SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   ERSEN MARTİN DEVRE ARASINDA YOLCU (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=27870)

anilolcay 03.12.2009 13:10

ERSEN MARTİN DEVRE ARASINDA YOLCU

Evet arkadaşlar Ersenin futbolcu kardeşi Erkan Martin okuldan arkadaşım kendisiyle abisi hakkında konuştum ve yönetimden kolaylık istediğini devre arasında anlaştığı bir Alman klubüne transfer olmak istediğini söylemiş.Klübümüz de Ersen'in bu kararına olumlu yaklaşmış.

Ayrıca Ersen'in Sivasta çok sıkıldığı bunda Sivasın bir suçu olmadığını sadece Avusturyada yetiştiği için biraz daha hareketli bir hayattan Sivasa gelmenin problem olduğunu söylemiş.Ersen'in kiralık ev olarak da İstanbulda bir ev tuttuğu ve sık sık uçak ile İstanbul-Sivas arasında gidip geldiğini de öğrendim.

Salim58 03.12.2009 13:14

Cevap: ERSEN MARTİN DEVRE ARASINDA YOLCU

[B]kendisine en iyi kolaylık sağlanır gitsin o takıma ısınmadı bende ona işi gücü rast gelsin eğlence ülkesine gitsin buralar açmadı onu...[/B]

kemalk58 03.12.2009 13:54

[QUOTE=anilolcay;585567]Evet arkadaşlar Ersenin futbolcu kardeşi Erkan Martin okuldan arkadaşım kendisiyle abisi hakkında konuştum ve yönetimden kolaylık istediğini devre arasında anlaştığı bir Alman klubüne transfer olmak istediğini söylemiş.Klübümüz de Ersen'in bu kararına olumlu yaklaşmış.

Ayrıca Ersen'in Sivasta çok sıkıldığı bunda Sivasın bir suçu olmadığını sadece Avusturyada yetiştiği için biraz daha hareketli bir hayattan Sivasa gelmenin problem olduğunu söylemiş.Ersen'in kiralık ev olarak da İstanbulda bir ev tuttuğu ve sık sık uçak ile İstanbul-Sivas arasında gidip geldiğini de öğrendim.[/QUOTE]

GERÇEKTEN Mİ ?
HOCAM İNŞALLAH GERÇEKTİR.

SİVASSPOR HİÇBİRŞEY KAYBETMEZ..

ÇÜNKÜ ADAM LİGDE 1 GOL BİLE ATAMADI....
NERDEYSE YAN GELİP YATTI..
İNŞALLAH GİDER...HİÇ OLMAZSA OYNAYAN BİRİ GELİR.

deniiizzz58 03.12.2009 13:54

gitsin zaten bi yararı yok takıma

Shan58 03.12.2009 13:56

Geç bile kalmış.
Zaten Sivas'a isim yapıp kendini pazarlamak için gelmişti.
Güya yıldızı parlayacak büyük bir takıma kapak atacaktı ama kendisinin ne kadar kalitesiz olduğunu hiç bir zaman görmedi.
Gerçek kalitesi ortaya çıktıktan sonra bırak büyük kulüpleri artık ikinci kulüplerinin bile yüzüne bakmayacağını anlamışki Almanyaya dönmeye karar vermiş.

Kendisine teşekkür etmek bi yana güle güle demek bile içimde gelmiyor.
Defol git Ersen. Sana zaten gereğinden fazla sabır gösterildi.
Muhsin hoca işe yaramaz bi adam olduğunu anladığı için ilk 11'de oynayamayacağını anlamış olman tek sevindirici şey.

anilolcay 03.12.2009 14:18

[QUOTE=kemalk58;585578]GERÇEKTEN Mİ ?
HOCAM İNŞALLAH GERÇEKTİR.

SİVASSPOR HİÇBİRŞEY KAYBETMEZ..

ÇÜNKÜ ADAM LİGDE 1 GOL BİLE ATAMADI....
NERDEYSE YAN GELİP YATTI..
İNŞALLAH GİDER...HİÇ OLMAZSA OYNAYAN BİRİ GELİR.[/QUOTE]

Kardeşinin dedikleri bunlar arkadaşım.Umarım bence de doğrudur diyorum.Zaten yeni gelen Etiyoptalı Fikrudan sonra biraz daha Ersenin gitmesinin oranı arttı gibi

skep06 03.12.2009 14:20

Bugün duyduğum en güzel haber inşallah doğrudur.

Ezgi 03.12.2009 14:44

Cevap: ERSEN MARTiN DEVRE ARASINDA YOLCU

gerçekleşmesi muhtemel isabetli bir karar.anlayamadığım aldığı paranın hakkını verebilmiş gibi bir de şehir hayatından mı şikayetçi oluyomuş.garip doğrusu..

SerkanToptas 03.12.2009 15:07

gitme diye yalvaran yok zaten inşallah gider

ayytaçç61 03.12.2009 15:37

yaa şimdi adama niye böyle söylenip duruyonuzki...sanki bu adam yıllardır her yerde gol atıyoda sivasta atamadı.bu adamı ben bildim bileli böyle zayıf bi takıma denk gelir 2 gol birden atar sezonu kapar..alırken araştırcanız kardeşim sanki adamı kastılar size zaten bi işe yaramıyoduki bu.aynı diğer forvetleriniz gibi ne beklionuz gol kralı mı olcaklar en baba gol atacak adamınız 4 gol atar bi senede onunda yarısını penaltıdan önce bi araştırın sonra yazın...ii bi forvetinde sivasta ne işi var ama dimi sizde haklısınız...abdurrahman kaç ordan ziyan etme kendini gel memleketine

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:19.