SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Maçlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Kasımpaşa - Sivasspor Macına Gidicek Kaç kişiyiz ? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30589)

engin2609 09.11.2010 22:40

Kasımpaşa - Sivasspor Macına Gidicek Kaç kişiyiz ?

Her ne Sonuç Olsada Bizim Takımı Desteklememiz Lazım İster yenilsin İster Yensin Biz Üstümüze Düşen Görevi Yapalım Gerisi Futbolculara Baglı Onlarda Üstüne Düşeni İnşallah Bu Maçta Yapacaklar.

Kasımpaşa - Sivasspor 13.11.2010 Saat : 2,30 Yer : R.tayyip Erdogan Stadyumu

Biletler : 20 TL

Bu maça Gidicek Kaç kişiyiz ?

DoomsDay58 09.11.2010 22:42

Cevap: Kasımpaşa - Sivasspor Macına Gidicek Kaç ki

Ben para yı ayarlaya bilirsem gelmeyi düşünüyorum ama kesin bir şey söyleyemem

zaral 09.11.2010 22:48

[B][FONT="Arial Narrow"]O gün tekirdağda olma ihtimalim var eğer tekirdeğda olmazsam kesinlikle stadda olacağım gardaşlar herkeside bekleriz bu günlerde takımımızı yalnız bırakmayalım bu kötü günleri anca daha sıkı kenetlenerek ve asla çözülmeden atlatabiliriz.Ayrıca toplu bir organizasyon olursa bilgilendirirseniz eğer istanbulda olursam mutlaka katılırım. Herkese Saygılar...[/FONT][/B]

serkan_ozcan58 09.11.2010 22:48

ben ve arkadasım gelecek takımı zor durumdayken yanında olmamız gerekıyor bıze ayrılan yer dolmalı gecen sezon 2-2 bıten mac bıze guven vermıstı bu yıl ıns 3 puan bızım olacaktır

nbc 09.11.2010 23:26

gelmeyi planlıyorum..merkezi bir noktada birleşme sğalabilirse takımıza daha yararlı olabiliriz

yeniceri_can 09.11.2010 23:32

[B]sırf bu sitede yazan İstanbulldakiler gitse tıka basa dolar bize ayrılan yer.[/B]

58akif34 09.11.2010 23:36

o gün çalışıyorum ama stat iş yerinin tam karşısında inşallah bir yolunu bulup bu maçı izlemeye gideceğim ne kadar takımdaki futbolculara kızsam da yinede takımımi yanlız bırakmak istemiyorum inşallah şans bizden yana OLURDA kazanırız başka türlü kazanma ihtimaliniz pek yok

münihliyigido58 09.11.2010 23:55

besiktas macina gurbetten geldim, görmedigim iskenceleri yasadim.
havalimaninda, taksimde kaldigim motelde, yolda, bilet ayarlarken, stada girerken, stadin icinde (malesef tam carsinin yanina denk geldim, atkimi saklamak zorunda kaldim.... ;) ) yetmiyormus gibi birde son dakkada hak ettigimiz puandan olduk... ama uzun yollari aldimki bu zor günümüzde memleketimizin takimini, hepimizin gururunu, yalniz birakmamak icin. bu göreve her yigido, imkani varsa, üstlenmeli, lütfen takiminizi yalniz birakmayin.
sampiyonluga oynarken destek önemliydi, ama bugünler bir ölüm kalim mücadelesidir.

alacahan5834 10.11.2010 07:21

bende gidecem 3 arkadaşımla beraber inş yenicez kasımpaşayı

Harput0658 10.11.2010 08:42

Toplam 1 Eklenti Bulunuyor.
[QUOTE=münihliyigido58;667319]besiktas macina gurbetten geldim, görmedigim iskenceleri yasadim.
havalimaninda, taksimde kaldigim motelde, yolda, bilet ayarlarken, stada girerken, stadin icinde (malesef tam carsinin yanina denk geldim, atkimi saklamak zorunda kaldim.... ;) ) yetmiyormus gibi birde son dakkada hak ettigimiz puandan olduk... ama uzun yollari aldimki bu zor günümüzde memleketimizin takimini, hepimizin gururunu, yalniz birakmamak icin. bu göreve her yigido, imkani varsa, üstlenmeli, lütfen takiminizi yalniz birakmayin.
sampiyonluga oynarken destek önemliydi, ama bugünler bir ölüm kalim mücadelesidir.[/QUOTE]

Arkadaşım Sen BJK tribününden mi maçı izledin?
Niye Sivas tribününden izlemedin ki?
Hem niye atkını saklıyosun ki?
Bak fotoya Ben O gün Sivasspor formam üzerimdeyken KAZAN da bira içtim. KAZAN birahanesini bilen bilir (Çarşı hep orada toplanır).
Bu arada bayram dolayısıyla Sivasa gidiyorum. Kasımpaşa maçına gelemiycem malesef :(

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:05.