SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sergen Lawal'ı İstiyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38646)

SivasSpor.Com 10.01.2015 06:34

Sergen Lawal'ı İstiyor

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=45007&token=49659[/IMG]

Sivas'tan flaş hamle... Transfer çalışmalarını son sürat sürdüren Yiğidolar'da teknik direktör Sergen Yalçın, Eskişehir'in bu sezon dikkat çeken orta saha oyuncusu Nijeryalı Raheem Lawal'ın alınmasını istedi, yönetim harekete geçti.

Roberto Carlos yönetiminde kabus gibi bir ilk yarı geçiren ve devreyi düşme hattında tamamlayan Sivasspor, çareyi takımın başına Sergen Yalçın’ı getirmekte bulmuştu. Genç hoca idaresinde çıktığı maçlarda oynadığı futbolla ikinci yarı öncesi umut dağıtan Kırmızı-Beyazlı ekip, transfere de hızlı başladı. Eneramo’yu yeniden kadrosuna katan, savunma için Gökhan Zan’la anlaşan Yiğidolar, asıl bombayı ise Lawal’la patlatmayı hedefliyor. Sergen Yalçın, yönetimden sürpriz bir şekilde Eskişehirspor’da forma giyen Nijeryalı orta saha oyuncusunun alınmasını istedi.

[B]Formül aranıyor[/B]

Eskişehirspor’da zaman zaman parasını almakta sıkıntı yaşayan 24 yaşındaki futbolcu da takımda çok mutlu değil. Bu durumu fırsat olarak kullanmak isteyen Yiğidolar, Eskişehir cephesiyle bir görüşme yapacak. Sivas’ın bonservis ödeyerek Lawal’ı alması pek mümkün görünmüyor. Kiralama konusuna ise Eskişehir’in yanaşmayacağı biliniyor. Sivasspor, bu transferde nasıl bir yol haritası izleyek merak konusu.

[B]Geleceği düşünüyor[/B]

Ancak gerçek olan bir durum var ki, yabancı sınırının da kalkmasıyla önümüzdeki yılları düşünen Sergen Yalçın, bu futbolcunun alınmasını çok istiyor. Antalya kampında iki takım idarecileri arasında önemli gelişmeler yaşanabilir.

Mehmet Ali Sabuncu

legolass 10.01.2015 07:09

Cevap: Sergen Lawal'ı İstiyor

ben adanademirde oynarken cok begeniyordum.sonra parasini alamadigi icin mersime gitti.ordada parasini alamadi diye eskishire gitti.burda da parasini alamiyor.sirada ki bizmiyiz acaba?:) hic sanmiyorum. fanatik masaallah bize devre her gun yeni bir takim kurdu :D balinu gecti zeplin oldu bu fanatik :):):):)

ZiDaNe58 10.01.2015 07:18

Fanatik kadroyu sil baştan yeniledi :)

shang 10.01.2015 07:44

fanatik yarın sivasta yaya toure sesleri derse şaşırmam :D

derin58 10.01.2015 07:56

Mehmet Ali SABUNCU... Yazarin soyadi gazete profiline tam uymus :
Fanatigin bütün yalanlarini ve kirli camasirlarinii bütün okyanuslar camasir suyu olsa bile temizleyemez :D

Fanatik pinokyo olsa ve her yalanda burnu bi milim uzasa, burnu ay a kadar cikmisti :D

su gazeteyi her gün her gün alip okuyup inansaydim, herhalde dünyanin en karamsar insani olurdum.. :D

PETKOVİC 10.01.2015 08:32

yine diyorum fanatik çok satmak için sadece istanbul takımlarının transferlerini sallıyor. bizim haberlerimizi niye sallasın kaç tane sivaslı okuyor adam niye öyle bişey yapsın. yani fenere ibrahimovici van persiyi bile yazdılar ama 20 milyon fenerli var ismi bile satmasına yetiyor

sebasteia 10.01.2015 08:51

[QUOTE=PETKOVİC;932041]yine diyorum fanatik çok satmak için sadece istanbul takımlarının transferlerini sallıyor. bizim haberlerimizi niye sallasın kaç tane sivaslı okuyor adam niye öyle bişey yapsın. yani fenere ibrahimovici van persiyi bile yazdılar ama 20 milyon fenerli var ismi bile satmasına yetiyor[/QUOTE]

fanatik reyting peşinde. bu reytingi de sivasspor üzerinden değil sergen yalçın üzerinden yapabileceğini biliyor.

sivasspor'la ilgili transfer haberlerinin bu kadar ön plana çıkmasının sebebi sivasspor değil, sergen yalçın'dır.

yürü be sergen reyiz, kim tutar seni...

burhann58 10.01.2015 09:08

yönetim harekete gecti evet arabaya bindi baktı ki oyuncunun bonservisi var marş basmıyor ayagına yattı:D gitmekden vazgecti :D

derin58 10.01.2015 09:17

[QUOTE=PETKOVİC;932041]yine diyorum fanatik çok satmak için sadece istanbul takımlarının transferlerini sallıyor. bizim haberlerimizi niye sallasın kaç tane sivaslı okuyor adam niye öyle bişey yapsın. yani fenere ibrahimovici van persiyi bile yazdılar ama 20 milyon fenerli var ismi bile satmasına yetiyor[/QUOTE]

Iste kendin söylüyorsun (3 büyüklerin) yalan haberini yaptigini.. Senin tuttugun bir takimin önemi var mi? Yalan haber yapiyorsa nasil guvenebilirsin ki?

Bir insan düsün.. Baskalarina cikari oldugu icin yalanlar soyledigini iftiralar attigini biliyorsun, ama sana cikari olmadigi icin söylemedigini nerden bilebilirsin ki?? O insana yalan soylemedigine dair guvenebilirmisin?
Guvenebiliyorsan sana kalmis birsey..

Hakkimizda yapilan yalan haberler en azindan gazetenin sayfalarin cogalmasini sagliyor.. Sadece tuttugun takimin haberini okuyabilirsin diye de bir kaide yok...

Belki lawalin menejerinin bir oyunudur? Belki adam hasta fenerlidir ve esesin erkan zenginin transfer tutumuna kizdigi icin yalan haber uyduruyordur?

kroniklesmis bir yalanci gazeteye hala guven duyabildigine sasirdim

Talat 5858 10.01.2015 09:41

Dogru habermidir bilmem ama orta sahaya iyi bi transfer sart bize girosocki gi bi oyuncu alinsa cok güzel olur

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:08.