SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   NASIL TARAFTAR OLMALI (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=16516)

SONMEZ 05.02.2008 21:06

--->: HER İLDEN 1 TEMSİLCİ

[B]Fikir güzel,
Bakış güzel,
Görüş güzel,
Hedef güzel,
Niyet güzel,
....
Güzel de güzel.

Emmeeee...
İşte bir de emmesi vaaar.[/B]

merkez_hakan 07.02.2008 18:44

ıyı bı düşünce her ılde bı temsılcının olması cok ıyı olur hem deplasmanlara gıden arkadaşlar ıcın de ıyı olur

svs_çapkın_58 07.02.2008 19:01

güzel fikir ama böyle birşeyi organize etmek çok uzun süre alır genede kendiniz bir ayarlama yapın.......

koz58 11.02.2008 16:15

-->: HER İLDEN 1 TEMSİLCİ

Bu tür bir çalışmanın Sivasspora büyük bir getirisi olacaktır.Organizeler konusunda birlikte kararlar verilebilinir.

muco5806 11.02.2008 16:21

[COLOR="Black"][B]ben hala bu konuda ısrarlıyım yetkililerden destek bekliyorum[/B][/COLOR]

Lonex58 15.02.2008 15:47

--->: NASIL TARAFTAR OLMALI

Merhaba YİĞİDOLAR

Ben Kadir.Site'ye Yeni Üye Oldum İstanbuldanım Ve Sizlere Bu Konu Hakkında Birşeyler Söylemek İstiyorum.

Öncelikle sağlam bir tribün kurmak için kafada sağlam tribün ruhu taşıyan insanlar olmalıdır.Sorumluluk alabilen ve gerçekçi olarak takıma sahip çıkan

İkinci bi madde ise Sivasspor yönetimin Harbi şekikde grubu veya taraftar oluşumunu(dernek) harbi şekilde sahiplenmeli ve onlara kucak açmalı.

Sivasta yaşayan ve sivas maçlarına giden 7-70 yaş arası çekirdeğini alıp koltuğuna oturup maç izlemekle seyirci olmamamlı.Taraftar olup 90 Dakika sivasa destek olmalı.

Olimpiyat stadını full dolduran sivas taraftarları .. Azmıyız ? Sivas insanı tribünü idare edemezmi ? Neden çarşı GFB ultrAslan Diyolar ? Neden istanbul tribününü konuşuyorlar sürekli ? Veya şöyle ifade edeyim NEDEN HELAL OLSUN ŞU YİĞİDOLARA cümlesini duymayalım.

Bence Sivas insanın maça seyirci değil harbi olarak taraftar olarak katılsın .. besteler çıkarılsın türküler söylesinsin tezarüratlar yapılsın. Yönetim ile ortak kararlar alınsın .. Grup ismi oluşturulup Lisans alınsın daha sonra ürün olayına geçilsin.

Bence sivasspor ve insanının bunu yapacağına gönülden inanıyorum.

Anadoluda bi bursa,eskişehir,sakarya konuşuyorlarsa o kadarda YİĞİDONUN sesi ortaya vurulsun !

Haydi Yiğido .. Seyirci Kalma Taraftar Ol. !
Sende Şehrinin Takımını Gönülden Destekle !

Saygılarımla !

Alayina58 15.02.2008 16:14

Taraftar yok bizde İzleyici var. kimse kusura bakmasin Stad full cekiyor ses yok.

Lonex58 15.02.2008 16:37

[QUOTE=Alayina58;320637]Taraftar yok bizde İzleyici var. kimse kusura bakmasin Stad full cekiyor ses yok.[/QUOTE]

yazdıklarımın bi kısmının tercümesi .. anladığın için teşekkürler.

o full çeken stad 90 dakika bağırısa 2-3 maç ortalığı yıkarız gerisi gelir ..

yigidoo 15.02.2008 17:04

Türk milletinde azim diye bir sey yok,maclara geliniyor ama o takim ya basa oynayacak yada düsmeye. Türk Millet heyacan istiyor, onuda ne yazikki spor kulpleri vermiyor seyirciye.yokari bakarsan bir iki takim var dusmeyede 4 veya 3 takim ugrasiyor. bunlarin ortasindaki takimlarda su lig bitsinda tatile gidelim diye sahaya cikiyorlar, buda ligde heyacanini aliyor gidiyor,türbunlerde bos kaliyor. büyuk takimlar bile biraz geride kalsa türbunleri bos kaliyor.millet satan para SIKINTISI var birde mac biletti alirsa oynanan macta cok zevksiz vede kötü olursa tabiki gelmez insanlar maca.Sivasa gelince sahsen ben ümudumu kestim. hic bir sey olmaz artik bu insanlarla. bu sene iyi gidiyor ama böyle her zaman gitmez.canin gönulden istiyorumki ligte kök söktüren bir takim olsun Sivas vede onun destekliyen seyircisi ama nerde o.
zor dostum zor.

sivas_kangallı 15.02.2008 17:20

stadımız doluyo dolmasınada hiç tezahurat yapamıyoruz bşka bir grup bağırıyo başkabir grup bağırıyo tamamen karışıyo buna çözüm blmk lazım.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:29.