SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Sözcü Sallamada Öncü ! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37067)

babapiton 12.10.2013 22:16

Sözcü Sallamada Öncü !

Sözcü Gazetesi´nde 12.10.2013 tarihli "Carlos’tan Beyaz’a zafer işareti" adlı haber ile ilgili Yönetim Kurulumuzun açıklaması:

Hocamız Roberto Carlos'un, 11 Ekim 2013 Cuma günü Kanal D'de yayınlanan 'Beyaz Şov' adlı programa konuk olacağı duyurulmasına rağmen hocamızın hastalanması üzerine program sunucusu Beyazıt Öztürk ile görüşülerek programa katılamayacağı iletilmiştir. Sayın Beyazıt Öztürk'te bunu anlayışla karşılamış, bunun üzerine hocamız programa tercümanı aracılığıyla telefon ile bağlanmıştır.

Ancak, bugün Sözcü Gazetesi'nde, basın ahlakından son derece uzak ve kasıtlı olduğunu düşündüğümüz haberde; Hocamız Roberto Carlos'un hasta olmadığı ve Beyaz Şov'a katılmak yerine, İstanbul'da bir eğlence merkezinde eğlenmeyi tercih ettiği izlenimi yaratılmaya çalışılmıştır.

Hocamızın hastalığının devam ettiği süre içerisinde takımımızı yalnız bırakmama adına doktor kontrolü altında antrenmanlara çıkmış, antrenman görüntüleri ise resmi internet sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıca perşembe günü İstanbul'dan Sivas'a dönen Sayın Roberto Carlos'un dönüş bileti de kulübümüzde mevcuttur.

Daha önce çekilmiş bir fotoğrafın sanki cuma gece çekilmiş gibi lanse edilmeye çalışılmasını şaşkınlık ile karşılamaktayız. Taraftarlarımızın ve camiamızın gerçeği yansıtmayan bu tür haberleri dikkate almamasını rica ederiz.

Başta Hocamız Roberto Carlos'a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, basın ahlakı ve edepten uzak bir habere imza atmaya çalışan basın kuruluşunu şiddetle kınarız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

[B]Sivasspor Yönetim Kurulu[/B]

poolat58 12.10.2013 22:36

Cevap: Sözcü Sallamada Öncü !

catlasanız da patlasanız da carlos bızım bırıcık hocamız ve cok basarılı... Dıkkat edıyorum gazete ve programlarda cekemedıklerını saklayamıyorlar ac kurt gıbı beklıyorlar hocamızın bır hata yapmasını...

SivasliMuhammed 12.10.2013 22:39

hepimiz gibi carlosta bir insan

Del Piero 12.10.2013 22:44

[B]Konu başlığı tam konuya cuk oturmuş üzerine yorum yapmaya gerek kalmamış :)[/B]

eyuphulagu 12.10.2013 22:52

Sözcü Gazetesi'ni yapmış olduğu yalan haberden dolayı KINIYORUM....

infial§ 12.10.2013 23:13

sinirli emeklilerin bayıldığı gazete:):):)

adres58 13.10.2013 08:04

''Ya siz Roberto Carlosun ........''

Adam Beyaza gitmemişde Discoya gitmiş. Giderse gitsin, size ne kardeşim. Ona buna sallama yapacağınıza siz doğru haberler yapmaya bakın. İşiniz gücünüz millete sallayıp ideolojinizi kabullendirmek. Spor sizin neyinize.

cemahmety 13.10.2013 08:51

Zaten Sözcünün yaptığı bütün haberler yalan ve sallamasyon tekniğiyle yapılan haberler. Sporda da böyle, Siyasette de, magazinde de.

58_babacan_58 13.10.2013 09:34

Sözcüye bir başlıkta ben yazıyım o zaman : [B][COLOR="Red"]GEREKSİZ ELEŞTİRİ, GİZLİ HAYRANLIKTIR..![/COLOR][/B]

sawyer5892 13.10.2013 10:13

adam isini yapiyor mu yapiyor. izinli gunlerinde ister evinde oturur ister bara gider kimsenin karismaya ve olaylari carpitmaya hakki yoktur. hele sozcu gibi 2 gun sonraki baskisinda kendi yazdigi haberle celisen saga sola hakaret etmekten yalan haber yapmaktan baska bir sey bilmeyen bir gazetenin sivasin adini yazmaya hakki yok

WEZ Format +2. Şuan Saat: 20:07.