SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30150)

esrarengiz 19.09.2010 12:10

Cevap: Maçı değerlendirelim

[B]macin boyle bittigine dua edin siz... ligin en gucsuz takimina puan veriyorsan bu benim gozumde yenilgidir resmen beraberlik degildir...mehmet yildiz ceyhun ibo mehmet nas da bunlarin extrasidir!!!! dunku macda suarez olsaydi hic olmassa adam akilli ceza sahasi icinde nasil davranacagini biliyor.. ceyhun gibi egoist tavirlar takinarak daglara taslara vurmazdi.. ceyhunu bir kez daha gormus olduk takima ne kadar katki yaptiginii.. ceza sahasi icine girerken vurmadan etrafina baksa pas verse fark atardi bu takim ama olmaz cunku takim oyunu degil bireysel oyun buu...
daha cokkkkkkk ararsiniz eski sivassporu..
bence en guzeli kulubun adi degissin arkadaslar hic olmassa sivasimizin adi kotuye cikmaz bu oyuncularda gitsin orda oynasin....
mesut hocayada kiziyorum neden elindeki oyunculari hala sahada tutmakla israr ediyor bi degistir bakalim duzeni ne cikacak eldeki malzemeden mix yap...
yoksa mesut hocanin usdunden emirler mi verilio yok hoca bu kadro ile cikacaksin diye... ahhhh sivas ahhhh sende bittin simdi kim soylettirecek bana sampiyonluk sarkilarini.... kim guldurecek yuzumuzu...
bana eskiden derlerdi helal sivasli bu gun yine yendiniz diye... simdi arayanlar guluyorlar sadece...... [/B]

subasi29 19.09.2010 12:11

mesut hoca degerlendirmis kendine gore...

shang 19.09.2010 12:17

niyahet keitayı oynattı ugur kavugun yerine sonunda aklın nerdeydı mesut hoca daha once oyuna mudehale etmedın hıc cıhan hıc ortada yoktu ermanı daha erken alabilirdin son dk golu ile yine yıkıldık gol yemeden duramıyoruz gol yemedıgımız mac yok gecen seneden beri bu nasıl iş anlamadık gitti 10 tane şutun biri bilemi kale tutmaz yada yakınından geçmez eskişehir çok kotuydu 2 puana yazık oldu

esrarengiz 19.09.2010 12:18

[B][QUOTE=caynina;653337]Maçın en kötüsü kimdi Ramoviç

Maçın en iyisi kimdi ? Ceyhun Eriş gol attığı için değil oynadığı futbol için.

Maçta göze çarpanlar ? Adem sarının yine sonradan girip gol atması

Ne gibi eksiklerimiz var ? Kaleci değişikliği olması Lazım!

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler?
Maç sonuna kadar iyidik iyi oynadık.Son Dakikada kalecinin büyük hatası var tabiki mesut hoca kaleye ramoviçi uygun görmüş ama bence kaleye akın geçmelei.herşey bitmedi önümüzdeki maçlara bakıcaz[/QUOTE]

HELAL SANA BEAAA CEYHUNU HALA BANA KRAL TOPCU GIBI TANITIYORSUNYAA BIR SEY DEMIYORUM... SEN MACI DIKKATLICE 10 KERE SEYRET DERIM O ZAMAN SEN GORMEMISSIN APONUN NASIL CANLA BASLA CALISDIGINI CEYHUN KAC TANE PAS VERDI FORVETE DESTEK ICIN KAC TANE PASI CEZA SAHASI ICINDE ARKADASIYLA BULUSDURDU... CEYHUN FORVET DEGIL GOZUM IYI DUSUN HAA BIR KEZ DAHA... SON VURUSLARI CEYHUN YAPTI HANGISI KALEYI TUTTU BIRI HARIZ BOS KALEYE VURDU ODA AZ DAHA KALECIDEN DONECEKTI::)) GOL OLDU BIRAKIN SU ADAMIN PESINI ODA KENDINI BIR SEY SANACAK... [/B]

50sekiz 19.09.2010 12:20

[B]EsEs dün yoklari oynadi. Bu sene ligde gördügüm en kötü takimdi.
Tello gibi yildizlari bile pas hatalari yapti topu stop etmekten acizdi.
Butün bunlara ragmen bu EsES`i yenemedik.
Tunelin icindeyiz ve ben isik falan göremiyorum.
Bu Tunelin ucu Bank Asya`nin kapisina dayanir diye tahmin ediyorum.
Önümüzde 3 mac bu soruya birazda olsa yanit verecektir...

Manisa - Sivas
Sivas - Antep
Kayseri - Sivas[/B]

esrarengiz 19.09.2010 12:32

[B][QUOTE=B.DUMANLI;653246]Ceyhun ve M.Yildiz´í bu takimdan uzaklasmazsa bu takim düser.Ceyhun kendisine dokunulmadan kendini yere atiyor.Tüm Sivas´li oyuncu bugün resmen zamandan caldi.Allah´da öylemi alin size dedi.Resmen oyniyamiyoruz.Rakip ceza alanina geldigimizde orda ne yapmamiz gerektigini bilmeyen futbolcular var.M.Yildiz ve I .Sahin degisikligi icler acisi.Bu hafta altdan 4. ,gelecek hafta Manisa banko bizi yener.M.Bakkal´ín balonu patladi.Haftaya düsme hattindaki takimlar arasina girecegiz.Digitürk´den gelen paraya cok ucuz bir takim kurduk.M.Yildiz´i bu sezon icin düsünmiyecektik .Musa Aydin´in bindirmeleri M.Nas´dan daha etkiliydi.M.Yildiz hayranlarina macin 90 dakikasini seyretmelerini tavsiye edecegim .Haftalardan beri böyle kötü oynuyor.Bakkal´da Yildizl´lar kolay yetismiyor diyor.O seni yakinda issiz birakacak bunu göremiyormusun,hadi oyunun kaderini degistiremiyorsun,oyunu okuyamiyorsun daha ise yarayan kadroyu sahaya cikarmakdan acizsin ama M.Yildiz sayesinde issiz kalacaksin buna inan.Suarez´e sans tanisaydin sivas bugün baska bir yerde olurdu.Bakkal bavulunu hazir et kapinin arkasinda olsun ,her an kovulacakmis gibi.[/QUOTE]

helal gozumm kim tutar seni..
sivas spor kume dusunce kiymeti kalmaz bu oyuncular icin hepsi gider.. ligden dusunce sivas yine bize kalir...
gonderin bu 3 nude gitsin simdiden barii..
hic olmazsa gururumuzla ligden dustuk deriz [/B]

berduh 19.09.2010 14:09

[QUOTE=cılgınsivas58;653256]hemen 5. haftadan hocayla yolları ayırmak olmaz istifa ederse kim gelir hakankutlu gelirse kesin küme düşeriz mesut hocayla iyi oynuyoruz takım iyi toparlandı puan sıralamasında gelirsekte 10. haftadan sonra belli olur onun için istifa lafı daha erken olmamalı bile benim görüşüm bu[/QUOTE]

erken değil gardaş. daha sonraki haftalarda iyice perişan oluruz. benim görüşümde bu. geçen yılki beraberliklerle ligde kalma balonu patladı. bunu göremyiormusunuz. evet galtasarayı yendik ama onların kötü olduğu zamandı ve bizim ilk maçımızdı. oyun nerede var bi bakalım takıma.

berduh 19.09.2010 14:19

[QUOTE=50sekiz;653428][B]EsEs dün yoklari oynadi. Bu sene ligde gördügüm en kötü takimdi.
Tello gibi yildizlari bile pas hatalari yapti topu stop etmekten acizdi.
Butün bunlara ragmen bu EsES`i yenemedik.
Tunelin icindeyiz ve ben isik falan göremiyorum.
Bu Tunelin ucu Bank Asya`nin kapisina dayanir diye tahmin ediyorum.
Önümüzde 3 mac bu soruya birazda olsa yanit verecektir...

Manisa - Sivas
Sivas - Antep
Kayseri - Sivas[/B][/QUOTE]

Manisa - Sivas ---> mağlup
Sivas - Antep ---> beaberlik (Oda Antep Alışık diye)
Kayseri - Sivas ---> mağlup

sonuç : yine küme düşmemek için çabalamak ama. ankara spor ve diyarbakır yok bu yıl. işte sorunda bu:mad:

yigidoss 19.09.2010 14:34

[COLOR="Red"]Ramoviç:[/COLOR] Gayet iyi, başarılı, pozitif düşünceli, hocadan daha fazla atak düşünüyor
[COLOR="red"]Abdurrahman:[/COLOR] Her zamanki gibi görevinin başında takım için uğraşıyor.
[COLOR="red"]Diallo:[/COLOR] Kıymetini bir türlü anlayamadığımız cengaver çok iyi
[COLOR="red"]Ivanovs:[/COLOR] Her alanda takıma yardım etti, başarılıydı
[COLOR="red"]Murat Sözgelmez:[/COLOR] Umarım hoca Ferhat beceriksizine bir daha şans verez Murat varken
[COLOR="red"]Kadir:[/COLOR] Dün sahada müthiş güçlü bir o kadar da işe yaramaz bir kadir vardı
[COLOR="red"]Keita:[/COLOR] Bu adam yedeğe çekilmez hoca kafana sok artık.
[COLOR="red"]Mehmet Nas:[/COLOR] Dün sahada ne yaptığını bilmeyen, hiç bir gayret sarfetmeyen galibiyet hevesi taşıayan bir adam vardı adı Mehmet Nas
[COLOR="red"]Ceyhun:[/COLOR]Bölücü, provakatör, bencil, yani klasik Ceyhun Eriş
[COLOR="red"]Saidou[/COLOR]: Yoruma bile değmez
[COLOR="red"]Cihan Yılmaz: [/COLOR]Sahada mıydı değil miydi belirsiz
[COLOR="red"]Erman: [/COLOR]Oyuna geç girdi erken girse belki bir şeyler yapabilirdi
[COLOR="red"]Mehmet Yıldız[/COLOR] Sahanın içinde kazanmayı tek arzulayan YALNIZ kral. Onu eleştirenlere çok gülüyorum
[COLOR="red"]İbrahim Şahin[/COLOR] İstekli ama yetersiz bir oyuncu

sivaslihakan 19.09.2010 15:02

vakit kaybetmeden iyi bir hoca takimin basina getirilmesi lazim mesut hocayla bu lig bitmez bize rakibi iyi analiz edebilen ve ona göre kadro ve sistemle oynatan hoca lazim mesut hocada gördümki rakip kim olursa olsun ic saha veya dis saha fark etmiyor kadro ayni sistem ayni oyuncu degisiklikleri ayni böyle sey olabilirmi ezbere futbol takimi yönetilmez mesut hocanin yaptigini yoldan kimi cevirsen yapar

daha ligin basindayiz yanlisin neresinden dönersek kardir hemen ersun yanalla görüsülmeli

WEZ Format +2. Şuan Saat: 21:16.