SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sezona Bedel Maç (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39875)

SivasSpor.Com 15.04.2016 07:41

Sezona Bedel Maç

[IMG]http://fotocdncube.fanatik.com.tr/images/16x9/2016/04/14/5010728.jpg?w=658&h=370[/IMG]

[B]Sivas'ta Siyah Beyaz alarm![/B]

Yiğidolar, en zorlu sınavına çıkacak. Beşiktaş’ı ağırlayacak olan Kırmızı-Beyazlılar’da takımın yıldızı Aatif, “Bizi Beşiktaş değil, kazanmak ilgilendiriyor” derken Mesut Bakkal ise maçın önemini futbolcularına tek tek anlatıyor.

Süper Lig’de bu yıl hiç de beklemediği bir sezon geçiren ve kümede kalma savaşı veren Sivasspor’un en önemli yıldızlarından Aatif Chahechouhe, Beşiktaş karşılaşması öncesi

8 maç aradan sonra rakip fileleri Gaziantep deplasmanında havalandırıp, takımına hayati bir 3 puan kazandıran Faslı yıldız, “Gaziantep mücadelesinde gol attığım için çok mutluyum. Bu sezon bizim için çok iyi geçmiyor. Kazanmak her zaman güzel. Umarım ben gol atmaya, takım da kazanmaya devam eder. Şimdi ise Beşiktaş’a karşı çok zor bir maça çıkacağız. Beşiktaş şu an ligin en iyi takımı.

Gerçekten sert bir maç olacak. Biz de evimizde en iyisini yapmak için sahaya çıkacağız. Son derece sağlam ve güçlü olmamız gerekiyor. Karşımızda Beşiktaş ya da şampiyonluğa giden bir takımın olması bizi ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren tek şey; mutlak 3 puan almamız gerektiği! Taraftarımızın desteğiyle de galip gelen taraf olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

[B]Sezona bedel maç[/B]

Futbolcular zafer parolasıyla maça hazırlanırken teknik direktör Mesut Bakkal da oyuncularına tek tek moral veriyor ve maçını önemini anlatıyor. Bakkal yaptığı toplantılarda, “İçeride 4 maçımız var. En zorunu bu hafta oynayacağız. Eğer kazanırsak hedefimize ulaşırız. Sezona bedel bir 90 dakika oynayacaksınız” diyerek 3 puan için sahada olacaklarını vurguluyor.

M. Çağrı Davran (Fanatik)

fark58 15.04.2016 09:15

Cevap: Sezona Bedel Maç

tamda öyle bir maç, buradan alacağımız 3 puan bize büyük moral olur ve bu hafta ligde kalma mücadelesi veren takımların maçlarının hepsi çok zor.

Ferhat06 15.04.2016 10:26

Yenip Kayserinin üstüne çıkalım ondan sonra her yol asfalt.

67_dernek_YUSUF 15.04.2016 10:45

bu hafta ligin kırılma haftası
düşecek takımda belli olacak
şampiyon olan takımda belli olacak
inşallah hakem faciası olmadan 3 puan alır ligde kalırız

adres58 15.04.2016 10:58

[QUOTE=67_dernek_YUSUF;972776]bu hafta ligin kırılma haftası
düşecek takımda belli olacak
şampiyon olan takımda belli olacak
inşallah hakem faciası olmadan 3 puan alır ligde kalırız[/QUOTE]

Şampiyonu bilmem ama düşecek takımın belli olmasına en az 4 hafta daha var diye düşünüyorum...

kendalli 15.04.2016 17:32

Atıf beklentilerimiz senden çok olduğu için bazen tepkilerimizde abartılı olabiliyor bu maçta senden başka beklentim tanasedir bana öyle geliyorki bu maç tanasenin maçı olacak inşallah bizleri yaniltmaz ve kazanan takımımız olur.

34MUAMMER58 15.04.2016 21:33

[b]Futbolcular ve hoca kazanırlarsa bu maçı ,sezon başından beri başımızdan eksik olmayan şanssızlıktı,beceriksizlikti,hakemdi,yönetimdi,ne kadar hatalar varsa hepsinin üzerine çizgi çekeceklerdir,bunun bilinciyle oynamalılar,bjk yenmediğimiz yada yenemeyeceğimiz takım değildir,inanacaksın,güveneceksin,rakipten çok isteyeceksin,rakipten çok koşacaksın,hertürlü bencillikten uzak oynayacaksın kazanacaksın bu kadar basit. [/b]

migroArmis 15.04.2016 21:58

Bu hafta inanın çok önemli fb puan kaybetti b jımnastık daha da rahatladığını hıssetmeye başladı Ve deplasmanda oynuyorlar...Sivasa kaybetseler dahi ''önemli değil '' diye kendi aralarında konuştuklarına eminim...Bu bizim için oldukça pozitif bir durum...Mersinin fb den puan alacağını sanmıyorum..Buda harika bir durum...Beni kaygılandıran tek olay sonuçta biz b jımnastıkle oynuyoruz ki rakip kesinlikle favori ..öte yandan eskişehir kesin düştüm diye bakarken bir anda son 4 haftadır aldığı puanlarla net bir şekilde kümede kalabileceğini anladılar...ve şuna eminim ki konyaya kaybetmeyecekler...Rakiplerimiz ufak ufak şekilleniyor ...MİY artık rakımız değil emin olunuz bana göre eskişehir bizim kümedeki en büyük rakıbımız olacak...Allah bize düşmeyi nasip etmesin ama son ıkı takım harıc onun ustundeki sıralama karısık olsada eskişehir Sivasım Kayseri olacak diye düşünüyorum...Bu hafta dahil Sivasspor minimum 1 puanla devam ederek ligi tamamladığında Kayseri maçının nerede olduğunu anımsamıyorum lakin Kayseri maçınıda Allahın izniyle aldığımızda kırmızı çizgide Sivassporun olmayacağını net bir şekilde söyleyebilirim...Hep dedik bizim final maçımız Kayseri maçı olacaktır diye..Öngörümüz böyleydi sanırım böylede olacak...Heleki b jımnastiği yener isek bayrakları hazırlayınız şampiyon olmuş gibi ben sevineceğim yemin ederim...

migroArmis 15.04.2016 22:11

[QUOTE=adres58;972777]Şampiyonu bilmem ama düşecek takımın belli olmasına en az 4 hafta daha var diye düşünüyorum...[/QUOTE]

Ufak bir anektotdur..Bilginize sunmak isterim....Düşecek ile kalacak bellidir diyen arkadaşın söylemine bir parça katılıyorum...Sebebi anektodla birlikte tamda şudur ;
Hep kendimizden örnek veriyoruz (kardeşler bağışlasın ) Biz Bursasporun küme düştüğü yıl son 5 haftaydı sanırım yani aşağı yukarı şimdiki sezona benzer ....Düşen kalan belli değil iken gazetelerin ve medyada bir sahnedede gördüm o yılın şampiyonluk kupasının suretini görmüştük...Prosudür hala aynımıdır bilemiyorum ama o yıl sistem şuydu o yılki şampiyonluk kupası üzerinde bir sonraki yıl yeni ligde oynayacak takımların isimleri yazılı idi...Bursasporun küme düşme durumu yok iken o kupanın üzerinde Bursasporun ismi yazmıyordu...Buradan şu sonuç çıkıyor daha lig tamamlanmadan aslında düşecek (veya düşürelecek takım )belliydi...Kaldıki bizim b jımnastiğe düşmanlığımız demiyelimde nefret etmemiz boş değildir....Oyıl b jımnastik Bursasporun düşürülmesi için federasyon tarafından kullanılan takımdır (ligde iddası olmayan takım statüsündeydiler ve son 5 hafta Bursasporun rakipleriyle oynadılar sadece 1 puan alsalardı Bursaspor kümede kalacaktı en yüksek puanla küme düşen takımda Bursaspordur yanlış anımsamıyorsam 41 veya 42 olmalı )Şimdi bütün bunları ister iseniz araştırabilirsiniz...Doğru olduğunu göreceksiniz...Uzatmadan cevap vermiş olduğunuz kardeş aslında doğru konuşuyor ben buna inanıyorum ..

migroArmis 15.04.2016 22:20

[QUOTE=migroArmis;972844]Ufak bir anektotdur..Bilginize sunmak isterim....Düşecek ile kalacak bellidir diyen arkadaşın söylemine bir parça katılıyorum...Sebebi anektodla birlikte tamda şudur ;
Hep kendimizden örnek veriyoruz (kardeşler bağışlasın ) Biz Bursasporun küme düştüğü yıl son 5 haftaydı sanırım yani aşağı yukarı şimdiki sezona benzer ....Düşen kalan belli değil iken gazetelerin ve medyada bir sahnedede gördüm o yılın şampiyonluk kupasının suretini görmüştük...Prosudür hala aynımıdır bilemiyorum ama o yıl sistem şuydu o yılki şampiyonluk kupası üzerinde bir sonraki yıl yeni ligde oynayacak takımların isimleri yazılı idi...Bursasporun küme düşme durumu yok iken o kupanın üzerinde Bursasporun ismi yazmıyordu...Buradan şu sonuç çıkıyor daha lig tamamlanmadan aslında düşecek (veya düşürelecek takım )belliydi...Kaldıki bizim b jımnastiğe düşmanlığımız demiyelimde nefret etmemiz boş değildir....Oyıl b jımnastik Bursasporun düşürülmesi için federasyon tarafından kullanılan takımdır (ligde iddası olmayan takım statüsündeydiler ve son 5 hafta Bursasporun rakipleriyle oynadılar sadece 1 puan alsalardı Bursaspor kümede kalacaktı en yüksek puanla küme düşen takımda Bursaspordur yanlış anımsamıyorsam 41 veya 42 olmalı )Şimdi bütün bunları ister iseniz araştırabilirsiniz...Doğru olduğunu göreceksiniz...Uzatmadan cevap vermiş olduğunuz kardeş aslında doğru konuşuyor ben buna inanıyorum ..[/QUOTE]

Üstte yazdıklarımıza ek olarak inanınız yıllar geçtikçe hafızamız zayıflıyor olabilir ama sebat (maçıydı yüksek ihtimal) b jımnastık macında sergen yalcının Bu maçta oynayan ''şerefsizdir'' kelamının video çekimini soyunma odasında ben bir şekilde izlemiştim...Burada anlatmak istediğim biz değil bu oyunların varlığıdır...Ukalalık bencillik olacak ama Anadolu diyoruz şu diyoruz bu diyoruz da işin içinde Sivassporumuz olunca kime yaparlarsa yapsınlar biz olmayalım diyesim geliyor....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:30.