SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

HakkıTİMUÇİN 14.06.2005 10:03

HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!!

[b][size=6]Arkadaşlar alın size yeni bir eğlence.....

Herkes bu forumda, bir üstte yazan üyemizi anlatsın...tanıdığı kadarı ile..

bakalım birbirimiz hakkında neler düşünüyoruz[/size][/b]

mesocan 14.06.2005 10:16

Hakkı abim traş olurken berber usturayı kaydırmış ve kanatları uçurmuş aradan....

Kanadın olmasa da, uçamasan da, sen bi meleksin abiii (melekler erkek olurlar) :k14:

5841 14.06.2005 10:24

[quote=gakgo58][b][size=6]Arkadaşlar alın size yeni bir eğlence.....

Herkes bu forumda, bir üstte yazan üyemizi anlatsın...tanıdığı kadarı ile..

bakalım birbirimiz hakkında neler düşünüyoruz[/size][/b][/quote]
DUNYANIN SEKIZINCI HARIKASI OLDUGUNU HERKES BILSIN...

SİVASLI OLMAK AYRICALIKTIR...

Kaptan-58 14.06.2005 10:28

[size=6][color=darkblue][i][b]VALLA 5841 ARKADAŞIMIZI TAM TANIYAMADIM ŞİMDİ HAKKINDA NE SÖYLESEK YALAN OLUR. AMA ODA BİZİM GİBİ BİR YİĞİDO.... [/b][/i][/color][/size]

HakkıTİMUÇİN 14.06.2005 10:33

[b]salih abi, sen mesocanı anlatacaktın...herkes bir üstteki yazan arkadası anlatacak....

neyse ben ikinizide anlatarak devam edeyim....

[color=red]Mesocan:[/color] o bir şair ruhlu prens...O bir gazeteci....o bir sivas aşığı...ancak bıyıkları kesince karizma biraz çizilmiş.... :lol:

[color=cyan] 5841 : salih abi[/color]...Kuzu kurdun yol salih abinin...Tam bir sivaslı salih abi...daha yeni tanıştık ama altın gibi bir kalbi var...Şöförlüğü gibi bilgisayarda kullansa yandık valla.... :lol:

sırayı bozmayalım..herkes bir üsttekini anlatacak...[/b]

Kaptan-58 14.06.2005 10:51

[color=red][b]GAKGO58 HAKKI ABİ:[/b][/color] [b]HAKKI ABİ TANIDIĞIM KADARIYLA TAM BİR SİVASLI SİTEMİZİN İYİ YİĞİDOLARI ARASINDA YER ALIYOR.... :lol: [/b]

HakkıTİMUÇİN 14.06.2005 10:55

[b]lotto dan para cıkarsa kaptan a bir otobüs alacağım...bir insan bu kadar otobüs hastası olurmu ? demekki oluyormuş.... mustafada sitemizin an aktiflerinden birisi...[/b]

Kaptan-58 14.06.2005 11:07

[quote=gakgo58][b]lotto dan para cıkarsa kaptan a bir otobüs alacağım...bir insan bu kadar otobüs hastası olurmu ? demekki oluyormuş.... mustafada sitemizin an aktiflerinden birisi...[/b][/quote]

[b]MERCEDES-BENZ O 403 OLURSA SEVİNİRİM... :lol: :lol: :lol: [/b]

YIGIDO_SELO_ZARALI 14.06.2005 11:23

WALLA BEN MUSTAFA ABİMİ AZ ÇOK TANIDIM GENELDE PKK İLE GÜNDEME GELİYOR SAĞOLSUN :lol: :lol: :lol:

Kaptan-58 14.06.2005 11:36

[quote=YIGIDO_SELO_ZARALI]WALLA BEN MUSTAFA ABİMİ AZ ÇOK TANIDIM GENELDE PKK İLE GÜNDEME GELİYOR SAĞOLSUN :lol: :lol: :lol:[/quote]

[i][b]YA GARDAŞ PKK DİYİNCE YANLIŞ ANLAMASINLAR BEN TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM.. :lol: :lol: :lol: :lol: [/b][/i]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 18:02.