SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30507)

SivasSpor.Com 29.10.2010 13:25

Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories//taraftar/taraftar-stada-gelmiyor.jpg[/IMG]

Sivasspor'un ligdeki istikrarsızlığı taraftarada yansıdı. Geçmiş yıllarda kötü oynayıp kötü sonuçlar alsada maçlarına ortalama 10 bin seyircinin geldiği Sivasspor'da son iki maçta 4-5 bin ortalama düşmesi yönetimi kara kara düşündürüyor.

Yöneticiler,asıl taraftarlığın zor günlerde takımın yanında olmak olduğunu belirterek,bundan sonra oynanacak maçlarda Yiğidoların takımlarını yalnız bırakmamaları istendi.
Geçen hafta 4 Eylül stadında oynanan ve en az 6 puan değerindeki Buca maçına 5 bin 500 kadar seyirci gelirken,önceki akşam Manisa ile oynanan kupa maçına ise 4 bin civarında izleyici gelmişti.

DeathRow 29.10.2010 13:29

Cevap: Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!

tek kale maç izlemek icin paramı verelim

taraftar ne yapsın geldiğimiz gibi boynumuz bükük gidiyoruz

asıl biz kara kara düşünüyoruz yönetim deil

oquzh4n58 29.10.2010 13:34

walla bn obur sene dahıl bu gune kadar tek Gs ıle denızlı macına gıdmedm yetısemedm onlarada Ama Taraftara bn hc bsey Dıyemem Demem De TarafTar Nıdsn Bızım Tkm demıyelm De bızım oyuncular topla alaksı yok oyn oynuyorlar kım gelıp ntsn maca ben hep da gelmcem dıom yınede dayanamıyom gıdırm Ama bu takım Gercekden obur yıldan bu yana ızlenecek takım değil Yanarm yanarm parasını alıp yatıyrlarya ona yanarm

zaral 29.10.2010 13:36

[B][FONT="Arial Narrow"]beyler yatın kalkın dua edin orada 5 Liraya 10 Liraya Sivassporun maçlarını izleme imkanınız var istanbulda bırakın süperlig maçlarını bundan 5-6 sene önce 2 ligde ibb maçlarına inönüde 30 Lira verdiğimi bilirim çetin emeçte bahçelivelerde kasımpaşada hatta darıcada hiçbiryerde 5 Liraya 10 Liraya maç yok şu zor günlerde yalnız bırakmayalım takımımızı haydi Yiğidolar bu zor nasıl ikinci ligden bu günlere beraber geldiysek takımımızla bu kötü günleride beraber aşmamız lazım bakın yarın bjk maçı var eski açık tribünü 35 lira bu tribün 4 Eylül' ün 5 Liralık tribünü gibi birşey düşünün tekrar düşünün ve deplasmanlara gidemesenizde onların desteğimize en çok ihtiyacımız olan zamanda en azından kendi evimizde mabedimizde takımımızı yanlız bırakmayalım herkese saygılar [/FONT][/B]

bahadır erdem 29.10.2010 13:43

[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][B] Ne yazıkki Sivas Taraftarının böyle bir özelliği var.
Maç kazanırsan gelirim,kazanmazsam gelmem!
Sanki takım Barcelona,Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktaş...
Eğer SİVASSPOR'un böyle bir takım olmasını istiyorsan ve de bekliyorsan;

-Her maçta takımını yalnız bırakmayacaksın vede 90 dakika boyunca desteğini eksik etmeyeceksin.
-Bilet fiyatlarına pahalı demeyeceksin.
-En kötü takımda gelse Fenerbahçe gelmiş gibi ilgi göstereceksin.
-Tribünden hakeme baskı yapacaksın.
-Futbolculara baskı yapacaksın.
-Yönetime,Teknik adama baskı yapacaksın.
-Ondan sonra çıkıp haklı olarak bağaracaksın!

AKLIMIZI BAŞIMIZA ALMAZSAK BİRDAHA Kİ SEZON KENDİMİZİ 1.LİG'DE BULURUZ.

ONDAN SONRA BAĞIRSAN DA ÇAĞIRSAN DA DUYAN OLMAZ SEVGİLİ SİVASSPOR TARAFTARI!!![/B][/COLOR][/FONT]

yorumcuyuz 29.10.2010 13:50

niye gelmiyor bir düşünelim..!

yönetim taraftarı salak yerine koyarsa gelmez.
üç kuruş paraya kıyıpta futbolcu almazsa gelmez.
nerde kalıntı bedava futbolcu aldık bunlardan hayır gelmeyecegini bildiği için
yok şunu aldık yok bunu aldık deyipte fıs cıkarsa transferler gelmez.
fikret ünsalın abuk sabuk açıklamalarını duyduktan sonra gelmez.
geçen seneden ders çıkarmayan yönetimin aynı hataya düstüğü için gelmez.
rakıp takımın nasıl güzel oynadıgını gormek ıstemedıgı için gelmez.
sivassporun halini görüp iç çekip boylemi olacaktı dediği için gelmez.
eskiden bu takıma şu kadar attık ama şimdi dediği için gelmez.
[B]SİVASSPORUN BU HALİNE ÜZÜLDÜĞÜ İÇİN GELMEZ...![/B]

Respect58 29.10.2010 13:58

[B]Geçen yılın kaza olduğunu düşünen taraftar stadı full olmasada baya bi dolduruyordu.Ancak bu yıl anlaşıldıki bu kaza falan değil vurdum duymazlık.Taraftar stadı full doldursa 90 dkka susmasa ne olur ki elde malzeme yok.Stada gelsinde rezaleti mi izlesin,saçını başını mı yolsun.Eğer sağlam bir takım olsaydı inanıyorum ki taraftar yinede doldururdu stadı ama şuan onlarda biliyorki doldursakta birsey olmayacak.Manisa maçında ne yazikki gelenlerden bir çoğu bir daha gelmeyeceğini söylüyordu bu gidişle onlarıda kaybedeceğiz.

Sivasta olduğum müddetce ben staddaki yerimi alacağım ancak umudum yok açıkcası.[/B]

mühendisburak58 29.10.2010 14:08

taraftar ne yapsın geliyor sonucu biliyor morali bozuluyor onun için de gitmiyor olabilirler.

xadox 29.10.2010 14:19

yönetimin böyle aciklama yapmasi cok komik, siz taraftara ne sundunuzki , ne bekliyorsunuz .. elbette taraftar her zaman destek olmali, fakat herseyi taraftardan beklemekde cok yanlis, siz yönetim önce adam gibi takim kurun sonra taraftari elestirin, yazacak cok sey varda bizi yani taraftari kim takiyorki.

saygilarimla....

sebasteia 29.10.2010 14:29

niye gelsin ki??????

20 haftada bir galibiyet görmek için maça mı gidilir?

bu serzenişin muhatabı taraftar değil!!!!!!!!!!!!!!

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:50.