SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yeniçeriler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Adınla şanınla sen yürü arkanda taraftarın gücü (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31337)

NAUGHTYBOY58 21.02.2011 23:41

Adınla şanınla sen yürü arkanda taraftarın gücü

[B]ArkadaşLar Pazar Günü Oynanacak Olan Sivassporumuzun Zorlu Karşılaşmasında Her Zamanki Gibi Sonuna Kadar DestekLeyeceğiz
Herkes üzerine düşen görevi yapsın.

Saat 13:00 'dan İtibaren Medrese Bahçesindeyiz

En Kötü Gün Bugünse Bugünde Sivasspor Ulan!!!

Alemde YENİÇERİ !!![/B]

yeniceri_can 22.02.2011 00:01

Cevap: ADINLA ŞANINLA SEN YÜRÜ ARKANDA TARAFTARIN

[B]Her zamanki yerimize , her zamanki gibi Sivassporu konumu farketmeden desteklemeye devam..Umutların Tükenmek Üzere Oldugu Anda Bir Meşale Yanar Maratonda... Ve Yeniçeriler Cıkar Ortaya...!!![/B]

şarkışla 58 22.02.2011 00:12

Her haftaya aynı ümitle giriyoruz ama sonuç aynı.Tabi destekten vazgeçmek yok.Sonuna kadar destek

yeniceri_can 22.02.2011 00:13

[QUOTE=şarkışla 58;695667]Her haftaya aynı ümitle giriyoruz ama sonuç aynı.Tabi destekten vazgeçmek yok.Sonuna kadar destek[/QUOTE]

[B]34.hafta son düdük çalana kadar , desteği bırakmaz vazgeçmek yok..[/B]

zgR 22.02.2011 00:24

herzaman hep destek tam destek.

58hsn58 22.02.2011 01:03

Allah sizlerden razi olsun, sivassporumuzu yalniz birakmadiginiz icin..!! Insallah artik her seferinde, ama gittikce buyuyerek, veya buyuk organizasyonlarla sivasimiza destek olursunuz...

deli_yigido 22.02.2011 01:58

[B][COLOR="Navy"][FONT="Arial"]Son nefes! Son çeri'ye kadar! Ölümüne Destek!

Yeniçeriler![/FONT][/COLOR][/B]

58MUAMMER58 22.02.2011 02:04

BU MAÇTA DESTEK OLACAK HERKESE çok teşekkür ederim,artık sözün bittiği yerdeyiz,busaatten sonra, yönetime ,hocaya,futbolcularımıza ,kötü tezahürat filan ,bize yarar getirmiyeceğini bilerek,ona göre dikkatli davranmanızı,ümit ediyorum,takım elindeki kadroya göre iyi oynuyor,geçenseneki gibi ruh gibi oynamıyor,kimseye ezilmiyoruz,sadece sanssızlık ve inanılmaz hakem hataları sonucunda ,bireysel hatalar yüzünden puan kaybediyoruz,kendi evimizdeki maçlar artık çok önemli,stadın her maçta dolmasını temennih ederim,yönetimde bana göre ,genç nüfusun maçlara gelmesi için ,birseyler yapması gerekir,yaslılar tam destek veremiyor,sadece çekirdek yemeyle olmuyor,bursa,eskişehir,gs,maçlarını rakibin seyircilerinin,müthiş desteğiyle kaybettik,bu zor zamanda ,inanıyorumki tüm yiğidolar tam destek olurlarsa,saplandığımız bu balçıktan çıkacağız,ben düşeceğimize asla inanmadım,inanmıyorum,şizlerinde inanmasını bekliyorum,sadece taraftarlar olarak son düdüğe kadar destek olunmasını ümit ediyorum.

deli_yigido 22.02.2011 02:21

[B][COLOR="Navy"]Hayatın kıyısında, maratonun sağında![/COLOR][/B]
[B][COLOR="Navy"][FONT="Arial"]Son nefes! Son çeri'ye kadar! Ölümüne Destek!

Yeniçeriler![/FONT][/COLOR][/B]

YeniceriEmRe 22.02.2011 05:54

[B][COLOR="Red"]Sivasspor Aşkı[/COLOR] Yeniçeri Ruhu ![/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:11.