SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Otyakmaz: Takımımız sahada cevabı verdi (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31961)

bassguitar 23.05.2011 01:49

Cevap: Otyakmaz: Takımımız sahada cevabı verdi

ben mücadele adına hic birsey goremedim.kendi stadımız fenerlilerle dolmus sebebi neymiş fener sampiyonluga oynuyormus!!bizene allah askına fenerin neye oynadıgı?para kazanmak gerekirmiş!!goruyoruz yaptıgınız transferleri..ben beklerdimki ligin ilk macı nasılsa bugunki macta aynı havayla aynı atmosferle oynansın.sadece üzülüyorum...sevinin ligde kaldık!!!!büyük basarı....

hiko58 23.05.2011 06:54

başkanım allah seni sivassporun başından eksik etmesin. duruşunla karizmanla beyefendiliğinle öndersin lidersin sen sivasspora çokk seneler başkan olacaksın. gönlümüz seninle

:cool: 23.05.2011 07:53

Korkma başkan,açıkyürekli ol,aklına ilk geleni söyleme,numaradan da olsa söylemen gerekeni söyle,fenerin şampiyonluğunu kutlamadan önce neden bir golümüz ofsayt diye kesildi bunun hesabını sor,kimseden korkma,gün gelir hesap döner başkan.Dün izlediğimiz parodi seneye bizim şampiyonluğumuzda veya ligden düşmemizde yine başımıza gelebilir.O zaman da seni böyle metin görmek istiyorum gönül verdiğim renklere başkanlık ettiğin bir taraftar olarak.

Yusuf Çevik 23.05.2011 08:02

[B]Evet başkanım dediğin gibi sahada cevabı verdik.

Kimse bizden bir şey beklemesin.

Trabzonspor`un hatası Fenerbahçe gerisinde olduğu zamanlarda puan kaybetmiyecekti.[/B]

Sivas 23.05.2011 08:19

Sivasspor iyi mücadele mi etti?? Frankfurtta cok Arkadaslarnan maca baktik. Attigimiz iki gol basitti. Keske adam gibi oynayipta kayip etseydik.

aldair 23.05.2011 08:29

arkadaşlar yorumları hayretle okudum,yapmayın allah aşkına ayıptır ya.siz böyle derseniz elalem ne der?korcan diyorsunuzda milli takım kalecisi ve türkiyenin tartışmasız en iyi kalecesi volkanda zeminden dolayı olmayacak golü yedi.adamlar 16 maçta 15 galibiyet almış biz 3 tane gol attık daha ne olacaktı ne yapacaktık söylermisiniz?ermana ofsayt çaldıysa hakem biz maçı satmışmı oluyoruz,karabük maçını izleyeniniz varmı karabük tsyle resmen idman maçına çıkmıştı.gsli bjkli olupta fenerin şampiyonluğunu hazmedemiyorsanız onu bilemem ama bunu sivasspora çamur atarak yapmayın lütfen,hamsikafalılar çok biliyodularsa yenselerdi feneri ikili averajda üstün olsalardı.kim şampiyon olursa olsun bize ne; ama sahiden elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum ben.iftira en kötü şeylerden biridir,yazık günah ya.

rivaldo58 23.05.2011 08:54

bu trabzon fenere 2-0 yenilsin 9 puan avantajını yitirsin sonra biz yenildik diye altında bişey arasın bu kadar laz kafalılık olmaz

rivaldo58 23.05.2011 08:55

seneye inş sağlam trasflerler yaparız hocam artık ilk 5 de olmak istiyoruz

rivaldo58 23.05.2011 08:56

rıza hoca inş takımın başında kalır daha ileri taşır bizi

4eylül 23.05.2011 09:00

sivaslı fenerliler şampiyonluğunuzu kutlu olsun

WEZ Format +2. Şuan Saat: 01:53.