SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Kalan Maçlara Çıkmayalım.. (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39805)

halilim5858 05.03.2016 03:40

Kalan Maçlara Çıkmayalım..

[IMG]https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/12043046_972378159466695_7815625584044716568_n.jpg?oh=0db45e660a9eec4ab95786f6f786b1ad&oe=57573BEE[/IMG]
Arkadaşlar değerli yigidolar zaten tff silmiş bizi atadiklari hakemlere bakarsanız anlarsınız mersin maçında beykana yapılan hareket tartışmasız penaltı aynı pozisyon büyük takımlara karşı yapılsa çoktan verilirdi yiğit incedemire Bülent Yıldırım'ın önünde yapılan hareket tartışmasız kırmızı kart biz gol atsakta ya ofsayt diye vermezler yada faul var diye vermezler bizi düşürdüler tff bakın genclerbirligi maçlarına hepsinde hakem yardımı ile çıkışa geçtiler kendi futbolcuları bas bas bağırıyor hakeme hani bize yardım edecektin diye ve gençler kazanıyor tepkimizi koyalım çıkmayalım maçlara zaten düştük bir ilk olsun anlasınlar tepkimizi yönetime sesleniyorum basiretinizmi bağlandı çıkın masaya yumruğunuzu koyun biz bu hakemlerin yönettiği ligde yokuz deyin

astaravisa 05.03.2016 11:22

Cevap: kalan maçlara çıkmayalım

Bu işler dediğin kadar basit olmuyor.

bulutbey27 05.03.2016 14:06

Senin dediklerini yaparsa takım sen kendine üçüncü ligde bile yer bulamazsın kardeşim.
Hakemi filan boşver bize üç yıldır aynı çileyi çektiren futbola aç oyuncu değilse emekliliğe ramak kalmış oyuncuları getiren yönetime tepkini göster.
Kombine ile forma ile size milyon dolarlık oyuncu getiremem diyen sayın başkanımıza tepkini göster

Kalasnikof58 05.03.2016 17:06

böyle saçma konuları açmanın mantığını anlayan var mı site yöneticilerini göreve davet ediyorum SİVASSPOR ŞEREFTİR NAMUSTUR SON ANA KADAR MÜCADELEYE DEVAM!

sirseri58 05.03.2016 17:39

matamatıksel olarak dusmedıkten sonra umut var demektır...dırenmeye devam takım okadarda kotu dııl sampıyonluk son haftaya kalamzsa kesınleıle dusmeyız...ama mesut hocayı uyarmalı baskan adam gıbı kadro surmesı konusunda...şapkadan tavşan çıkarmaya çalışıyo texıra ıle husumetmı var anlamadım boylesıne mucadele eden bı adam neden oynatılmıyo,oyun kısıra dondukten sonra alsanda olmuyo işte bukadar senedır tecrube kazanamamışlar yazık akıl tutulması dedıklerı sey bu olsa gerek.....(DIREN YIGIDO ÖLMEK VAR DÜŞMEK YOK)

poyrazer5858 05.03.2016 18:05

site yöneticileri bu siteye üye olmak isteyenleri önce bir zeka testine tabi tutsa iyi olur.

güneşyurdu 05.03.2016 18:47

[B][I][U]olmaz öyle şey biz bocu değil,yigidoyuz.[/U][/I][/B]yiğit düştüğü yerden kalar...düşersek onurumuzla düşer geri geliriz....

halilim5858 05.03.2016 20:10

Beni yanlış anladınız arkadaşlar şimdiye kadar hakem hataları yüzünden kaç puanımız yendi bunlar hatamı yoksa bize oynanan oyunmu ben diyorumki yönetim çıksın kalan maçlarımızı yabancı bir hakem yönetsin diye talepte bulunsun

kaplanlı 05.03.2016 20:28

[QUOTE=halilim5858;969996]Arkadaşlar değerli yigidolar zaten tff silmiş bizi atadiklari hakemlere bakarsanız anlarsınız mersin maçında beykana yapılan hareket tartışmasız penaltı aynı pozisyon büyük takımlara karşı yapılsa çoktan verilirdi yiğit incedemire Bülent Yıldırım'ın önünde yapılan hareket tartışmasız kırmızı kart biz gol atsakta ya ofsayt diye vermezler yada faul var diye vermezler bizi düşürdüler tff bakın genclerbirligi maçlarına hepsinde hakem yardımı ile çıkışa geçtiler kendi futbolcuları bas bas bağırıyor hakeme hani bize yardım edecektin diye ve gençler kazanıyor tepkimizi koyalım çıkmayalım maçlara zaten düştük bir ilk olsun anlasınlar tepkimizi yönetime sesleniyorum basiretinizmi bağlandı çıkın masaya yumruğunuzu koyun biz bu hakemlerin yönettiği ligde yokuz deyin[/QUOTE]

bizim rezil durumumuzu hakemlere bağlamak akıl tutulmasıdır.

karamik 05.03.2016 20:37

Hakem çok etki etmedi maça zaten bizim hatamız bu her maç sonrası hakem dedik ama kazın ayağı böyle değil zaten bu kulüp kuruldu kurulalı ne Zaman düzgün maç yönetildi hatırlamıyorum

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:06.