SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yiğido Gençlik (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=97)
-   -   UNUTMADIK..UNUTTURMAYACAĞIZ!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=24375)

YiğidoGençlik 16.03.2009 14:34

UNUTMADIK..UNUTTURMAYACAĞIZ!!

[B]Ligin ilk yarısında oynanan maçta sözde adı taraftar denen insanlar takımımıza hocamıza ve futbolcularımıza ağıza alınmayacak küfürler ettiler, bununla kalmayıp hocamıza ayakkabı fırlatma aşağılığında bile bulundular.

Ama biz yine Sivasspor taraftarına yakışır şekilde hareket edeceğiz.

Ancak şunu da söylemeden geçemeyeceğim ne olur bize bunları yapan bu aşağılık insanlara çiçek vermeyelim.İstanbul kulüplerinden bize dost olmaz.

Lütfen bu maçta şunların seslerini ağızlarına tıkalım, bari maçta elimizden geldiği kadar takımımıza destek verelim.Şampiyonluk için sadece 10 adım kaldı.
Bu yapılanlara tepkimizi koymak ve takımımızı desteklemek adına şu eziklere 4 Eylül'ü dar edelim.

Yapılan bu aşağılıkları [COLOR="black"]UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ..[/COLOR][/B]

slasher//z 16.03.2009 14:53

Cevap: UNUTMADIK..UNUTTURMAYACAĞIZ!!

[B]AYRICA
GEÇEN SEZON İSTANBULDA OYNANAN MAÇTA DA;
"SİVASLI AY.LAR İSTANBULDA NE ARAR"
DİYE BAĞIRANLAR DA YİNE BU TAKIMIN YALAKALARI İDİ.
UNUTMAYALIM, UNUTTURMAYALIM!!![/B]

izmirliyigido 16.03.2009 14:53

Bu a. dilere yapacağımız en güzel şey, ellerimizde çiçeklerle tribünlere kadar çağırıp çiçekleri vermeyip onlara uygun (!) hareketi yapmaktır. Ve maç esnasında (tezahürat yapmayı beceremiyoruz, bilmiyoruz) 90 dakika boyunca ıslıklarla onları boğmak olmalı. Hele de top onların ayağında iken sürekli ıslıklayalım.

Hele de, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Serdar Özkan, Delgado y.vşaklarını sürekli protesto edelim. Kardeşimiz doğru söylüyor, İstanbul y.vşaklarından bize dost olmaz. Seyircilerinin geçen sene söyledikleri ("Sivas'lı ayılar, İstanbul'da ne arar") ve bu sene ki yaptıkları hareketler yenilir yutulur cinsten değil.

Onları sahaya çıkar çıkmaz, maç bitene kadar [B]ISLIKLARLA PROTESTO [/B]edelim. [B]Hiç Susumadan [/B]hemde!.

AYK

Ultra sivasli 16.03.2009 15:06

[QUOTE=izmirliyigido;492360]Bu a. dilere yapacağımız en güzel şey, ellerimizde çiçeklerle tribünlere kadar çağırığ çiçekleri vermeyip onlara uygun (!) hareketi yapmaktır. Ve maç esnasında (tezahürat yapmayı beceremiyoruz, bilmiyoruz) 90 dakika boyunca ıslıklarla onları boğmak olmalı. Hele de top onların ayağında iken sürekli ıslıklayalım.

Hele de, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Serdar Özkan, Delgado y.vşaklarını sürekli protesto edelim. Kardeşimiz doğru söylüyor, İstanbul y.vşaklarından bize dost olmaz. Seyircilerinin geçen sene söyledikleri ("Sivas'lı ayılar, İstanbul'da ne arar") ve bu sene ki yaptıkları hareketler yenilir yutulur cinsten değil.

Onları sahaya çıkar çıkmaz, maç bitene kadar [B]ISLIKLARLA PROTESTO [/B]edelim. [B]Hiç Susumadan [/B]hemde!.
AYK[/QUOTE]

AYNEN KATILIYORUM GARDAS BIRDE SU TEZAHÜRATI YAPSAK NASIL OLUR BESIKTASLI SUZAN KOLLARIMA UZAN KORO HALINDE OLMAZMI CILDIRSINLAR KÖPEKLER.. ONLAR BIZE YAPMADIMI

BESIKTASLI SUZAN KOLLARIMA UZAN KORO HALINDE DEFALARCE TEKRARLAYALIM

izmirliyigido 16.03.2009 22:51

[QUOTE=Ultra sivasli;492365]AYNEN KATILIYORUM GARDAS BIRDE SU TEZAHÜRATI YAPSAK NASIL OLUR BESIKTASLI SUZAN KOLLARIMA UZAN KORO HALINDE OLMAZMI CILDIRSINLAR KÖPEKLER.. ONLAR BIZE YAPMADIMI

BESIKTASLI SUZAN KOLLARIMA UZAN KORO HALINDE DEFALARCE TEKRARLAYALIM[/QUOTE]

Güzel olurda o koroyu kurabilecekmiyiz. Kimse bağırmak istemiyor tiyatro gibi maç syrediyor, birde koro halinde böyle bir tezahürat çok zor. En güzeli, stadı ıslıklara boğmak. Kulakları sağır edercesine.

Bu hem Beşiktaş'ı protesto olacak ama hemde onların motivasyonunu ve moralini bozacak.

AYK

YigidoGenclik38 17.03.2009 14:56

[COLOR="Red"][I][I]evet abicim sözlerin cok dogru

istanbuldan dost olmaz

hedefimiz eziktası ezmek[/I][/I][/COLOR]

mfegri 17.03.2009 15:29

arkadaşlar bu maçtada bir çirkeflik düşünüyormuş bkjliler hocamız aleyhine bir pankart hazırlamışlar ne olduğunu tam öğrenemedim ama çirkefçe bir şey olduğundan eminim bizde bir şeyler hazırlamalıyız bence

mehmetyildiz58 17.03.2009 16:19

Arkadaşlar size yemin ederim ben bu konuyu bu erşemce açacaktım..Fakat Allah rezı olsun ki arkadaş benden önce açmış...çok ama çok haklı bir konuya deinmiş hLL olsun walla....hele mehmet yıldız a yapılanlar aklıma geldikçe gözlerim doluyor yemin ederim....aşağılık 8taş taraftarına günlerini gösterelim lütfn YİĞİDOLAR

B.DUMANLI 17.03.2009 16:20

Onlar tüm Sivaslilara küfredecek ana avrat,biz onlara bu küfürlerinden dolayi karanfil atacagiz.Biraz abartmiyoruzmu?Herkes haddini bilecek.Büyük takim olmak rakibe ana avrat küfretmeyi gerektirmiyor.Biz gecen sene Besiktasin yüzünden UEFA´dan olmakla kalmayip ,bizim kasaya girmesi gerekli olan para Besiktasin kasasina girdi.Bu alinacak parayla daha iyi transferler yapilir kadromuz daha genis olabilirdi.Inaniyorumki Sivasspor Besiktasi yenecek gücde.Genclerbirligi son vuruslarda cok etkisizdi gecen hafda onlarin futbolu Besiktasi ön plana cikardi.Ernst ve Telloyu durdurursak kiclarina bakarak dönerler inlerine.Besiktasin yüz yillik tarihi bizleri ilgilendirmiyor.Sivasda futbol oynanir tarih göz önüne alinmaz.

mehmetyildiz58 17.03.2009 16:21

[QUOTE=mehmetyildiz58;492826]Arkadaşlar size yemin ederim ben bu konuyu bu [COLOR="black"]perşembe[/COLOR] açacaktım..Fakat Allah rezı olsun ki arkadaş benden önce açmış...çok ama çok haklı bir konuya deinmiş hLL olsun walla....hele mehmet yıldız a yapılanlar aklıma geldikçe gözlerim doluyor yemin ederim....aşağılık 8taş taraftarına günlerini gösterelim lütfn YİĞİDOLAR[/QUOTE]

arkadaşlar ilk mesajımda erşence yazmısın sinirden kusuruma bakmayın

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:03.