olmak gerekiyor[/B]

DOGU_BEY 06.06.2014 22:06

[B]sanal reel ne yapaılcaksa hemen yapılmlaı ve başkanımız da ts hakkında rapor gönderip o namussuzları şikayet etmeli..madem o namert oğlu namertler çıkarı için ülkesini bile satıyor onlara her türlü zararı vermek müstehaktır![/B]

kakikli 06.06.2014 22:12

öyle yada böyle buna sebep olan her kim ise hesabı verilmeli. sayın başkan adamlık dersi vermeyi bırakarak gereğini yapmalı ve bunları bize yaşatanlara hesabını sormalı. özellikle bu işlerden sıyrılan ts camiası için gereğini yapmalı, gerekirse gidip dava açmalıdır... bu yıl çok zor olacak, Carlos büyük ihtimal gider...

DOGU_BEY 06.06.2014 22:16

[B][QUOTE=kakikli;911668]öyle yada böyle buna sebep olan her kim ise hesabı verilmeli. sayın başkan adamlık dersi vermeyi bırakarak gereğini yapmalı ve bunları bize yaşatanlara hesabını sormalı. özellikle bu işlerden sıyrılan ts camiası için gereğini yapmalı, gerekirse gidip dava açmalıdır... bu yıl çok zor olacak, Carlos büyük ihtimal gider...[/QUOTE]

carlos kalıyor hocam yarım saat falan önce açıklandı tv58'de erdal sarılar açıkladı...castan da umutluyuz karar dönecek inşallah..[/B]

sıvaslıgenç 06.06.2014 22:19

Sanal önemli ancak gerçek hayattada yürüyüş vs. Gibi birseyler yapsak nasıl olur ?

existence 06.06.2014 22:23

geç bile kaldık. başkana destek olan her türlü çalışmayı koşulsuz destekliyorum.

existence 06.06.2014 22:24

diğer takımlar biz hakkımız olmayan kupaya gitmeyiz deseler ya.

onurcngr 06.06.2014 23:12

[QUOTE=existence;911676]diğer takımlar biz hakkımız olmayan kupaya gitmeyiz deseler ya.[/QUOTE]

Onu soyleyecek ne bir yigit baskan ne de kulup cikar bu ligten. Alt siradakiler pusuda suan ceza alsinlaeda biz gidelim diye. A...s... Karabukle bursa zaten bayram ediyo... Kelini s... Tolunay

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:41.