SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   www.Sivasspor.com GÜNLÜK YASANTIMIN BIR PARCASI OLDU (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=538)

karli-58 03.04.2005 01:37

Aklima nereden esti bilmiyorum ama,inanin aklima hep su soru geliyor:ya sitemiz olmasaydi ne olurdu acaba?Tam alti aydan buyana üyeyim.Günde en az bir iki saat siteyi dolasiyorum okuyoyorum,bazen yaziyorum(önceden yazmasini hic sevmiyordum) düsünüyorum,heyecanlaniyorum,gülüyorum bazende kizmiyor degilim hani..Benim icin en önemlisi aslinda ,memleketimin her kösesinden insanlarla tanisip bir nevi hasret gidermek oluyor,cogu zamanda kendimi sanki Sivas"taymisim gibi saniyorum.Bir de tabiki Sivasspor"u uzaktanda olsa desteklemek.Eminim bu duyguyu hepimiz yasiyoruz.Aslinda demek istedigim sitemiz günlük yasantimin bir parcasi oldu ve bundan büyük mutluluk duyuyorum.Iyiki varsin Sivasspor.com
GURURLUYUZ;MUTLUYUZ CÜNKÜ
SIVAS"LIYIZ

skywriter 03.04.2005 01:48

Aynen ben de gunumun en az yarim saatini sitemizi gezerek geciriyorum ve insallah Sivasspor'umuz basarili oldugu surece bu hep boyle devam edecek.

FatihSoner58 03.04.2005 01:50

Abi super yazi yazmissin. Ekleyecek birsey bulamiyorum. Benimde icimdeki hissi yazmissin. Sitede emegi gecen Rustu abime ve diger abilerime cooook tesekkur ederim. Gardasimin dedigi gibi: IYIKI VARSIN SIVASSPOR.COM...Herkese saygilar,

Fatih SONER

V1CT0RY 03.04.2005 01:57

[color=darkred][i][b]BU SİTE BENİM AÇIMDANDA ÖNEMLİ.ÇÜNKÜ BEN VE BENİM GİBİ Bİ ÇOK SİVASTA OLMAYAN SİVASLI BU SİTEDE BULUŞMA OLANAĞI BULUP KAYNAŞIYORLAR.GUNUMUN EN AZ 8 SAATİNİN GEÇTİĞİ SİTEMİZİ BİZLERE SUNAN BAŞTA RÜŞTÜ ABİ OLMAK ÜZERE TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKURLER...[/b][/i][/color]

Kaleba 03.04.2005 11:25

Arkadaslar, ben yeni üye oldum, ama siteyi coktan takip ediyordum. Buraya yazmanin bu kadar zevkli oldugunu bilmiyordum.
Artik hep yazacagim. Burada kardeslik ve arkadaslik ortamini görünce cok ama cok memnun oldum diyebilirm. Bende artik bundan sonra aranizdayim.

Yildizeli 03.04.2005 11:32

gercekden boyle bir sitemiz oldugu icin mutluyum cunku herkesle tanisma imkani buluyorum zamanimi bu sitede gecirmeye calisiyorum buda bana zevk veriyor interneti acdigim zaman ilk sitemize giriyorum buda bana bagimlilk oldu mutluyum haberleri hemen ogrenebiliyoruz gercekden siteye emegi gecen abilerime saygilar sevgiler

türkçerap_yakup 03.04.2005 11:54

bende sivasta olmamamın ve sivassporun maçlarına gidemememin verdiği hüznü ve üzüntüyü burda hemşerilerimle konuşarak...dost olarak gideriyorum...burda çok ii bi çevrem oluştu..çok ii dostlar edindim..belki derslerim aksadı ama olsun ... :D

V1CT0RY 03.04.2005 12:52

[color=darkred][i][b]ders nedir ki yakup salla[/b][/i][/color] :lol:

HakkıTİMUÇİN 03.04.2005 13:01

Özelikle memleket hasreti çekenler için büyük bir şans sitemiz...

kral58 03.04.2005 13:08

takıntı oldu

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:53.