SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor 3-1 Akhisar Bld (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37860)

SivasSpor.Com 05.05.2014 12:03

Sivasspor 3-1 Akhisar Bld

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=44037&token=49575[/IMG]

Spor Toto Süper Lig'de 33. hafta Sivasspor - Akhisar Belediyespor maçı tahmin ve yorumları:

[B]Tarih:[/B] 11 Mayıs Pazar

[B]Stad:[/B] Sivas 4 Eylül

[B]Saat:[/B] 19:00

[B]Maçın Hakemi: [/B] Mustafa İlker Coşkun

stain 05.05.2014 12:10

Cevap: Sivasspor - Akhisar Bld

rakibin üç önemli eksiği var 4 puan aldığımız takdirde avrupayı garantilemiş oluruz ama trabzon yenilir biz 2 maçı alırsakta avrupaya direk gideriz inş bu maçı alırız

SivasliMuhammed 05.05.2014 12:14

Eger avrupaya gitmek istiyorsak akhisariezip gecmeliyiz hic sans birakmamaliyiz ama akhisar bize biraz ters geliyor onun icin daha dikkatli olmaliyiz..utaka oynarsa forvetde sikinti yasamayiz ama atif oynarsa cok zor olur...benim tahminim 3-1 aliriz maci

68yasar58 05.05.2014 12:37

Eğerki hedefin var ise, Varını yoğunu verip onu elde edeceksin. Tersi düzü kalmadı artık hedefi olmayan bir takımdan içerdeki bir maçı alamıyorsan, Sendende bir cacık olmaz demektir. Bir aksilik olmazsa bu maçı net skorla 3-0 alacağız diye takıma güveniyor ve Darısı karabük maçına diyorum.

Abdullah DuMaN 05.05.2014 12:39

Bu maçtan 3 puan alırız diyorum inşallah trabzonda puan kaybederse daha anlamlı olacak maç bizim için

sivaslıadem 05.05.2014 12:40

rakipte kart cezalısı kimler oldu tam bilmiyorum ama fener maçına çıkarken ceza sınırında çok oyuncusu varmış
Bilen arkadaşlar paylaşırlar burada

Geçen yıl sivastaki mücadeleyi izlemiştim
O maçta bahsedilen sempatik takımın milyonda birini görememiştik ve yenilmiştik
Hakeza ikinci maç yine öyle ziyanın haksız atılması ve öncesinde rakibin elle kontrolü vs.
Dün tvde yorumcular akhisarın her takım taraftarlarının sempatisini kazandığını söylüyor ama benim aklıma bunlar geldikçe çok cirkef olduklarını düşünüyorum

Biz ne kadar stresli olursak rakip o kadar rahat bir şekilde maça çıkacak
Utaka mutlaka ama mutlaka bu maçta oynamalı
Yoksa ne ileride boş alan bulabiliyoruz ne de atıfı pozisyona sokabiliyoruz
Dilerim bu maç avrupaya gitmeyi garantilediğimiz bir maç olur
Yoksa karabük maçı kader maçı olur

ihtiyar yiğido 05.05.2014 12:49

Rizespor maçında 89.dak.attığımız golden sonra iyi konsanre olamamamızdan dolayı büyük yara aldık.
Akhisar bld.maçında işi biraz daha sıkı tutmamız lazım.
Bundan sonra kaybedilecek puanın telafisi yok.

58DK 05.05.2014 12:54

Kesinlikle kazanmamiz gereken bir mac. Eger avrupayi garantilemek istiyorsak'ki istiyoruz, ozaman trabzonu gecip 4. olmamiz lazim. Cünkü fenerbahcenin cezasinin kalkma ihtimali varmis..

mustafa_kavak58 05.05.2014 13:23

[QUOTE=sivaslıadem;908276]rakipte kart cezalısı kimler oldu tam bilmiyorum ama fener maçına çıkarken ceza sınırında çok oyuncusu varmış
Bilen arkadaşlar paylaşırlar burada

Geçen yıl sivastaki mücadeleyi izlemiştim
O maçta bahsedilen sempatik takımın milyonda birini görememiştik ve yenilmiştik
Hakeza ikinci maç yine öyle ziyanın haksız atılması ve öncesinde rakibin elle kontrolü vs.
Dün tvde yorumcular akhisarın her takım taraftarlarının sempatisini kazandığını söylüyor ama benim aklıma bunlar geldikçe çok cirkef olduklarını düşünüyorum

Biz ne kadar stresli olursak rakip o kadar rahat bir şekilde maça çıkacak
Utaka mutlaka ama mutlaka bu maçta oynamalı
Yoksa ne ileride boş alan bulabiliyoruz ne de atıfı pozisyona sokabiliyoruz
Dilerim bu maç avrupaya gitmeyi garantilediğimiz bir maç olur
Yoksa karabük maçı kader maçı olur[/QUOTE]

Bu hafta kendi sahamızda oynayacağımız Akhisaspor'da Uğur Demirok, Merter Yüce ve Bilal kısa sarı kart cezalısı oldukları için forma giyemeyecekler.

kızılova 05.05.2014 13:27

Sivasspor bu maçı 5 - 3 kazanacak

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:24.