SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Hep yanındaydık, yine öyle olacak (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37977)

poolat58 03.06.2014 14:48

Hep yanındaydık, yine öyle olacak

Sivasspor'umuz 9 yıllık süper lig mazisinde 450
puan topladı. 312 maç yaptı ve bunların 124'ünü
kazandı, 110'unu kaybetti, 78 karşılaşmadan ise
bir puanla ayrıldı. 439 gol attı, kalesinde ise 428
gol gördü. 11 avaraja sahip Sivasspor'umuz 56
yıllık süper lig tarihinde maç başına 1,442 puan toplayarak 4 büyütülmüşlerden sonra 5. sırada
yer aldı. 56 yıllık süper lig tarihinin en fazla puan
toplayan 30. takımı oldu.(henüz mazimiz kısa
olduğu için) Ama biz bu 9 yılda herşeyi yaşadık.
Kafaya oynamayı da, küme düşme korkusunu da
tattık. Ama her daim takımızın yanındaydık. Biz bu takımı gönülden sevdik, sevmeye de devam
edeceğiz. NE OLURSA OLSUN.

PETKOVİC 03.06.2014 15:27

Cevap: Hep yanındaydık, yine öyle olacak

güzel bir konu açmışsın teşekkür ediyorum ama inşAllah sen de takımımız geçtiğimiz sezon 4 mağlubiyet üst üste aldığında yok bu takım küme düşer yok bu takımdan bi cacık olmaz diyenlerden değildin umarım :)

agumus_58 03.06.2014 15:37

gözönünde olmayan, gururumuzu okşayan, göğsümüzü kabartan istatistiki bilgiler için teşekkür ederiz...

poolat58 03.06.2014 18:25

[QUOTE=PETKOVİC;911244]güzel bir konu açmışsın teşekkür ediyorum ama inşAllah sen de takımımız geçtiğimiz sezon 4 mağlubiyet üst üste aldığında yok bu takım küme düşer yok bu takımdan bi cacık olmaz diyenlerden değildin umarım :)[/QUOTE]

Bir baba nasıl oğluyla tartışsa da yine kanı canıysa. 10 dakika sonra bağrına basarsa, biz de Sivasspor'la öyleyiz. Ben öyle diyenler arasında hiç olmadım ama diyenleri de Hemen Sivassporda ihraç etmeye hakkımız yok hocam. :)

eurovision 03.06.2014 18:27

önemli olan kötü günündede yanında olmak isterse sivasspor amatöre düşsün yine yanında olacağım

PETKOVİC 03.06.2014 22:18

[QUOTE=poolat58;911253]Bir baba nasıl oğluyla tartışsa da yine kanı canıysa. 10 dakika sonra bağrına basarsa, biz de Sivasspor'la öyleyiz. Ben öyle diyenler arasında hiç olmadım ama diyenleri de Hemen Sivassporda ihraç etmeye hakkımız yok hocam. :)[/QUOTE]

o zaman helal olsun diyorum sana :) burda bazı iyi gün taraftarları var lafım onlaraydı esasında

bahbaba58 04.06.2014 00:34

3 ligten çıkışını gördüm
sonra 2. lig A katogorasinde uzun seneler oynadık ve SİVASTAKİ Her maçını ALLAH ŞÜKÜRLER olsun ki gördüm...
İlk kez süper lige yaklaştığımızda Akçabat Sebatsporla maçımız vardı o gün 4 eylül ilk defa saat sabahın 8'e kuyruk oluşturuldu BİZ SEFA DEĞİL HER ZAMAN CEFA çekenlerden olduk
Şimdi çok şükür SÜPER LİGTEYİZ Her başarıyı gördük kaldı 1 ŞAMPİYONLUK oda eninde sonunda olacaktır
YETERKİ İNANALIM DESTEK VERELİM...
Yinede Söylüyorum bu MEMLEKETİMİN TAKIMI 3 BÜYÜTÜLMÜŞLERE ASLA DEĞİŞMEDİM DEĞİŞMEM
SOKAKTA OYNASAK KALDIRIMDA DESTEKLERİZ SONUNA KADAR...

34MUAMMER58 04.06.2014 01:40

[B]İSTATİSTİK bilgiler için tesekkürler,sivassporun herzaman yanında olan yiğidolarada teşekkürler ,sivasspor şehir olarak ekonomik olarak ve siyasal olarak düşüşe geçmeye başladığı dönemde 2.ligdende düşmüştür,yıllarca 3.ligde sürünmüştür,karadeniz ve ankara takımlarının arasında kumpasa getirilmiş,bitürlü şampiyonluğa ulaşamamıştır,bu süre zarfındada ne siyasilerden ,ne vekillerden nede halktan destek görmemiştir,istanbulda yaşayanların büyük çoğunluğu sivasspor diye takım olduğunu b kategorine çıktığımızda öğrenmiş hiçdeğilse tuttukları büyütülmüş takımların yanına 2.takım olarak sivassporu koymuşlardır,3.ligde şampiyonluk kovalamak için yardım maksatlı toplantılara ilgi gösterilmemiş ,adeta dimyata giderken bulgurdanda olmuşuzdur,şmpiyonluğa oynadığımızda dahi,bu şehire braga şhaktar donexs anderlet geldiğinde bile seyircimiz 5 bini geçememiştir,tff yi protesto etmek için koca istanbulda 15 kişiyi zor bulmuşuzdur,sivassporun herdönem yanında olanlara sözüm yok hepşine tesekkür ederimde ,sivassporun nerden nereye geldiğini anlamak için osman seçilmişle abdullah yiğitin yaptığı röportajı baştan sona izlesinler,şahsım adımada şunu diyebilirim,ben aklım yettiğinden beri sivassporun aşığıyım,bu takımın oyuncularını bilmesemde gazetelerde adlarını duysamda,yinede seviyordum,trt nin spor programlarını kaçırmazdım,diyarbakırla 2-2 berabere kalıp düştüğümüzde sinirden bardak çanak bırakmadım kırmadık,nasıl ağladığımıda ALLAH bilir,bu takım şimdiki ptt ligindede tesadüfler eseri kalmıştır,ozamanlarda yanındaydım,istanbuldaki belki 4 5 maç hariç tüm maçlarındada yanındaydım,tff yi pretostodada yanındaydım,yarında yanında olacağım ölene kadarda olacağım,kurulduğundan bu tarafa sivassporu sahipsiz bırakmayan tüm başkan ve yöneticilere hocalara ,futbolculara ,ve taraftarlara sonsuz teşekür ederim [/b]

MEVLUTHOCAOGLU 04.06.2014 12:54

Elbette her ne olursa olsun bizler bu takımın arkadasındayız

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:37.