SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor 1-0 Kasımpaşa -ikinci devre- (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39807)

SivasSpor.Com 05.03.2016 14:05

Sivasspor 1-0 Kasımpaşa -ikinci devre-

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46707&token=55699[/IMG]

Spor Toto Süper Lig'de 25. Hafta: Medicana Sivasspor - Kasımpaşa maçı tahmin ve yorumları:

[B]Tarih:[/B] 14 Mart Pazartesi

[B]Stad:[/B] Sivas 4 Eylül

[B]Saat: [/B]19:00

[B]Maçın Hakemi: [/B] Yaşar Kemal Uğurlu

[B]Not:[/B] Müsabaka ile ilgili tüm gelişmeler bu başlık altında toplanacaktır, sayfamız maç gününe kadar sürekli güncellenecektir.

antik58 05.03.2016 14:08

Cevap: Sivasspor - Kasımpaşa

Takıma bakarsak Kasımpaşa perişan eder bizi maalesef.

çorluluyiğido 05.03.2016 14:16

[FONT="Arial Black"]formalite maçı olur.hiç umudum yok.bari emre öztürk(23) hussain(22) çağatay(23) david(24) gibi gençler oynasın da birkaçını kazanalım.hasan(34),ibrahim akın(32),ademden(33) hem genç hem potansiyeli hem de yeteneği fazla..ama bunu mesut hoca görmüyor.[/FONT]

4eylül 05.03.2016 14:31

Bu bakkalla galibiyet zor adamım sistemi mağlubiyet üzerine kurulu yazık oluyor sultan şehir sivasımıza

asinancetin583 05.03.2016 14:32

Aslında çok umutlu değilim sanırım ama mesele Sivasspor ise son saniyeye kadar pes etmek yok. Gençler kayseriyi yendi, haftaya fb deplasmanindalar. Ölmek var düşmek yok dedik bir kere, sonuna kadar devam..

34MUAMMER58 05.03.2016 14:44

[b]Bu takımın düşmesini 4 gözle bekleyip,herzezon başında kağıt üstünde düşüren ,şimdide takım kötü gidiyor diye ,düştük ,bittik,ptt lige merhaba gibi sinir bozucu yazılar yazan yiğidoşlara inat,ben bu takımın matematiksel şansı devam ettiği sürece ,umudumu koruyacağım,belki kayseri kazanmış olsaydı,kasımpaşa maçının çokda önemi olmazdı ancak,kayserinin yenilmesile sivasspora 1 son dak. piyangosu çıktı diyebilirim,kayserinin fb ye gittiğini düşünürsek ,sivasspor-kasımpaşa maçının önemi çok çok artmıştır,kazandığımız takdirde fark 2 ye iner,bizim için lig yeniden başlar,idda ediyorum ,önümüzdeki Kasımpaşa ve ts maçını kazanırsak bu ligde kalacağız,belki mersin maçındaki silik futbol hepimizin umudunu kırmış moralini bozmuş olabilir,ancak Kasımpaşa yenilmeyecek takım değil,bu maçta şehir kenetlenmeli,o 4 eylül full doldurulmalı,başka sonuç alternatifinin olmadığı benim için tek ihtimalli maç,sivasspor kazandı kazandı kazanamazsak ,ne matematik hesabı kalır, nede fizik,kimya,biyoloji,mantık,istatistik hesabı kalır,vur kır parçala bu maçı kazan hesabı 1 maç ,kazandığımız takdirde bu moralle tsyide yeneceğimize yürekten inanıyorum,yaw biz bu takımı istanbulda elimizden kaçırdık,ts dediğimiz takımı sahamızda silindir gibi ezdikte yenildik,bu kadar umutsuz olmanın anlamı nedir?ya destek olursunuz ,yada susarsınız bu kadar basit ,futbolcuların ,hocanın hata yapma lüxsünün olmayacağı kader maçımızı k-a-z-a-n-a-c-a-ğ-ı-z .[/b]

Elbeyliliyiz 05.03.2016 14:47

Adam gibi bir teknik heyet getiremediniz yönetim. Takim kendine güvense Tanase ye atif yüzde yüz gol pasi Verdi neoldu Adam Topa Bile vuramiyor, Hayrettini getirseniz bunlardan iyi oynar.

Oktayy58 05.03.2016 14:49

Cicinho'nun yokluğunu fazlasıyla hissettik mersin maçında.
Bu hafta burhan ve david ilk 11'de başlaması lazım.Ayrıca tanase sol açık oynamalıdır.
İbrahim akın mümkünse ilk 18'de bile olmamalı.
Kasımpaşa oldukça iyi bir takım.Ama son vuruşlarda etkili olabilirsek neden olmasın..

34yigido34 05.03.2016 14:52

Bunlar artık formalite maçlarımız güzel maclar oynayıp lige veda edelim

shang 05.03.2016 15:20

kasımpaşa bize ters gelen takımlardan birisi iyi zamanımızda bile çok zor kazandığımız bir takım taş gibi bir takım işimiz çok zor umutlarımızı koruyoruz tam fırsat ayağımıza geliyor ama biz geri çeviriyoruz 3 oldu kayseri yenilir bizde yeniliriz kolay fikstürden çıktık artık bundan sonra ki fikstürde kolay maç yok eskişehir antalya gibi takımı evimizde bir daha zor buluruz ...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 06:15.