SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Diğer Sporlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Sivas Demirspor’dan Güreş’e Destek Geldi (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37098)

yerliturkuaz 24.10.2013 08:09

Sivas Demirspor’dan Güreş’e Destek Geldi

[B][IMG]http://www.sivasspor.tk/wp-content/uploads/2013/10/Sivas_Demirspor_Gures_Bransi.jpg[/IMG]

Sivas’ın en köklü kulüplerinden olan ve birçok farklı branşta liglerde mücadele eden Sivas Demirspor Kulübü Güreş branşında faaliyet göstermek için ilk adımı attı.

TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan tesislere ilave olarak yapılan, tadilat ve yenilemesi kısa bir süre önce tamamlanan salon sporları antrenman salonu sporcuların hizmetine açıldı.

Açılış programında konuşan Tüdemsaş Genel Müdürü ve Sivas Demirspor Kulübü Başkanı Yıldıray Koçarslan, “Sivas Demirspor Kulübü olarak Sivas gençliğinin ve spor camiasının her zaman hizmetinde olduğumuzu ifade ettik. Güreşçilerimizin daha rahat ve sağlıklı şartlarda antrenman yapabilmesi, Ülkemiz ve dünya şampiyonalarına hazırlanabilmeleri için eski salonumuzu yeniden elden geçirerek farklı branşta salon sporu yapan sporcu kardeşlerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.

Koçarslan, “Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Salim Kılıç’la yaptığımız görüşmeler neticesinde 2014 yılında daha kapsamlı bir spor salonu üzerine proje çalışması yapıyoruz. Biz Spor camiası olarak bir aileyiz. Amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan alıkoyarak ahlaklı, aile ve toplum bilincinde bireyler olarak yetişmeleri konusunda desteklemektir” şeklinde konuştu.

Güreş Eğitim Merkezi ve Sivas Demirspor Kulübü güreşçileri birlikte davetlilere teknik anlamda antrenman gösterisinde bulundu.

Açılış programına Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Salim Kılıç, Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Rahmi Soyuyüce, Demiryol-İş Sendikası Sivas Şubesi Mali Sekreteri Kemal Uzman ile çok sayıda yönetici ve sporcu katıldı.[/B]

Rallim58 24.10.2013 08:31

Cevap: Sivas Demirspor’dan Güreş’e Destek Geldi

[B]Sporun her dalında hizmet veren, yol açan, önder olan insanları saygıyla selamlıyorum...[/B]

ihtiyar yiğido 24.10.2013 10:25

Geç bile kalınmış Güreşin ana vatanı Türkiye ülkemiz de de güreş denince ilk akla gelen şehir yiğitlerin harman olduğu Sivasımız akla gelir her Sivaslı her genç bir pehlivan adayıdır yeterki biraz çalıştırılsın çünkü kendimden biliyorum az bir çalışmayla İstanbul şampıyonu oldum
Demir Spor kulübü yöneticilerini bu karardan dolayı kutluyor nice sampıyon güreççiler çıkmasını canı gönülden diliyorum

ankastre 24.10.2013 11:23

helal olsun genel müdüre ata sporumzuu yendien canlandıracağı için

ELLİSEKİZ 24.10.2013 13:57

Ata sporumuza sahip çıkanları tebrik ediyorum...

hoğuz 24.10.2013 14:30

Her yaştan her boydan çok şampiyon çıkarırız ! Sivas Yiğidin Harman Olduğu Yerdir kardeşim ! Milli gururumuz ''ASRIN GÜREŞÇİSİ'' Hamza Yerlikaya destek veririse Sivas Uluslararası düzeyde daha çok sporcuyla Türkiyeyi temsil edebilir. hayırlı olur inşallah !

myyiğido58 24.10.2013 15:28

sivas ileride güres kenti olcak cunku cıddı yaptırımlar var herkesın emegıne saglık

34MUAMMER58 24.10.2013 20:07

[b]sivas demir spor bundan 20 25 yıl önce 3.ligde başarılı kulüptü,ne hikmetse bi düştü bitürlü çıkamadı ,düştüğü yerden kalkamadı,diğer branjlarda hizmet vermesi ,özelliklede güreş dalında yatırımlar yapması güzel olmuş ,ilerki yıllarda yeni sebahattin öztürkler,hamza yerlikayalar ,ahmet ayıklar yetişebilir,güreş federasyonu başkanıda eksiklikler nedir iyi biliyor ona göre biraz yardımcı olması gerekir hayırlı olsun sivasımıza [/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:36.