SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bir Futbolcuda Bizden Kampanyası (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36251)

hiko58 20.06.2013 11:12

Bir Futbolcuda Bizden Kampanyası

BÜTÜN SİVASLILARA HATTA DÜNYADA YAŞAYAN TÜM SİVASLILARA DUYURUDUR.
BİLİMDİĞİ ÜZERE SİVASSPOR SEZONA İDDİALI GİRMEK İSTİYOR VE BU KONUDA ÇALIŞMALARA BAŞLADI. SANIRIM GÜZEL ŞEYLER OLACAK. BAZEN PARALARI YETMİYOR HESAPLI BİR FUTBOLCU ALMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR. FİYATLARI DÜŞÜK OLAN FUTBOLCULAR PEŞİNDE KOŞUYORLAR. DEMEM OKİ BİZ SİVASLILAR NAPIYORUZ. BİZDE TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMAYALIMMI. BİR KAMPANYA BAŞLATIP BİR FUTBOLCUDA BİZDEN BİR FUTBOLCUDA TARAFTARDAN DİYEMEYECEKMİYİZ. ÜÇ MİLYON SİVASLININ YAŞADIĞI DÜNYADA DEVEDE KULAK KALMAZMI BU DEDİĞİM. SİVASLIYSANIZ YÜREĞİNİZ SİVAS İÇİN ÇARPIYORSA BU KAMPANYAYI BAŞLATALIM. GERÇEK SİVASLI GERÇEK TARAFTAR OLDUĞUMUZU DÜNYAYA GÖSTERELİM. HAYDİ SİVAS KALK AYAĞA.
AYRICA SAYAYİCİ BÜYÜK ESNAF KARDEŞLERİMİZDE MÜMKÜN OLDUĞU KADAR FAZLA KOMBİNE ALARAK BU KAMPANYAYA FAZLACA DESTEK OLABİLİRLER.

mustafa585858 20.06.2013 11:18

Cevap: BİR FUTBOLCUDA BİZDEN KAMPANYASI

hocam bunu okulun grubundada yayımlamışsınız :):):):):):):)

RsT4 20.06.2013 11:29

Plan guzel ama bunun halkla olamayacagini Sms kampanyasinda gorduk.Sivasli is adamlarinin yonetime girmesi ve para toplamak icin gece duzenlemeleri lazim.Oda zor .

Sivasım5858 20.06.2013 11:38

Güzel ama kim yapacak nasıl yapacak bi de zaten Mecnun baskan bugune kadar Sivaslı iş adamlarının yanına pek gitmedik artık tek tek kapılarını çalacagız dedi diye hatırlıyorum... Böyle bişey yapılırsa ben gücümün yettiğini yaparım ama fazla kişi destek vermez otobus alırkenki durum ortada..

musa harun 20.06.2013 11:43

3 milyon Sivaslı varsa her biri 1€ verse : 3milyon €.
3milyon €'ya çok iyi futbolcu(lar) alınabilir.

mustafa585858 20.06.2013 11:44

[QUOTE=musa harun;862170]3 milyon Sivaslı varsa her biri 1€ verse : 3milyon €.
3milyon €'ya çok iyi futbolcu(lar) alınabilir.[/QUOTE]

ama ne yazıkki sivasın yarısı dilenci :(

musa harun 20.06.2013 11:45

[QUOTE=mustafa585858;862171]ama ne yazıkki sivasın yarısı dilenci :([/QUOTE]

O zaman geri kalanlar 2€ versin.;)

Poyrazcan 20.06.2013 11:49

[QUOTE=hiko58;862163]BÜTÜN SİVASLILARA HATTA DÜNYADA YAŞAYAN TÜM SİVASLILARA DUYURUDUR.
BİLİMDİĞİ ÜZERE SİVASSPOR SEZONA İDDİALI GİRMEK İSTİYOR VE BU KONUDA ÇALIŞMALARA BAŞLADI. SANIRIM GÜZEL ŞEYLER OLACAK. BAZEN PARALARI YETMİYOR HESAPLI BİR FUTBOLCU ALMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR. FİYATLARI DÜŞÜK OLAN FUTBOLCULAR PEŞİNDE KOŞUYORLAR. DEMEM OKİ BİZ SİVASLILAR NAPIYORUZ. BİZDE TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMAYALIMMI. BİR KAMPANYA BAŞLATIP BİR FUTBOLCUDA BİZDEN BİR FUTBOLCUDA TARAFTARDAN DİYEMEYECEKMİYİZ. ÜÇ MİLYON SİVASLININ YAŞADIĞI DÜNYADA DEVEDE KULAK KALMAZMI BU DEDİĞİM. SİVASLIYSANIZ YÜREĞİNİZ SİVAS İÇİN ÇARPIYORSA BU KAMPANYAYI BAŞLATALIM. GERÇEK SİVASLI GERÇEK TARAFTAR OLDUĞUMUZU DÜNYAYA GÖSTERELİM. HAYDİ SİVAS KALK AYAĞA.
AYRICA SAYAYİCİ BÜYÜK ESNAF KARDEŞLERİMİZDE MÜMKÜN OLDUĞU KADAR FAZLA KOMBİNE ALARAK BU KAMPANYAYA FAZLACA DESTEK OLABİLİRLER.[/QUOTE]
Çok yerinde bir düşünce.
100 TÜRK LİRASI ile ben kampanyayı başlatıyorum. Bundan sonraki durumu yönetimin üstlenmesi gerek.
Herkes gücü yettiği oranda katılsın!
Hedef 10 milyon TL.

ramazan5842 20.06.2013 11:50

sivasta ve yurtdışında standlar kurulabilir.

recep cevik 20.06.2013 12:17

[I][I][B]Merhabalar, Düşünce mükemmel, lakin biz Sivaslılar böylesi konularda karanlıkta göz kırpıyoruz. Sadece boş gaza gelmeyelim. Eğer böyle bir düşünceniz var ise, yönetime sunulup ya bir banka hesabı, ya bir sms hattı alınması söylenir. Ardından ise iş burada başlıyor. Otobüs kampanyasında çok iyi propagandalar geçmemişti. iyi hatırlıyorum. Ben olsam şayet bu kampanyada. Gerek Sosyal medya, Gerek yerel basın, Gerek ise ulusal basına demeçler vererek, sürekli Sivaslılar üzerindeki baskıyı arttırır. Bu konuyu duyarlı hale getirirdim. Amaç insanları iyi kontrol edebilmek. Eğer böyle bir kampanya başlar ise, Sosyal medya kısmını ben hallederim. Aynı İBB maçında olduğu gibi :)[/B][/I][/I]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 11:20.