SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Kızımızla Birlikte Sivasspor İçin Geldik (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39798)

migroArmis 01.03.2016 23:55

Kızımızla Birlikte Sivasspor İçin Geldik

Oğlumuzla gelmiştik........MigroYarmis ti onun nıcki...Benden kopya çekti :))) Bir kaç saat önce kızım iyi geceler demek için yanıma gelmişti...Futbolla pek arası yoktur....Bizde demekrosi vardır isteyen istediği takımı tutar kızmayız...Ufak dayısı bunu bi şekilde gs sempatizanı yapmaya çalışmışsada sevgili kızım en zor zamanlarda Bursaspor tribünlerinde boy göstermiştir (bir konuda paylaşmıştım) Bursaspor hakikattende Bursada yaşayan biri için çok başka bir şey ...Bu anlatılamaz sadece yaşanabilir...Herneyse geldiği zaman sitede yazdıklarımı gördü....kafasını bir anda kaldırdı tereddüt etmeden babacım Sivasspor düşmez sen rahat ol dedi bana...Belki bilinçsizce söyledi belki gönlümü almak için belkide yıllardır Sivasspor sevgimi ara ara buradan takip ettiğimi gördüğü içindi...Ama her ne olursa olsun o kadar hoşuma gittiki anlatamam sizlere....WE bende bi karar aldım benim sevgili kızım bile ilgi alanında olmayan bir konu ile sırf ben sewiyorum diye bu kadar ilgileniyor ise bizde kızımızla 7 yıldır Bursaspor logosunu kaldırıp birlikte fotomuzla Sivassporumuza bu zor zamanında manevi anlamda destek verelim istedik ...Her zaman söylediğim olayı yineliyorum Sivasspor düşmeyecek bekleyenler avucunu yalasın kızımda teyit ediyor bunu ........................Ve devamında oğlumda tabi.....Vede biz....Biz bunu teyit ediyoruz... Sewgili saygıdeğer Sivas Halkı hep beraber buna inanalım başaralım ....İNANMAK BAŞARININ TAM YARISIDIR ........

eyuphulagu 02.03.2016 00:00

Cevap: Kızımızla Birlikte Sivasspor İçin Geldik

Gardaş bizleri motive eden güzel sözleriniz için teşekkür ederim;umarım herşey söylediğiniz şekilde olur...

migroArmis 02.03.2016 00:05

[QUOTE=eyuphulagu;969613]Gardaş bizleri motive eden güzel sözleriniz için teşekkür ederim;umarım herşey söylediğiniz şekilde olur...[/QUOTE]

Umarım bi sorun çıkmaz...Yanılıyor olabilirim fikstüre bakmadım doğru hatırlıyor isem son hafta fb olması lazım Sivasta...Ailece gelmeyi planlıyorum ...Umarım işlerim buna engel olmaz ...We hep birlikte DÜŞMEDİĞİMİZİ haykıracağız o maçta...

kendalli 02.03.2016 01:24

Sevgili migroArmis kızınızla vermiş olduğunuz bu güzel ve anlamlı destekleriniz için tüm Sivasspor taraftarları ve hemşehrilerimizin adına yürekten teşekkür ederim güzel kızımızın şansı ve bahtını yüce Allah her daim açık eylesin ailecek yüzünüzdeki gülücükler hiç eksilmesin artarak devam etsin inşallah Sivassporumuz bizleri üzmez bizlerde inanıyoruzki bu takımın yeri süperlig.

sebasteia 02.03.2016 06:30

inceliğiniz, nezaketiniz, saf sivasspor sevginiz bir başka gerçekten! ailenizle birlikte vermiş olduğunuz destek için çok teşekkürler. umarım bir şekilde mucize gerçek olur ve ligde kalırız.

Rallim58 02.03.2016 07:47

[QUOTE=migroArmis;969614]Umarım bi sorun çıkmaz...Yanılıyor olabilirim fikstüre bakmadım doğru hatırlıyor isem son hafta fb olması lazım Sivasta...Ailece gelmeyi planlıyorum ...Umarım işlerim buna engel olmaz ...We hep birlikte DÜŞMEDİĞİMİZİ haykıracağız o maçta...[/QUOTE]

Üstad; yorumlarınızla verdiğiniz pozitif enerji, sanıyorum tüm yiğidoların takdirlerini alıyordur....

Bu jestlerinize ek olarak, ailenizle birlikte düşündüğünüz ziyaret ve Sivasspora vereceğiniz desteğiniz icin ne kadar teşekkür etsek azdir...

Birçok sözüm ona Sivaslıyım diyen ve İT (İstanbul Takımları) peşinde koşanlar var iken, sizin Bursa'dan kalkıp Sivassporu desteklemeye gelmenizde misafirim olmanızı yürekten isterim...

Ligde kalacagımıza gönülden inananlardanim. Onun için de nasip olur Rabbim fırsat verirse Mersin'e de gidiyorum... Bu inanc var bizde... Yeterki inancımızı kaybetmeyelim. Bu sinerjiyi etrafımıza yayalım...

MigroArmis kardeşimizin kizina Allah söyletiyor;

[B]"Bu Sivasspor Süperligden düşmeyecektir"...[/B]

Kizilirmak58 02.03.2016 08:37

[QUOTE=migroArmis;969612]Oğlumuzla gelmiştik........MigroYarmis ti onun nıcki...Benden kopya çekti :))) Bir kaç saat önce kızım iyi geceler demek için yanıma gelmişti...Futbolla pek arası yoktur....Bizde demekrosi vardır isteyen istediği takımı tutar kızmayız...Ufak dayısı bunu bi şekilde gs sempatizanı yapmaya çalışmışsada sevgili kızım en zor zamanlarda Bursaspor tribünlerinde boy göstermiştir (bir konuda paylaşmıştım) Bursaspor hakikattende Bursada yaşayan biri için çok başka bir şey ...Bu anlatılamaz sadece yaşanabilir...Herneyse geldiği zaman sitede yazdıklarımı gördü....kafasını bir anda kaldırdı tereddüt etmeden babacım Sivasspor düşmez sen rahat ol dedi bana...Belki bilinçsizce söyledi belki gönlümü almak için belkide yıllardır Sivasspor sevgimi ara ara buradan takip ettiğimi gördüğü içindi...Ama her ne olursa olsun o kadar hoşuma gittiki anlatamam sizlere....WE bende bi karar aldım benim sevgili kızım bile ilgi alanında olmayan bir konu ile sırf ben sewiyorum diye bu kadar ilgileniyor ise bizde kızımızla 7 yıldır Bursaspor logosunu kaldırıp birlikte fotomuzla Sivassporumuza bu zor zamanında manevi anlamda destek verelim istedik ...Her zaman söylediğim olayı yineliyorum Sivasspor düşmeyecek bekleyenler avucunu yalasın kızımda teyit ediyor bunu ........................Ve devamında oğlumda tabi.....Vede biz....Biz bunu teyit ediyoruz... Sewgili saygıdeğer Sivas Halkı hep beraber buna inanalım başaralım ....İNANMAK BAŞARININ TAM YARISIDIR ........[/QUOTE]

kardeşim inanırmısın bu zor günümüzde hep umut oldun yiğidolarımıza ve bizlere, Allah seni sevdiklerinle yaşatsın daima kardeşim

yigidolar06 02.03.2016 12:21

[B]Duygulandım gerçekten bende epeydir buralarda yazmıyordum artık bende geri geldim galibiyet serisi bu haftadan itibaren başlasın. Babalar üzülmesin.. [/B]

ihtiyar yiğido 02.03.2016 13:46

[QUOTE=migroArmis;969612]''Her neyse kızım geldiği zaman, sitede yazdıklarımı gördü....kafasını bir anda kaldırdı tereddüt etmeden babacım Sivasspor düşmez sen rahat ol dedi''[/QUOTE]

[B][I]Evet sevgili kardeşim, böyle saf, her türlü kirden arınmış, temiz çocukların sözlerine, Atalarımız '' Söyleyene değil söyletene bak'' derler. Bende canı gönülden düşmeyeceğine inanıyorum.
Sivasspor'a, ailece verdiğiniz bu samimi destek ve moral için canı gönülden teşekkür ederiz. [/I][/B]

dede58 02.03.2016 14:49

Temennimiz sevdası da Sivasspor olsun kardeşimizin ;) Baba sevdası gibidir aşk :) sevgilerimle

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:52.