SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30150)

SivasSpor.Com 18.09.2010 19:05

Maçı değerlendirelim

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/sivasspor-eskisehirspor-1-1.jpg[/IMG]

Sivasspor 1-1 Eskişehirspor maçını değerlendirelim.

Maçın en kötüsü kimdi

Maçın en iyisi kimdi ?

Maçta göze çarpanlar ?

Ne gibi eksiklerimiz var ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler?

[B]
MAÇ HAKKINDA BİLGİLER[/B]

Spor Toto Süper Lig'de 5. hafta mücadelesinde Sivasspor kendi sahasında son dakikaya 1-0 önde girdiği karşılaşmada Adem Sarı'nın golüne engel olamayınca iki takım da birer puana razı oldu.

Sivasspor 1 dakika daha dayanamadı! Spor Toto Süper Lig'de 5. hafta mücadelesinde Sivasspor ile Eskişehirspor karşı karşıya geldi. 4 Eylül Stadı'nda oynanan karşılaşma 1-1'lik beraberlike sona erdi.

Sivasspor 25. dakikada Ceyhun Eriş'in golüyle maçta 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın 93. dakikasına kadar bu skoru koruyan Sivasspor, Adem Sarı'nın golüne engel olmayınca mücadele 1-1'lik beraberlikle sona erdi.

Bu beraberliğin ardından ardından Sivasspor puanını 5'e Eskişehirspor ise puanını 2'ye yükseltti.

Spor Toto Süper Lig'de bir sonraki hafta Sivasspor, Manisaspor deplasmanına konuk olurken; Eskişehirspor evinde Gaziantepspor'u ağırlayacak.

Sivasspor'da sakat olan Ferhat Bıkmaz ve Hayrettin Yerlikaya ile cezalı Sedat Bayrak, bu maçta forma giyemedi. Ayrıca geçtiğimiz hafta tam hazır olmadığı için Trabzonspor maçı kadrosuna alınmayan yeni transfer Alioum Saidou, 82. dakikada oyuna dahil olarak ilk kez yeni takımının formasıyla resmi bir maça çıkmış oldu. Eskişehirspor'da ise kaleci Vanja Ivesa sakatlığı nedeniyle bu hafta da görev yapmadı.
[B]
MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)[/B]
4. dakikada Sezgin'in sağ kanattan ortasında John'un yaptığı rövaşata vuruşta, top direğin yanından auta çıktı.
6. dakikada Ceyhun'un sol kanattan kullandığı serbest atışta, kaleye paralel giden topa herhangi bir oyuncu dokunamadı.
19. dakikada gelişen Sivasspor atağında, uygun pozisyonda topla buluşan Mehmet Nas'ın kale alanına paralel gönderdiği meşin yuvarlağa, kale alanındaki Sivassporlu oyuncular dokunamayınca kırmızı-beyazlı ekip net bir fırsattan yararlanamadı.
23. dakikada Sezer'in pasıyla sağ çapraz pozisyonda kaleci Ramoviç ile karşı karşıya kalan Alper'in vuruşunda, top Ramoviç'e çarparak kornere çıktı.
25. dakikada Sivasspor'un golü geldi. Eskişehirspor ceza alanında topla buluşan Mehmet Yıldız, rakibinden şık bir hareketle sıyrıldıktan sonra meşin yuvarlağı uygun pozisyondaki Ceyhun'a aktardı. Ceyhun, penaltı noktası yakınlarından yerden plase bir vuruşla topu filelere gönderdi: 1-0
28. dakikada kullanılan korner atışında, Vucko'nun kafa vuruşunda top direğin yanından az farkla auta çıktı.
31. dakikada savunmanın arkasına sarkan Mehmet Yıldız, bir anda kaleci Atilla ile karşı karşıya kaldı. Mehmet'ten önce savunma topa müdahale edince, Sivasspor net bir fırsattan yararlanamadı.
40. dakikada Mehmet Yıldız'ın ara pasında topa hareketlenen Cihan'dan önce meşin yuvarlağa dokunan kaleci Atilla, tehlikeli bir pozisyonu önledi.

[B]MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)[/B]
47. dakikada gelişen Sivasspor atağında, Alper ile ikili mücadeleye giren Mehmet Nas bir anda kendini yerde buldu. Bu pozisyonda Sivassporlu futbolcular ve taraftarlar, penaltı kararı bekledi. Pozisyonda ''devam'' kararı veren hakem Bünyamin Gezer, kendisini aldatmaya yönelik hareketi dolayısıyla Mehmet Nas'a sarı kart gösterdi.
51. dakikada kendi yarı alanında topla buluşan Diallo, orta alandaki Mehmet Yıldız ile verkaça girdi. Şık hareketlerle rakip ceza alanına yönelen Diallo'nun ceza alanı dışından sert vuruşunda top direğin üstünden auta çıktı.
56. dakikada Sivasspor ceza alanına gönderilen topa yükselen Batuhan, kalesini terk ederek hamle yapan kaleci Ramoviç'ten önce kafa vuruşunu yaptı. Batuhan'ın kafa vuruşunda, top direğin üstünden az farkla auta çıktı.
64. dakikada Eskişehirspor savunmasından dönen topu takip eden Ceyhun'un ceza alanı içerisinden gelişine sert vuruşunda, meşin yuvarlak direğin üstünden az farkla auta gitti.
90+3. dakikada Erman'ın savunmanın arkasına gönderdiği topla buluşan Mehmet Nas, bir anda kaleci Atilla ile karşı karşıya kaldı. Mehmet'in vuruşunda top üst direğe çarparak auta çıktı.
90+3. dakikada gelişen Eskişehirspor atağında, Sivasspor ceza alanına uzun gönderilen topu Batuhan kafayla Adem'e doğru indirdi. Rakibinden ve kaleci Ramoviç'ten sıyrılan Adem, topu filelere gönderdi: 1-1.

[B]Stat:[/B] 4 Eylül

[B]Hakemler:[/B] Bünyamin Gezer, Mustafa Emre Eyisoy, Volkan Narinç

[B]Sivasspor: [/B]Ramoviç, Abdurrahman, Diallo, Ivanovs, Murat Sözgelmez, Kadir, Keita, Mehmet Nas, Ceyhun (Dk. 82 Saidou), Cihan Yılmaz (Dk. 79 Erman), Mehmet Yıldız (Dk. 88 İbrahim Şahin)

[B]Eskişehirspor: [/B]Atilla, Sezgin, Nadereviç, Vucko, Volkan Yaman, Alper (Dk. 56 Hugo Gomes), Erkan, Bülent Ertuğrul, Tello (Dk. 46 Batuhan), Sezer, Jaycee John (Dk. 67 Adem)

[B]Goller:[/B] Dk. 25 Ceyhun (Sivasspor), Dk. 90+3 Adem (Eskişehirspor)
[B]
Sarı kartlar:[/B] Dk. 37 Alper, Dk. 85 Hugo Gomes, Dk. 90+3. Batuhan (Eskişehirspor), Dk. 48 Mehmet Nas, Dk. 52 Ivanovs, Dk. 67 Ramoviç (Sivasspor)

sevda58 18.09.2010 19:07

Cevap: Maçı değerlendirelim

son dakika golunu yemiyecektik yazik oldu..

emre41 18.09.2010 19:07

Bravo Mesut Hoca...

Kendi evimizde 1 o öne geçiyoruz ve atak yapmak istediğimizde tabir caizse çatır çatır atak yapıyoruz; ancak maçın son 25 dakikası resmen 1 0'a yatmaya çalışıyoruz. Sivasspor bizim için dünyanın en büyük kulubüdür hocam. 1 0 a yatmak bizim tabiatımızda yok; kaldı ki rakip son sırada buluınan bi takım.

2 puanı korkaklığı yüzünden kaybeden Mesut hocayı esefle kınıyorum. Ayrıca geçen hafta Sedat sakatlanmasa idi bu hafta Diallo'yu göremiyecektik. Bana göre Diallo Sedat'tan kat be kat dah iyi oynamıştır. Demek ki Suarez'i görmek için de takımda forvet oynayacak hiçkimse kalmyacak. Ezberini boz artık Mesut Hoca, Suarez'e Taider'e şans ver. :mad::mad::mad:

adres58 18.09.2010 19:08

Maçın en kötüsü kimdi = Mehmet Yıldız

Maçın en iyisi kimdi = Abdurrahman Dereli

Maçta göze çarpanlar = Laubalik... Laubalik... Laubalik...

Ne gibi eksiklerimiz var = Son vuruş....

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler =Sen uyursan o ölür… Sen uyursan oda ölür… Sen uyursan herkes ölür… İşte olay bu kadar basit. Ya futbol kaç dakikadır beyler. Bu ne laubalik bu ne vurdumduymazlık. Ondan sonra çıkıp yok hoca istifa yok yönetim istifa. Elinize sahanızda çok iyi bir fırsat geçmiş perişan bir durumda bir takım var ve siz işin laçkalığındasınız. Bursa maçında aynı senaryo, bu maçta aynı senaryo nedir bu çirkinlik. Yüzde yüz kaçırdığınız pozisyonlarda neden pişmiş kelle gibi sırıtırsınız anlamadım. Alın size pişmiş kelle. Maçın kaç dakika oynandığının farkında değimlisiniz siz… Çekin düşürün taca atıp bir şeyler yapın.
Kusura bakmayın beyler ama atı alan yine üsküdarı geçmeye başladı. Şu ligin şu ana kadar en kötü takımını yenemiyorsanız derhal acil bir uygulama yapmalısınız. Ya futbolcu maaşlarına yada sıkı bir yönetime ihtiyaç var. Bu hocalık bir iş değil. Elinizde Zita Hayrettin Kamanan Sedat gibi as oyuncularınız yokken düşen bir fırsatı sırf laubalikle kaybediyorsanız bu işte suçlu aramak yönetim yada hocaya değil, gazı kaçmış futbolcularadır. Deli olmamak elde değil. Sen eline geçen fırsatın birini bilemi değerlendiremesin yahu.

ZECOLD 18.09.2010 19:10

hiç şaşırmadım adım kadar emindim ki bu maç 1-1 bitecek 25 de felanmı attık biz golu o dakkadan itibaren yatıyorlardı işte hızlı atak şansı bulursak felan belki ileri çıkarız mantığı geçmiş olsun bu zaten hep böyedir skorun üstüne yatarsan illaki yersin yine değişen bişey olmadı geçmiş olsun. manisa bile trabzona 3 attıktan sonra takımın ligdeki kaderi ne olur belirginleşmeye başladı.

emre41 18.09.2010 19:10

Mesut hocanın korkalığını kurbanı olduk. Adama skora yatmaya çalıştı ancak yan yatan biz olduk

58_babacan_58 18.09.2010 19:10

[B][CENTER][COLOR="Red"]ULEN HAKEM 3 DK VERSEYDİN UZATMAYI O GOLÜ YEMİYCEKTİK,ADAMMI KESTİKTE SAHADA 4 DK VERDİN LAN,30 SANİYE KALA GOL MÜ YENİR YA,ATAMAYANA ATARLAR TABİ,KAÇ TANE GOL POZİSYONU KAÇIRDIK,FORVETLER HİÇ BİR İŞ YAPMIYOR,SUAREZ DENEN ADAMI ALDIK 18 KİŞİLİK KADRODA BİLE YER BULAMIYOR,İBRAHİM ŞAHİNİ SOKUYOR OYUNA SANKİ BİR HALT YAPIYORMUŞ GİBİ YAZIKLAR OLSUN 2 HAFTADIR HÜSRANDAYIZ.....![/COLOR][/CENTER][/B]

GokhanTurna 18.09.2010 19:11

Ligin şuan en kötü takımına karşı böle defansif oynuyorsak ve puan kaybediyorsak vah halimize.

Mesut Bakkal hocamızla malesef en az 15 maça çıktık 1 galibiyet aldık. Bazıları beraberlige seviniyor. Sivasspor bu değil olmuyor Mesut hocam.. Benim görüşüm bu

Bulut@ğlu 18.09.2010 19:11

Cevap: Bravo Mesut Hoca...

[QUOTE=emre41;653163]Kendi evimizde 1 o öne geçiyoruz ve atak yapmak istediğimizde tabir caizse çatır çatır atak yapıyoruz; ancak maçın son 25 dakikası resmen 1 0'a yatmaya çalışıyoruz. Sivasspor bizim için dünyanın en büyük kulubüdür hocam. 1 0 a yatmak bizim tabiatımızda yok; kaldı ki rakip son sırada buluınan bi takım.

2 puanı korkaklığı yüzünden kaybeden Mesut hocayı esefle kınıyorum. Ayrıca geçen hafta Sedat sakatlanmasa idi bu hafta Diallo'yu göremiyecektik. Bana göre Diallo Sedat'tan kat be kat dah iyi oynamıştır. Demek ki Suarez'i görmek için de takımda forvet oynayacak hiçkimse kalmyacak. Ezberini boz artık Mesut Hoca, Suarez'e Taider'e şans ver. :mad::mad::mad:[/QUOTE]

aynen dediklerine katılıyorum arkadaşım çok güzel yorumlamışsın

58_babacan_58 18.09.2010 19:13

[B][CENTER][COLOR="Red"]ULEN HAKEM 3 DK VERSEYDİN UZATMAYI O GOLÜ YEMİYCEKTİK,ADAMMI KESTİKTE SAHADA 4 DK VERDİN LAN,30 SANİYE KALA GOL MÜ YENİR YA,ATAMAYANA ATARLAR TABİ,KAÇ TANE GOL POZİSYONU KAÇIRDIK,FORVETLER HİÇ BİR İŞ YAPMIYOR,SUAREZ DENEN ADAMI ALDIK 18 KİŞİLİK KADRODA BİLE YER BULAMIYOR,İBRAHİM ŞAHİNİ SOKUYOR OYUNA SANKİ BİR HALT YAPIYORMUŞ GİBİ YAZIKLAR OLSUN 2 HAFTADIR HÜSRANDAYIZ.....![/COLOR][/CENTER][/B]

yorumcuyuz 18.09.2010 19:14

sussam gönül razı değil söylesem tesiri yok... yazık ki nerde beleş futbolcu var aldık 3 kuruş paraya kıyıpta adam gibi futbolcu almadık sonuç ortada..! yedek klubesi diye bir şey yok!! bravo yonetim ve elimde ki kadro yeterli diyen mesut bakkal..!

benozgurr 18.09.2010 19:14

mesut hoca bencede yanlıs yapıyor 5 haftadır hıc bır sey yapamayan mehmete nasıl katlanıyor anlamıyorum kezaa ceyhun gol attı ama kac tane kacırdı bıtanesı gol olsa macı kazanacaz kopacak mac tecrubelı oyuncu atamaz ıse onları kım atacak yedek kulebesınde mac kurtaracak adam yok. bence bugun stad dolmayarak tepkı verılmeye baslandı. bole gıderse artık daha da azalır seyırcı sayısı, bence mecnun baskan hocayı degıstırmezse yıne gecen yılın aynısını yasarız.mesut hocayı sevıyoruz ama 1 gol at yat zıhnıyetı artık öldü. mesut hocanın yapacagı basarı en fazla 12.lıg olur dıye dusunuyorum basarı elde adılmek ıstenıyorsa ertugrul saglam gıbı abdullah avcı gıbı adam gelmelı takımın basına.hayırlısı bakalım bekleuyıp gorcez

Bulut@ğlu 18.09.2010 19:18

yaww arkadaşlar kandırmayalım kendimizi bakkaldan antrenör olmaz hadi bi kaç maç galip gelirsinde arada beraberliğe razı olursun bakkal ne yapıyor yenmesekte yenilmeyelim hesabı yapıyor yavv bi kere skora yatan takım kesinlikle gol yer arkadaşlar neyse geçmiş olsun son dakkada beraberlik gol yedik böylece mesut bakkal gider benim görüşüm bu

58 SiVaSıM 58 18.09.2010 19:19

mesut hocatla kaç maç oynadık 1 galibiyet aldık bakın arkadaşlar biz mesut hocayla sadece 8-18 arası oynarız o adam zirve hocası değil artık yeter mesut derhal gitmeli suarez neden yok bugün mehmet yıldız allahj aşkına ne yaptı bi söleyin ağlamak geldi içimden ama ağlamadım adam ceyhunu çıkarıyo kadiri çıkarıcağına ayrıca dialloya asla kızmıyprum süper oynadı
mesut hocayla asla zirveyi zorlayamayız

ahbey 18.09.2010 19:19

Mesut Hoca, geçen yılki beraberliklerine devam niyetinde anlaşılan.
Ya bir kerede maça 3 forvetle başla. Mehmet YILDIZ gol atmak için değil, asist yapmak için uğraşıyor. Taktiksel bir durum ise çok yanlış.
Mehmet Nas, izlediğim kadarıyla çok hatalı top kullandı.
Ermana kötü diyorlar, ama sol kanatta biraz şans verilse süper oynuyor.
Defans biraz toplanmış ancak saçma saçma goller yiyoruz.

SS'li 18.09.2010 19:22

Bu hocayla bu iş yürümez diyeceğim ama bütün sucu hocaya yıkmakta haksızlık olur.

Bizim oyuncular peş para etmezler. Kadroyu kökten yenilememiz lazım, nede olsa bu efendiler başarıya ve paraya sivasspor'un sayesinde doydular.

YUHH

58 SiVaSıM 58 18.09.2010 19:23

maçın kötüsü? MEHMET YILDIZ
maçın yıldızı ? DİALLO ve CEYHUN ERİŞ
maçta göze çarpanlar? BU İŞ MESUT BAKKALLA OLMAZ
ne gibi eksikleşr var ? FORVET ANLAMINDA ÇOK EKSİKLERİMİZ VAR CEYHUN PASLAŞMALI ARTIK ERMAN 11 OYUNCUSU KADİR DEFOLUP GİTSİN SUAREZ OYNAMALI

Shan58 18.09.2010 19:23

Bu adamdan Bakkal değil pazar seyyar satıcısı bile olmaz.
Bu adam hangi kuluğte ne başarı elde etmiş bilen varmı.
Kaç defa şampiyonluğa oynamış ne yapmış geçmişte.

Vizyonu olmayan iş bilmeyen adamları kulübe dolduranlar niye sesiniz soluğunuz kesildi.

Fikret Cuk, her galibiyet sonrası çıkıp cak cuk konuşuyordun. mağlubiyet sonrası niye sus pus oluyorsun.
Anlaşılmıştırki sorun yönetim sorunudur. Demekki bunlar yıllarca Bülent Uygun'un sırtından geçinip başarıyı kendilerine mal ettiler.
İşte yaptıkları fiyasko transferler ortada. 30 yaşın altında bir tane transfer yok.
Ordan burdan kovulmuş hiç br yerde tutunamış adamları ucuz diye toplamak marifetmi yoksa iş bilmezlikmi.
Sayın Mecnun başkan bu vesileyle anlaşılmıştırki sizde artık bu işi götüremiyorsunuz. artık aynaya bakıp ya bi çeki düzen verin yada göreve daha iyi yapacak birine devredin.

58_babacan_58 18.09.2010 19:23

[B][CENTER][COLOR="Red"]YAW ARKADAŞ MİLLET ÇATIR ÇATIR TRANSFER YAPIYOR,BİZDE NERDE BELEŞ TOPÇU VAR HEPSİ BİZDE,YÖNETİM BU PARALAR NEREYE GİRİYOR,SİZİN CEBİNİZEMİ GİRİYOR YOKSA BİZEMİ GİRİYOR ANLAMADIK VALLA,ARTIK TAŞIN ALTINA ELİNİ SOKMASI LAZIM YÖNETİMİN NE YAPILMASI GEREKİYORSA,PARAYA KIYIP ADAM GİBİ TRANSFER YAPILSIN TRANSFER DÖNEMİNDE...AYRICA ÇİFT FORVET OYNAMAMIZ LAZIM,MEHMET KALEYE ŞUT BİLE ÇEKEMEZ OLDU,MEHMETİN YANINA HIZLI Bİ FORVET KOY MESUT HOCA,HEM MEHMETİ ÖLDÜRÜYOSUN HEM TARAFTARI YAZIK BE KARDEŞİM....[/COLOR][/CENTER][/B]

ayazoğlu 18.09.2010 19:25

Beraberlik ve malubiyet serisi başladı galiba

01011984 18.09.2010 19:26

[B]ARTIK YETER - SABRIMIZ KALMADI MESUT BEY YETER ARTIK !!!!!!!
YA CEK GIT BU TAKIMDAN YADA ARTIK AC GÖZLERINI VE DOGRUYU YANLISI GÖR !!!!! KAC HAFTADIR TARAFTAR KALMIS AYAGA, TEK FORVETLE OLMAZ DIYE YIRTINIYORUZ SEN YINE AYNI KAFAYLA DEVAM EDIYORSUN !!!!! MEHMET YILDIZI 86 DAKKA OYNATTINDA NE YAPTI BUNA CEVAP VER !!!!! SUAREZ YOK, KAMANAN YOK, IBRAHIM SAHINI HER SEFERINDE SON DAKKALARDA OYUNA SOKUYORSUN, ADAM 5 DK OYNADI AMA MEHMETDEN FAZLA TOPA DOKUNDU, YETER ARTIK YAAAAA !!!! ARTIK SU ADAMA SANS VER !!!!! BERABERLIK BERABERLIK NEREYE KADAR !!!!! CILDIRTACAKMISIN BIZI LAN CILDIRTACAKMISINNNNN SÖYLEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!:mad:[/B]

01011984 18.09.2010 19:30

ARTIK YETER - SABRIMIZ KALMADI MESUT BEY YETER ARTIK !!!!!!!
YA CEK GIT BU TAKIMDAN YADA ARTIK AC GÖZLERINI VE DOGRUYU YANLISI GÖR !!!!! KAC HAFTADIR TARAFTAR KALMIS AYAGA, TEK FORVETLE OLMAZ DIYE YIRTINIYORUZ SEN YINE AYNI KAFAYLA DEVAM EDIYORSUN !!!!! MEHMET YILDIZI 86 DAKKA OYNATTINDA NE YAPTI BUNA CEVAP VER !!!!! SUAREZ YOK, KAMANAN YOK, IBRAHIM SAHINI HER SEFERINDE SON DAKKALARDA OYUNA SOKUYORSUN, ADAM 5 DK OYNADI AMA MEHMETDEN FAZLA TOPA DOKUNDU, YETER ARTIK YAAAAA !!!! ARTIK SU ADAMA SANS VER !!!!! BERABERLIK BERABERLIK NEREYE KADAR !!!!! CILDIRTACAKMISIN BIZI LAN CILDIRTACAKMISINNNNN SÖYLEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!

AYRICA MACIN EN KÖTÜSÜNÜ HEPIMIZ GÖRDÜK ISTE KALEYE SUT CEKMEYE KORKUYORLAR YA
2 HAFTADIR VEREM OLDUM BE YETERRRRRRRRRRRR

DoomsDay58 18.09.2010 19:34

son dakika golü çok kötü oldu :mad:

eyupk 18.09.2010 19:34

yeter artık tek forvetle oynadığımız, mehmet yıldız tek başına birşey yapamıyor nasıl görmemezlikten geliyorlar anlamıyorum.

sewaz58 18.09.2010 19:36

Adamı takımdan soğutursunuz nereden nereye getirdiniz takımı.Şimdi kimileri benim gibi düşünenlere nankör filan diyor da hiç kimse durup dururken ümitlenmedi ki bu takım hakkında bu kadar başarının ardına bu kadar başarısızlık getirebilen nadir ekiplerdenizdir.Böyle beraberlikler de olabilir ligde futbol sonuçta fakat sorun böyle beraberliklere ya da mağlubiyetlere abone olmamız.Tam çıkış için kazanmamız gereken maçlarda da puan yitirirsek her sene nasıl 15.olurum diye oturur kara kara düşünürüz.Bu siteyi yöneticilerden herhangi birinin takip ettiğini sanmıyorum ama teknik kadrodan eğer birileri takip ediyorsa sizlere yazıklar olsun.Bu yabancı düşmanlığı mı desem artık akılları sıra milliyetçilik yaptığını,kardeşlik yaşattığını mı sanıyorsun bilmiyorum ama yabancı oynatmayacaksan alma arkadaş alma takımda adam kalmayınca oynatacaksan alma lanet olsun böyle zihniyete.Madem yok yabancılara ihtiyacınız o kadar iyisiniz futbolcu yetiştir bir şey yap.Bellemişsin 2-3 adam başka bildiğin birşey yok sizin gibilerde teknik direktör olup para kazanıyor ya gerçi sizden önce dil uzatılacak çok adam var toplumda ...

ercan58.a 18.09.2010 19:36

[B][COLOR="Blue"]sayın yönetim
sayın hocaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sayın futbolcular
allah aşkına bu takımlar bizim rakibimiz
bizim bu kadro ile düşme hattındaki rakiplerimiz bunlar
şampiyonlu veya üst sıralar bize bu yılda hayal zaten
allah rastgetire inşallah.......................................[/COLOR][/B]

01011984 18.09.2010 19:37

adam resmen bitikkkkkkkk ya kosmuyor mücadele yok, kaleye sut cekmeye bile tirsiyor artik, biz bu adam böylemi taniyoruz, birak bi kac hafta oynatma belki kendine ceki düzen verir ya, abi verem olcam bu takimdan sebep, sivas dedik canimiz dedik bagrimiz dedik bize bunlari cektirmeye haklari yok
adam oynasada oynamasada biliyorki ilk 11'de catir catir parayida aliyor dokunmayin keyfine
adam olun be adam ilk bastada sen MESUT BEY ilk bastada SEN!

yigido yakup 18.09.2010 19:39

beyler burda mesut hocayi ve takimi böyle acímasizca elestiriyorsunuz ama bu takim gecen hafta vurgun yedi yenilen golllerin sayisi sivasspor tarihinde cok nadir simdi bu sokla sahaya cikan takimi elestirirken biraz insafli olun.

Mehmet Yildiz ne yapti diyen angutlar golun asistini kim yapti evet Ceyhun cok gol kacirdi bu kadar kacirmasi bir macta olmasi talihsizlikti bugünki macta benim tek elstirebiliecegim insan mac boyu müthis oyun cikaran mac sonunda yenilen golun bas mimari olan mamadou diallo ben kimseye kizamiyorum hele mehmet nas o golu nasil 3kacirdi anlamis degilim futboluda ben bunun icin seviyorum bugün sans tarafi negatif olarak bize dogruydu bu takim hicbir rakibe karsi esir futbol oynamaz vede böyle puan kaybettigi maclarda cok az olacaktir.

bünyami gezer sivasspor a gösterdigi sari kartlardan sadece dennnis sari karti dogruydu gerisi hava civa kartiydi bu kadar kart gösterecegini hic düsünmemistim.

ayazoğlu 18.09.2010 19:40

Oyun bittiğinde Şah ve piyon aynı kutuya girer.

kiNgSiZe58 18.09.2010 19:41

elestirin ama vurmayin. takim zaten yarali birde siz üstüne gitmeyin. kötü gidisati hepimizden cok mesut hoca biliyor.
insallah yakin zamanda hatalarimizdan ders aliriz ve manisa macinda catir catir oynariz.

mühendisburak58 18.09.2010 19:41

of sivasspor offf ömrümü yedin valla artık kendime zarar veriyorum senin yüzünden daha az fanatik olacağım yeter artık.sadece içimde duracaksın fanatik dğeilim.yoksa kendime zarar veriyorum.ARTIK YETER SİVASPSOR.

01011984 18.09.2010 19:42

yigido yakup ne diyorsun kardesim sen, mehmet yildiza ne yapti diyen angutlar'mis, vay be, asisstmi yapmis, ya peki kacirdigi pozisyonlar,
abi bi asisst yapti diye süpermi oynadi diyelim bumu bizim mehmet yildizimiz bumu ya, elestiririz tabikide, görsünler ve hatalarini düzeltsinler
sanmasinlarki bu taraftar bu duruma göz yumar!!!!!

denis 18.09.2010 19:44

[B][COLOR="Blue"][U]Saygi DegerYigido Kardeslerim,[/U][/COLOR][/B] Pek degerlendirecek birsey, Su anda eldeki Teknik Heyet+ sahip oldugumuz Futbolcularimizin Kalite ve futbol duzeyine bakarsak, daha kotu sonuclara hazir olmaliyiz, Eger Kume dusme bolgesinden uzakta ortalarda tutunabilirsek bu bizim icin Sampiyonlar Ligi Sampiyonu olmus
kadar buyuk basaridir. Kendimizi Aldatmayalim - Kandirmayalim, Bu Kadro ile kesinlikle bir yere varilmaz - Gorunen koye kilavuza gerek olmaz.

Turkiyede Sivasspor'un basina getirilmesi gereken kisi [B][COLOR="blue"][U]ABDULLAH AVCI[/U][/COLOR][/B] dir, Eger
gelirse ama ben sahsen gelecegini zannetmiyorum.

I-Buyuksehir Belediyeyi Sampiyon yapamaz ama bir Sehir takimini cok rahat Sampiyonluga tasir, Vizyon gerekli mutlaka, Bursa-Ertugrul Saglam biraz gayretle Sampiyon oldu ama, Hepimizinde gordugu gibi Bursa ve Onun yapisinda+Vizyonundaki takimlardan Sampiyonlar Liginde icerde ve disarda sadece averaj takimi olabilir 4-5-6-10 Sifir yenilmek icin, Onlardan once Bizde yasamistik ve gormustuk ki Edirne den sonraki Avrupada Samp. Liginde + UEFA Futbol cok farkli oynanmakta

[B][U][COLOR="Blue"]YEGANE (EKONOMIK- DINAMIK) COZUM GELIRSE ABDULLAH AVCI[/COLOR][/U][/B]

Mutlaka ki iyiyimser olalim her zaman, ama iyiyimser olmak demek, Olmayacak duaya amin demek, kendini aldatmak + kandirmak demek degildir.

Gercekleri gec olmadan gorup onlemeli, cabuk ve oncelikle zaman kaybetmeksizin gereken onlemler alinmali. Super Ligde iken alinmali bizce, ikinci
lige dusme asamasinda degil,

[B][COLOR="DarkGreen"][B][U]Tum Yigido Kardeslerimize Saygilarimi Sunar, Zamaninda uyanip, Korkulu ruyalari gormeye baslamadan Takimimiza Sahip cikalim dusuncesini Sizlerin Takdirler ve Degerlendirmelerine sunmak isterim[/U][/B][/B][/COLOR][/B] Tekrar Saygilarimla, Allaha Emanet Olunuz

[B][U][COLOR="Blue"]YEGANE (EKONOMIK- DINAMIK) COZUM GELIRSE ABDULLAH AVCI[/COLOR][/U][/B]

kiNgSiZe58 18.09.2010 19:44

Bazi arkadaslar mesut hocanin gitmesini istiyorlar. Gitse ne olucak? takim düzelicek mi? Ne gibi bir degisiklik olucak? ben söyleyim, hicbir degisiklik olmuyacak hatta takim dahada kötü olucak. mesut hoca elinden geleni yapiyor. Bu hafta sansizliktan dolayi kaybettik .. son dakka gol..

bursalibatu 18.09.2010 19:45

Maçın en kötüsü kimdi=Mehmet Y.

Maçın en iyisi kimdi=A.Dereli

Maçta göze çarpanlar=Mesut hocanın yaptıgı hatalar ve kendisi

Ne gibi eksiklerimiz var=Sayamam

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler=Sivasspor golü bulduktan sonra niye geri çekildi ve defansif oynamaya başladı herkez gibi bunu bende anlayabilmiş degilim Mesut hoca 1 olsun bizim olsun mantıgıyla sahaya oyuncu sürüyor benim fikrim bu.

izmirliyigido 18.09.2010 19:46

Ne yorum yapmaya gerek var, ne eleştirmeye. Eleştirecek birileri varsa hoca ve futbolculardır. Ne yaptıklarını kendileri düşünsünler böyle bir maç nasıl verilir, işte ancak böyle aptalca verilir. Ceyhun, Mehmet Nas laubali davranır golleri kaçırırsa sonucun böyle olacağı son 20 dakika da kendini göstermişti. Yazık oldu, çok yazık. 6 puanlık bir maçtı. Sivasspor adım adım küme düşmemeye oynar. Ben tek birşey söyleyeceğim:

"8. Haftayı beklemeyelim, MESUT BAKKAL İSTİFA !..."

AYK

DaNGeR0uS 18.09.2010 19:46

[QUOTE=yigido yakup;653199]beyler burda mesut hocayi ve takimi böyle acímasizca elestiriyorsunuz ama bu takim gecen hafta vurgun yedi yenilen golllerin sayisi sivasspor tarihinde cok nadir simdi bu sokla sahaya cikan takimi elestirirken biraz insafli olun.

Mehmet Yildiz ne yapti diyen angutlar golun asistini kim yapti evet Ceyhun cok gol kacirdi bu kadar kacirmasi bir macta olmasi talihsizlikti bugünki macta benim tek elstirebiliecegim insan mac boyu müthis oyun cikaran mac sonunda yenilen golun bas mimari olan mamadou diallo ben kimseye kizamiyorum hele mehmet nas o golu nasil 3kacirdi anlamis degilim futboluda ben bunun icin seviyorum bugün sans tarafi negatif olarak bize dogruydu bu takim hicbir rakibe karsi esir futbol oynamaz vede böyle puan kaybettigi maclarda cok az olacaktir.

bünyami gezer sivasspor a gösterdigi sari kartlardan sadece dennnis sari karti dogruydu gerisi hava civa kartiydi bu kadar kart gösterecegini hic düsünmemistim.[/QUOTE]

Agır eleştiri yapıyorsunuz diyorsun sen burda hakaret ediyorsun, ayrıca burda mehmet'in yanına adam istiyorlar.mehmet tek başına bişey yapamıyor bence mehmet golcu değil güzel asist yapıyor. sende yorum yazarken biraz daha saygılı ol takımı desteklemene bişey diyen yok ama burda taraftara hakaret etmenede izin vermem

01011984 18.09.2010 19:48

[QUOTE=kiNgSiZe58;653206]Bazi arkadaslar mesut hocanin gitmesini istiyorlar. Gitse ne olucak? takim düzelicek mi? Ne gibi bir degisiklik olucak? ben söyleyim, hicbir degisiklik olmuyacak hatta takim dahada kötü olucak. mesut hoca elinden geleni yapiyor. Bu hafta sansizliktan dolayi kaybettik .. son dakka gol..[/QUOTE]

nemi olacak? bize futboldan anlayan bir adam lazim böyle andik dundik bir antrenör degil, bana bu adamin basarilarini sayarmisin, varmi bi basarisi 6 senedir ?
varsa söyle bilelim!!! kac haftadir hep ayni kadro, hep ayni degisiklikler
birkerede farkli bi kadroyla ciksana, neden 3 haftadir bizi cileden cikartan adami oynatiyor, neden!!

evet yukardaki arkadas dogru demis, bize abdullah avci gibi adam lazim!!!

Besyo_cu 18.09.2010 19:51

[B]Mesut Hocaya olan inancım giderek azalmaya başladı. 65'te oyundan düşen Cihan'ı ancak 80 de görebildi.

Mehmet Nas, Kadir , Keita ve Saidou gibi 4 tane kazma orta saha ile oynamak hangi mantığa sığıyor ? Eskişehir'in zaten gücü yok ilerde top tut yeter bu kadar acemilik süper Ligte takım çalıştıran bir hocaya yakışmıyor.

Transfer döneminde hep aynı tip oyuncuyu almak zaten hataların en büyüğüydü. Görünen köy kılavuz istemez zor günler bizi beklıyor...

Bunları berabere kaldık diye yazmıyorum takımın hali ortada takımımızda kendini gösterip bir yerlere gitmek için oynacak oyuncu yok hepsi zaten ya 30 yada 30'a merdiven dayamış...[/B]

karakaplan58 18.09.2010 19:51

macın en kötusu mesut bakkal macın yıldızı yıne apdurrah man maca cıkan takım sıvas olamaz ınanmıyom sankı bı dertlerı var bu kulubun bı takım lıge nasıl baslarsa öle gıderrrrrrrrrr sonuc bank asya en ıyı orda oynarız ben guluyorum baskana sadece aldın futbolcu ıse yaramıyordaneden aldın pedrıelı mesut hoca takıma ıyı dıyenler yanılıyor yıne trabzon la oynasaydık 7 1 yenerlerdı bızı es es kötu olunca sıvasta ıyı gözuktu bızım kalecımız suphesız kalecı olamaz petkovıcıcok ararız cokkkkkkkkk

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:07.