SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Eğlence (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Özkahyasız olmuyor! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37245)

tekdoktiri 28.11.2013 10:27

Cevap: Özkahyasız olmuyor!

ben burdan sıvas lıyım diye yaşayan larada bir çarım var maçlarda hakemleri hep yohlayalım ve purotosto edelim

kulüpümüzde üzerine düşeni yapmalı susmamalı biz seyirciye sahip çıkıp teşvik edip destek vermelieyilmemesi lazımyeter

bizim haklarımız yeni yor yönetm susmasın ZATEN SİYSSİLERE DİYCEK BİRŞEY YOK MAŞA BUNLAR

şerefi olan her sıvaslı sıvasa sahip çıkmak zorunda

Külhan 28.11.2013 11:16

Dilerim telekomarenadaki maci halise versinler ama oda kurtaramayacak bu sefer Hemde ne mac olacak arkadaslar enaz 5 - 0 gibi kendini dev aynasinda görenlere ibretolsun sevinmiyorum ama üzülmüyorumda zira bir ata sözümüz varya yeme yetimin hakkini cikar aheste aheste diye iste bu gerceklesiyorda bunun icin.

Ferhat06 28.11.2013 13:13

Yabancı hakemlere kısıtlama isteriz,Türk takımlarının maçlarını Avrupa maçlarında bizim(!) hakemler yönetsin.:D

EsEnTePeLi 28.11.2013 14:13

Beter ol gassaray

kayayatakci 28.11.2013 15:59

Halis ve yandasi galatasalak bence 4.1 cok az oldu ne yapalim iki macta topmam 10 ediyor bunada sükür .ben 2 katini bekliyordum ama olmadi ..halis denen müsvettenin ve burak zibidisinin ayagi kirilir iyi bir ikili olurlar ALLAH büyüktür olacak insallah

pover58 28.11.2013 19:57

eskiden lazlar kimle oynasa rakip takımı tutuyordum şimdi rum takımı 2 oldu biri potnos rum digeri bizans rum .yok aslında birbirinden farkları hepside hakem vede federasyon beslemesi.anadolunun gerçek yigidosu bunun hesabını er geç sorar.bu arada cincon 10 kişilik takımdan 4 yemiş aslında hata olmuş şayet halis özsahtakar yönetseymiş maçı bizans rum cimbom kesin yenerdi ronaldosuz real madridi halis özsahtakar ne yapar eder 5 kırmızı 5 sarı 5 te yeşil kart gösterir cinconda yenerdi.aslında eski bir galatasaraylı olarak kendimden nefret ediyorum neden bunları yıllarca desteklemişim diye ?????benim destekledigim zaman burak gibi şerefsizler yoktu nhalisgibi adilerde yoktu hakanlar hasan şaş arif bülent gibi degerli topçular vardı cinconda şimdi öylemi......ipini koparan geliç cincon olmuş kiralık bikaçtanede hakem tutmuşlar tff yide avuçlarının içine almışlar yörü koçum yürü ....avrupadada dersinizi alırsınız işte öyle.

infial§ 28.11.2013 22:08

Devler liginin cücesi

NUMAN 29.11.2013 07:05

HALIS YETIS

Cok umitlenmistik ama
Top vermediler adama
Dondurduler bizi madama
Neredesin halis yetis !!!

Drogbamiz var dedik
Ronaldosuz sevindik
Oynadilar bi kisi eksik
Neredesin halis yetis !!!

Kart cikaran olmadi
Goller bizi bulmadi
Moralimiz cok bozuldu
Neredesin halis yetis !

Sayende ligde 2 attik
Galibiyeti tattik
Ama simdi tam battik
Neredesin halis yetis !

Kartlarini ozledik
Uzuntuyu gizledik
Sadece topu izledik
Neredesin halis yetis !

Soz turku yazari ve sair: fatih esen

Salim58 29.11.2013 08:23

[B]Halis Özkahya'sız Galatasaray'ın beş para etmeyeceğini bu maçta anladım.:)[/B]

erkan5858 29.11.2013 08:39

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa noldu cincon bir b.k olmadigini anlamissindir umarim:D

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:43.