SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Ziraat Türkiye Kupası (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Final inancımız nedir ? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=24195)

Abdullah DuMaN 05.03.2009 10:15

Cevap: Final inancımız nedir ?

[B]Banada en uygun olarak 2-0 galip gelmemiz geliyor iyi savunma hızlı ataklarla alabiliriz[/B]

sivaslimete 05.03.2009 10:15

Fener deplasmanda kötü oynuyor benim tahminim 2-0

Abdullah DuMaN 05.03.2009 10:21

[B][B]her şerde vardır bir hayır demişler 2-0 yenilmektense 3-1 daha iyi gol yemezsek çıkabiliriz[/B][/B]

Murat ARICI 05.03.2009 10:48

GERÇEKTEN YENEBİLİRİZ BUNA ŞÜPHE YOK 2-0 BİZE YETİYOR GOL YEMEYELİM YETER Kİ..AMA TUM BU KADRODA YER ALMAMALI ADAM PAS ATMAKTAN ACİZ PRES YAPMAYLA FUTBOLCU OLUNMAZ Kİ PAS VERME ADAM KAÇIRMA VEYA ARAYA KAÇMA ÖZELLİKLERİNE SAHİP DOLAYISIYLA 10 KİŞİ MÜCADELE EDİYORUZ OLMUYOR BENCE..

spidey58 05.03.2009 11:13

Dünkü maç 2-1 bitseydi çok iyiydi ama artık yapacak birşey yok.Ben yine de sivasıma güveniyorum , bi de o maça kadar daha zaman çok , ibreler bizim lehimize dönebilir belki

spidey58 05.03.2009 11:16

Bir de şu bir gerçek ki kupada çok şanssız bir eşleme yaptık, hatırlasanıza geçen sene kayseri hiçbir üç büyükle oynamadan kupayı aldı, beşiktaş yine öyle finali garantiledi sayılır.Bu sene bizim kadar çok büyük takımla maç yapan kimse olmadı.

oguzcan58 05.03.2009 11:18

Arkadaşlar bizim takımımız 4 yılda bu seviyelere geldi.Ben inanıyorumki bu çıta dahada yükselecek.4 pislik takımla yaptığımız maçlar "dev maç" diye söyleniyor artık. Ben hocamıza, başkanımıza ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyorum.Bizlere bu heyecanı yaşatmaları bile çok güzeldi. Sivas ta feneri 2-0 yenip finale çıkacağımıza inanıyorum.

YiğidoGençlik 05.03.2009 11:46

[B]Kadıköydeki maçlar gibi oynarsak sabaha kadarda oynasak tur atlayamayız ama Sivasspor gibi oynarsak rahat atlarız hem de EZE EZE.....[/B]

mrt5880 05.03.2009 12:46

[QUOTE=YiğidoGençlik;487193][B]Kadıköydeki maçlar gibi oynarsak sabaha kadarda oynasak tur atlayamayız ama Sivasspor gibi oynarsak rahat atlarız hem de EZE EZE.....[/B][/QUOTE]

ZATEN BURDA GÖREV BİZ TARAFTARA DÜŞÜYOR FB MAÇI ÖNCESİ BU STADA GELEN TÜM HERKESE ŞÜNÜ BELİRTMEK GELİYOR.İST MAÇ SONRASI ÇALINAN PARÇAYI HADİ YAVRUM SEN EVİNE GİT DİYE AŞAĞILIYORLAR. BU MAÇTA FB TOP AYAĞINDA İKEN HUYLAMAĞI 60 YAŞINDAKİ DEDEM BİLE YAPAR.90 DAKİKANIN SONUNDA İNANAN VE 12. ADAMIYLAN KAZANAN VE KUPAYI ALAN ELBETTE BİZ OLACAĞIZ

hiko58 05.03.2009 13:17

ben kupayı artık unutalım diyorum.kupa treni elimizden kaçtı.tam avucumuzda tuttuğumuz bir nimeti biz yiyemiyoruz siz yiyin dedik ve ikram ettik. biz lige bakalım artık.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 20:42.