SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   150 Forma da Bizden (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35785)

SivasSpor.Com 23.03.2013 06:39

150 Forma da Bizden

[IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/4673_80557069191_7954456_n.jpg[/IMG]

Sivasspor Kulübü ve TV58 işbirliği ile yürütülen, Sivasspor sevgisini gençlerimize aşılamak, Sivasspor'a bilinçli taraftar kazandırmak amaçlı ''Sivasspor okuluna geliyor'' projesine 150 forma ile destek veriyoruz.

Sitemiz Sivas yönetim kadrosu tarafından takdim edilecek forma bedelleri ile teknik heyet ve futbolcuları ziyaret, Orduspor karşılaşması öncesinde gerçekleştirilecektir.

Sivasspor.com'da gönüllülük esasına dayalı olarak görev yapan moderatörler olarak bizler de, bu projeye olan desteğimizi icraata dönüştürerek, çorbada tuzumuz olsun istedik.

Artık icraata geçmenin gerekli olduğu görülüp, projenin kampanyaya dönüştürülerek, üyelerimizin de destekleri ile bu uygulamanın ses getireceğini düşünmekteyiz.

Kampanyaya destek verecek üyelerimiz, Sivasspor Kulüp Genel Müdürü Cafer Kaplan bey ile irtibata geçmeleri sonrasında, projeye katılım miktarlarını buradan paylaşabilirler.

[B]İlgi gösteren tüm üyelerimize şimdiden teşekkürler.

Kulüp İrtibat Telefon numaraları :[/B]

0 346 226 41 80
0 346 226 41 81
0 346 226 41 82

[B]Sivasspor.com özel[/B]

yerliturkuaz 23.03.2013 07:24

Cevap: 150 forma da bizden

[B]Çok anlamlı vede çok önemli bir projede taşın altına elimizi sokmak çok güzel ve önemliydi. Çorba da bizim de tuzumuz olsun diyerek bence sitemizden gelecek yardımların önü de açılmış oldu.

Ben buradan 150 forma desteği sağlayan site yöneticilerine canı gönülden teşekkür ediyorum....

Umarım bu yardım da bazılarının kulağına gider de utanırlar....[/B]

Abdullah DuMaN 23.03.2013 08:03

Cevap: 150 Forma da Bizden

1-2 veya 100 demeden herkes elinden geldiğince destek vermeli, çocuklara şimdiden Sivasspor sevgisini aşılamalı ki ilerideki maçlarda rakip tribünde olmasınlar.

B.DUMANLI 23.03.2013 08:18

Kampanyanin baslatilmasi güzel bir olay,fakat Sivasspor taraftarlarina sunulus sekli cok ters.Bu kampanyanin bu sekilde basarili olmasi mümkün degil.
Bir kac tane telefon numarasi verilmis,arayada bir araci koyulmus bu konuda Cafer beyle görüsülmesi istenilmis.
Bu kampanya ses getirmez ve basarili olma imkani yok.Yurt icinden ve yurt disindan bu kampanyaya katilacaklar icin cesitli banka subelerinde TL ve döviz hesabi acilir,bu hesap numaralari bu siteden duyurulur ve gönüllülerde o hesaba yatirir.
Bu sitenin il temsilcisi arkadasimiz Sivasspor kulübüyle temasa gecerde banka hesap numaralarini burada bizlerle paylasirsa bu kampanyanin dünyanin her yerinden ses getirecegini umuyorum.
Sivas´liya hizmet sunarsan Sivas´li o ise ilgi duyar,telefon ac dersen o is yürümez....
Yoksa Cafer bey telefon gelecek diye bekledigiyle kalir....Tabi ömrü el verirse bu kampanyanin ses getirdigini görür.

Aksi taktirde telefonun arkasinda cürür gider...
Sivas´li sana degil,sen Sivas´liya gideceksin Sayin Cafer bey.....
Buda bu kampanya icin baslatilan banka hesap numaralarini taraftarlarla paylasmaktan gecer.
Yoksa sabaha kadar havanda su döversin Cafer bey.....

58fatihcan 23.03.2013 09:19

Bu kampanyanin yukselerek devam ettigi su gunlerde destek mukemmel olmus. Faydasini goruruz insallah. Nitekim taraftar yas ortalamasi en cok bizde.heralde

favori58 23.03.2013 10:48

duyarlı olmak çok güzel tebrikler sivasspor.com

Rallim58 23.03.2013 11:10

[B]Öncelikle site yönetim kadromuzu, duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Sosyal projelerin tamamına verdikleri destekler ile de takdirlerimi sunuyorum.

Bu tür organizasyonlarda taşın altına elini koymak, bulunmak, buluşmak; kaynaşmayı, birlikteliği de beraberinde getirir.

Sayın Dumanlı kardeşimin önerileri de çok yerinde ancak eğer benim niyetim destek vermek ise, telefona cevap veren her kişiden o hesap numarası alınır. Bu Proje de hesap numarası verilmediği için burada da hesap numarası verilmediğini düşünüyorum.

Destek veren, verecek olan tüm imkan sahibi "yiğitlere" teşekkürler.[/B]

poolat58 23.03.2013 13:55

emeği geçen herkese teşekkür ediyorum...geleceğin yiğidoları artık İT takımlarını tutmamalı...

adres58 23.03.2013 17:51

İnşallah bu kampanyalar hayırlı olur. Artarak devam edecek inşallah..

DOGU_BEY 23.03.2013 19:59

[B]emeği geçen ve bu duyarlılığı gösteren herkese teşekkürler, çok güzel bir düşünce...[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 21:58.