SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gelin Tribünde Bir Kalp Açalım Adı ANADOLU OLSUN (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37152)

migroArmis 06.11.2013 19:12

Gelin Tribünde Bir Kalp Açalım Adı ANADOLU OLSUN

Bursaspor maçlarında anlamsız saçma sapan oluşumlara son vermek adına tribünümüzde Bursasporumuza bi bayrak bi pankart bi söylem açalım ki yediden yetmişe başlamamiş kini nefreti siniri ortadan kaldıralım..Ben BURSASPOR adına şahit ve kefilim bu yaklaşıma - negatif bir yaklaşım olmayacaktır... Biz kardeşiz Anadolunun ateşinin yakan bu iki güzide kenti ist tarafı düşman edemez ...Benim yiğidom benim Sivasım hepsinden önemlisi benim buradaki kardeşlerim bunu başarmaya muvaffak olacaktır....ne olur Bursamla Sivasımı kaynaştırın Buradaki kardeşlerimden tek dileğim budur...

adres58 06.11.2013 19:16

Cevap: Gelin Tribünde Bir Kalp Açalım Adı ANADOLU

[IMG]http://comunidad.movistar.es/t5/image/serverpage/image-id/36850iE94788BCC821C891/image-size/original/is-moderation-mode/false?v=mpbl-1&px=-1[/IMG]

burak58as553 06.11.2013 19:21

[B]Hocam sen öyle diyorsun da yine bizim taraftarlar Bursa'ya küfür edecek.Bunun önüne geçmek zor çünkü toplu küfür ediliyor.
Aynısı Bursa tribünlerinde de oluyor.

Maalesef stadyumlarda küfürün önüne geçmek çok zor..

Ben hiçbir maçımızda küfür duymak istemiyorum ne hakemlerin aleyhine ne de rakip takım oyuncuları aleyhine.

Sizi çabalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.Umarım Bursa ile Sivas taraftarları küfürden arındırılıp kardeş takım olurlar..[/B]

migroArmis 06.11.2013 19:26

Amaç onu bunu suçlamak değil kim ne ettiyse ettiyle kalsın..Suçlu aramak bizim adetimizde olmasın....Yiğido yiğitliğine yakışanı yapsın kaldıki buna hiç bir zaman zerre kadar şüphem olmamıştır...Ben Yiğidoma güveniyorum kıvılcımı çaktığında karşılığını fazlasıyla görecektir...bunu nerdenmi biliyorum Çünkü ben Texasım....

myyiğido58 06.11.2013 19:33

Çok iyi olur ancak bir kişinin lafı bile tüm taraftarı gaza getirir küfürler havada uçuşur kardeşim o yüzden bu zor gözüküyor

SivasLady 06.11.2013 19:34

[B]bizlerin elinden gelse kesin öyle olurdu, dostluk ve kardeslik icinde gecer
ama stadda tribünde bin bir türlü insan var ve küfürsüz gececegine garanti veremeyiz malesef
bilincsiz taraftar gruplarimiz var ve bunlar her zaman küfür ediyor
onlarin yaptiklarini bütün Sivasspor taraftarina maal etmeyin lütfen
ins. dosltuk baris ve kardeslik icinde güzel bir mac olur[/B]

psychology58 06.11.2013 19:37

Kardeş senin yorumlarını ilgiyle takip ediyorum. Bu yaklaşımın duyarlılıgında çok hoşuma gitti. Gerçekten birçok Sivaslıdan daha çok takip ediyorsun ve destekliyorsun Sivasspor'u. Umarım bu çağrına bizim tribünlerden cevap gelirde uzun yıllar sürecek dostlugun temellerini hafta sonu Sivas'ta atmış oluruz.

sebasteia 06.11.2013 20:03

anadolu'nun tek gerçek şampiyonu bursaspor'a sivasspor taraftarının kucak açacağına ve dostluk göstereceğine eminim.

[B]bir avuç pislik[/B] varsa da, onlar en kısa zamanda [B]stadyumdan defolur giderler[/B] umarım.

falcon58 06.11.2013 20:20

SİVASSPORUN ve taraftarının kimseyle bir sorunu yok.ama başka takım taraftarlarının SİVASI çekememek gibi bir sorunu var.Bursa taraftarıda stadta SİVASSPOR aleyhine olumsuz küfür ve tezahüratları var,bursa spor medyası kendini bir halt zannediyor,diğer takımlara tepeden bakan bir anlayışları var.bundan vazgeçmedikleri sürece böyle dostluk filan olmaz.kimse hikaye anlatmasın...migroarmis sende yiğidoysan SİVASSPORLU olman gerekir.teksaslı değil...ALAYINA İSYAN ALAYINA GİDER.

poyrazer5858 06.11.2013 20:27

[QUOTE=falcon58;883481]SİVASSPORUN ve taraftarının kimseyle bir sorunu yok.ama başka takım taraftarlarının SİVASI çekememek gibi bir sorunu var.Bursa taraftarıda stadta SİVASSPOR aleyhine olumsuz küfür ve tezahüratları var,bursa spor medyası kendini bir halt zannediyor,diğer takımlara tepeden bakan bir anlayışları var.bundan vazgeçmedikleri sürece böyle dostluk filan olmaz.kimse hikaye anlatmasın...migroarmis sende yiğidoysan SİVASSPORLU olman gerekir.teksaslı değil...ALAYINA İSYAN ALAYINA GİDER.[/QUOTE

işte sivassporun imajını [B]senin gibi çapulcular[/B] bozuyor. siz taraftarlar arasında nifak sokmaya çalışırsınız ancak.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:41.