SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Milli Takım Hakkında (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Terim'in maaş isyanı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38352)

HababamHa 22.10.2014 12:50

Terim'in maaş isyanı

[url=http://resimzade.com/Show.html?i=44679&token=13919][img]http://resimzade.com/Show.html?i=44679&token=13919[/img][/url]

Türkiye Futbol Direktörü Terim aldığı ücreti eleştirenlere çok sert çıktı: "Ne oldu, muhasebeci mi kesildiniz başıma! Terbiyesizliğe, hadsizliğe gelemiyorum. Hangi başarıyı sayıyorsan ben varım. Kasıt, ihanet, hainlik ve bir fırsat avcılığı varsa bunu da asla kabullenmeyiz."

[B]TABİ Kİ BUNLARLA SAVAŞACAKSINIZ[/B]

Akşam'da yer alan habere göre; Eleştirinin de bir dozu, üslubu olmalı. Bizi daha iyiye götürüp, yanlışlarımızı gösterecek eleştiriler yapılmalı. Terbiyesizliğe, hadsizliğe gelemiyorum. Bir dakika; hangi başarıyı sayıyorsan ben varım. Yazık günah değil mi? Dolayısıyla bunlarla savaşacaksınız, yapacak başka bir şey yok. Kaybedince Fatih Terim, kazanınca hepimizin. Böyle bir şey var mı? Eğer 3 maçta 1 puan almışsak sorumluluğu zaten benim.

[B]ALLAH'A ŞÜKÜR ZEKAMIZ DA FENA DEĞİL[/B]

Tercihlerimin sonuçlarına katlanırım. Ancak kimin nereden geldiğini, ne gibi hesaplar içinde olduğunu bilecek kadar bu ülkede yaşadım. Allah'a şükür zekamız da eh fena değil, idare ediyoruz. E sizin bir de yüreğiniz olunca nasıl cevap vermeyeceksiniz? Ne dedik; 'Elinizden geleni ardına koymayın'. Peki böyle mi devam edeceğiz? Eleştiriye açığız, ancak bunda kasıt, ihanet, hainlik ve bir fırsat avcılığı varsa, fırsat avcılığı içinde nöbet bekler gibi bir durum varsa, bunu da asla kabullenmeyiz.

[B]İŞTE TERİM'İN MAAŞI[/B]

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF ile 5+2 yıllık mukavelesi gereği toplam 24.8 milyon Euro kazanacak. Terim'in yıllık maaşı ise 3.5 milyon Euro'ya denk geliyor.

sebasteia 22.10.2014 12:53

Cevap: Terim'in maaş isyanı

vicdanıyla problem yaşamaya başlamış galiba. zannımca bu sert tepki aslında vicdanına yönelik. içinden yükselen sesi bastırmaya çalışıyor. :)

anlıyoruz canım, senin yerinde ben olsam ben de böyle bir açıklama yapardım herhalde ;)

sawyer5892 22.10.2014 14:13

sesim çok çıkınca haklıyım sanıyor. onuru olsaydı bırakırdı zaten

fark58 22.10.2014 15:11

Sende hiç kabahat yokki sana bu maaşı uygun gören enayilerde kabahat...

34MUAMMER58 22.10.2014 15:45

[b]fatih terimi 2.ligde 1 takımın başına getirin küme düşürür,direkt gs de hocalığa başlamış biri,gs yi bende yönetsem en kötü ilk 4 içinde kalır,milli takımın hocalığını yapacak hoca değil,gs ye layık görülmeyen fatih terime yılda 3.5 milyon eroya hocalık yaptırmak ,abesle iştigal ,nevermiş milli takıma kocaman hiç,4 büyütülmüşlerin vasat oyuncularını toplayıp milli takımı rezil kepaze etmiş ,sivassporun bile 4 atacağı litvanyayı bile yenememiştir,siyasi olarak milli takımın başındadır ,şerefi haysiyeti varsa milli takımın iyiliği için istifa eder,buişler öyle gariban gazetecilere şow yaparak olmuyor [/b]:mad:

anilcan213 22.10.2014 17:45

[B]vay yavrum terim vay... Almanya milli takim basarisi gibi para aliyorsunuz, Kazakistan kalitesinde top oynuyor oynatiyorsunuz. 7 yilda 75 milyon ₺ alacaksın sonra bas bas bağıracaksın canım. Oldu! Zehir zıkkım olsun, size bu parayı verene de, gevşek topçularınıza da haram zehir zıkkım olsun!!![/B]

sıvaslıgenç 22.10.2014 18:38

Ulan nasıl bir ülke olduk böyle kimisi trilyonlari alır hala utanmadan çıkar haklı ! gibi konuşur kimiside asgeri ücrete talim eder.
Suç sende değil seni bu derece şımartıp sana bu maaşı verende az yüzün olsa gıkın çıkmaz.
Senin kızdığın o insanlar aldığı 900 tl maaşın 50 tlsini senin o saçma sapan takımına destek vermek için bilet alıp maça geliyorlar.

stain 22.10.2014 21:22

Dengimiz olan takımların hocaları ne kadar aliyor buna bakıp ona göre değerlendirmeliyiz mesela andorra san marino lüksemburg letonya bi bakalım hangisinde böyle keşin bolluğu varmiş

Bak imparator bozuntusu burda saydıgım ülkelerle aynı kefeye koydun futbolumuzu ozaman burdaki saydıgım ülkelerin teknik trekrörleri toplami seninkinin 1/4ü etmez ona göre es gürle

Poyrazcan 23.10.2014 08:33

Birilerinin tavsiyesi (siyasi) üzerine o göreve getirilmiştir bu adam! Yine o birileri müsade etmeden o görevi bırakamaz!
Maaş mı? Zaten milletin cebinden çıkıyor. Göreve gönderenlerden değil...
Sizin anlayacağınız buram buram siyaset kokuyor!..

Rallim58 23.10.2014 10:02

[B]Vicdanen rahatsız olduğunun, dışa vurumudur bu isyan...

Milletin tepkisini yüreğinde hissetmesinin sesidir bu isyan...

Hakkım var ise (ki var olduğunu düşünüyorum) hakkımı helal etmiyorum. [/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:48.