SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Hakemler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=51)
-   -   6.Hafta hakem Deniz Çoban (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37000)

izmirliyigido 25.09.2013 14:21

6.Hafta hakem Deniz Çoban

[B]Spor Toto Süper Lig'de 6. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.[/B]

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Süper Lig'de 27, 28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde oynanacak 6. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

[B]27 Eylül Cuma:
20.00[/B] Bursaspor-Akhisar Belediyespor: Mustafa İlker Coşkun

[B]28 Eylül Cumartesi:[/B]
[B] 19.00[/B] Gaziantepspor-Kardemir Karabükspor: Cüneyt Çakır
[B] 19.00[/B] Galatasaray-Çaykur Rizespor: Ali Palabıyık

[B]29 Eylül Pazar:[/B]
[B] 16.00[/B] Elazığspor-Sivasspor: Deniz Çoban
[B] 16.00[/B] Trabzonspor-Torku Konyaspor: Özgür Yankaya
[B] 19.00[/B] Kasımpaşa-Eskişehirspor: Bülent Yıldırım
[B] 19.00[/B] Gençlerbirliği-Fenerbahçe: Serkan Çınar

[B] 30 Eylül Pazartesi:[/B]
[B] 20.00[/B] Kayseri Erciyesspor-Kayserispor: Abdullah Yılmaz
[B] 20.00[/B] Medical Park Antalyaspor-Beşiktaş: İlker Meral

.

Kizilirmak58 25.09.2013 16:12

Cevap: 6.Hafta hakem Deniz Çoban

acaba daha önce maçımızı yönetmişmi bu hakem

etlidöktürek 25.09.2013 16:35

cok severiz kendisini:) ben hiç iyi hatırlamıyorum..

58sinan58 25.09.2013 16:43

[QUOTE=etlidöktürek;878243]cok severiz kendisini:) ben hiç iyi hatırlamıyorum..[/QUOTE]

doğru söylüyon çok severiz kendisini :D:D

geçmişte az maçımızı katletmedi

cemahmety 25.09.2013 17:14

Bülent Uygun bu adam ile ilgili Çoban Çoban Çoban diye soyadını bastıra bastıra söylerdi. Onun yüzünden Yanlış hatırlamıyorsam 17 hafta civarında bir zamanda iç saha yenilmezliğimizi kaybetmiştik

Besyo_cu 25.09.2013 17:38

[B]Sivaspor deneme tahtası da bu adam bizim maçımıza veriliyor...

Bu sezon Süper Ligde hiç maç yönetmedi sadece Bursa ve Rize maçlarında hiç bir işe yaramayan 5. hakemdi. Ptt 1. Lig hakemi İnşallah hem bizi hemde Elazığ'ı yakmaz, pekde de alışık olmadığı tarzda iyi bir maç yönetir...[/B]

myyiğido58 25.09.2013 17:56

bunu macı verene ben ne dıyım

58fatihcan 25.09.2013 21:45

Adam akıllı yönetsin de sonra ne yapıyorsa yapsın

A.Turan Korkmaz 25.09.2013 23:59

Maçımızı bu hafta hangi hakemin yöneteceğini ve nasıl bir hakem olduğunu konuşmak çok da önemli değil. İsterseniz bu haftaki hakem listesine bakın. Maçımızı şu yönetse iyi olurdu dediğiniz hakem var mı aralarında? En iyi bilinen hakemimiz Cüneyt Çakır'ın bile sahamızda bazan iyi bazan kötü yönetim gösterdiği maçlar oldu. O halde...
Asıl mesele hakiki bir taraftar topluluğu olup küfre ve kötü sözlere başvurmadan doğru tezahüratla sahada hakemleri etki altına alabilmektir. Bu bir sanattır aslında. İngiliz premier ligini izlerken mesela, yapılan faullerde, dışarı giden topta, iyi çekilen bir şutta taraftarın tepkileri, seslenişleri maçın seyir zevki içinde rutin halini alıyor, sıradanlaşıyor. Seyirci de oyuncuların ve topun her hareketinde jestleriyle, mimikleriyle haykırışlarıyla, bazan şaşkınlığı bazan da sevinciyle oyuna ortak ve onun ayrılmaz bir parçası oluyor.
Türkiye'deki bütün hakemler artısıyla eksisiyle aşağı yukarı birbirinin aynı ise belki de tribünlerimizin artık kendini dönüştürme zamanı gelmiş ve geçiyordur. Maçın başından son anına kadar oyundan hiç kopmayan, varlığını hissettiren bir topluluk olduğumuzda o gün eminim hakemlerin isimlerine bile bakmayacağız.

yeniceri_can 26.09.2013 00:11

[B]2008-2009 Sezonu 2. yarı Ankaraspor maçı.. 1-0 önde ve iyi oynadığımız bir maçı katletmişti..Mehmet Yıldız'a yapılan bariz faulü vermemiş , akabinde Ankaraspor golü bulmuştu..Maç 1-1 bitmişti , önemli bir yara almıştık..[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:47.