SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32152)

sivasdergi 11.06.2011 17:48

Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

Çalımbay, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, ''Forvet arayışlarımız sürüyor. [B]Yabancı hakkımız dolduğu için ya birini gönderip bir yabancı forvet alacağız ya da yerli birini bulacağız[/B]'' dedi.

İç transferde sözleşmesi biten oyunculardan sağ bek Uğur Kavuk ile yeniden anlaşma sağladıklarını ifade eden Çalımbay, Uğur'un yanına alternatif oyuncu aradıklarını, ancak bu mevki için şu anda kesin anlaştıkları bir ismin olmadığını söyledi.

Transferde bütçenin çok önemli olduğunu belirten Çalımbay, ''[B]Bütçemizin yettiği kadarıyla biz en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bazen istediğimiz oyuncuyu almamız mümkün olmuyor[/B]'' ifadelerini kullandı.

Karşıyaka'dan genç orta saha oyuncusu Kıvanç Karakaş ve Adana Demirspor'da forma giyen genç oyuncu Murat Akça'yı da kadrolarına kattıklarını ifade eden Çalımbay, ayrıca pilot takımları Üsküdar Anadolu 1908 Spor'dan Burçağ Başel ve Caner Hüseyin Bağ'ı kadroya dahil ettiklerini belirterek, ''Bu oyuncularımızın çoğunu seyrettik. Baktığınız zaman hepsi genç oyuncular, yaş ortalamasını bayağı düşürdük. Ben faydalı olacaklarına inanıyorum tabii ki ama transfer bitmiyor. Daha zaman var, bakacağız, istediğimiz şeyler olmazsa yeni transfer yapabiliriz'' dedi.

-ŞU ANA DEK 7 OYUNCUYU KADROSUNA KATTI-
Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak isteyen Sivasspor, şu ana dek 2'si yabancı olmak üzere 7 oyuncuyu kadrosuna kattı. İlk etapta Fransa Birinci Lig takımlarından Sochaux'ta top koşturan Senegalli savunma oyuncusu Jacques Faty, Ofspor'dan genç kaleci Nihat Şahin ve Sırbistan ekibi FK Rad Belgrad'dan kaleci Milan Borjan'ı kadrosuna katan Sivasspor, ardından Karşıyaka'dan Kıvanç ve Adana Demirspor'dan Murat ile pilot takım olan Anadolu Üsküdar 1908 Spor'dan genç oyuncular Burçağ ve Caner Hüseyin'i kadrosuna dahil etti.

Genç oyuncu Murat Akça, Galatasaray'ın alt yapısında yetiştikten sonra bir dönem Denizlispor'da forma giydi. Son olarak Adana Demirspor forması giyen Murat Akça, Almanya'da 13 Temmuz 1990'da doğdu. Genç milli takımlarda da şans bulan Murat, resmi ve özel maçlarda toplam 70 kez genç milli takımlara çağrıldı.

Murat, gelecek için ümit vadeden bir oyuncu olarak görülüyor.

HALIL 11.06.2011 17:51

Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

sabirsizlikla bekliyoruz yeni transferlerimizi insallah bizi uzmessiniz:)

insallah guclu bir kadromuz olur:D

"İç transferde sözleşmesi biten oyunculardan sağ bek Uğur Kavuk ile yeniden anlaşma sağladıklarını ifade eden Çalımbay, Uğur'un yanına alternatif oyuncu aradıklarını, ancak bu mevki için şu anda kesin anlaştıkları bir ismin olmadığını söyledi."

ugur ile yola devam mi? :mad:

vede ona alternatif birisi araniyormus yani ugur hep ilk onbirdemi oynayacakmis saka mi bu ya:mad:

[url]http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=93801[/url]

sivasdergi 11.06.2011 18:30

Halil ben bu açıklamalarda mutlu olacak birşey göremedim :)

Anladığım kadarıyla röportajda anlatılan şu ;

* Fazla para harcamadan transfer yapmaya çalışıyoruz
* Transfer yapmak için bütçemiz yeterli değil
* Yabancı oyuncu transfer etmemiz zor
* Alt liglerden genç oyuncuları takıma monte etmek istiyoruz
* Sağ bek olarak yine Uğur'u düşünüyoruz

HALIL 11.06.2011 18:36

[QUOTE=sivasdergi;723131]Halil ben bu açıklamalarda mutlu olacak birşey göremedim :)

Anladığım kadarıyla röportajda anlatılan şu ;

* Fazla para harcamadan transfer yapmaya çalışıyoruz
* Transfer yapmak için bütçemiz yeterli değil
* Yabancı oyuncu transfer etmemiz zor
* Alt liglerden genç oyuncuları takıma monte etmek istiyoruz
* Sağ bek olarak yine Uğur'u düşünüyoruz[/QUOTE]

kardesim bende mutlu degilim saka yaptim belli olmuyo mu?:D
sinirlerim bozuldu:D

takimin sevgilisi ugur gelecek yil sivasta :D

karşıyakalı 11.06.2011 18:38

bundan sonra artık kimse bana ilk 5 falan demesin alınan oyuncularla biz ancak son 5 için oynarız ve muhtemelen küme düşeriz.ugur kavuk bu takımdan gönderilmesi gereken ilk 5 kişliden birisidir.o zaman apoyu neden bıraktınız ugur kavuktan 5 kat iyi sag bekti apo.artık rıza hocaya falanda güvenmiyorum.ugur kavugu takımda tutup apoyu gönderen adama güvenim kalmamıştır benim.şimdi içim acıyarak kesin söylüyorumki bu takım küme düşecektir.alınan adamlar tırışkadır ve takımı bırakın ilk 5 e oynamayı ligde bile tutmaya yetmeyecektir.hani yabancılar gidiyordu kaliteli adamlar geliyodu.yine kandırıldık bu senede.rabbim sonumuzu hayır eyleye çünki işimiz yine ALLAHA KALIDI BU SENEDE

sivasdergi 11.06.2011 18:40

Yılmaz Vural : "Sıkıntı çekecek takım Karabükspor ve Sivasspor takımları gibi görünüyor"

HALIL 11.06.2011 18:43

[QUOTE=sivasdergi;723135]Yılmaz Vural : "Sıkıntı çekecek takım Karabükspor ve Sivasspor takımları gibi görünüyor"[/QUOTE]

niye gelcek yil bu ik takimi o mu calistiracak hahahaha:D

ozledımeskıyı 11.06.2011 18:43

Hocam ne alaka abdurrahmanı niye gönderdiniz o zaman biz direkt oynayacak sağ bek lazım diye bağırıyoruz sen yedek sağ bekten bahsediyosun ayrıca yabancılarda ivanovs u gönder o zaman keita yı yine oynatmıyacaksan gönder
yerli forvet sefa yı kaptırmasaydık işte ayrıca bizim aldığımız 7 oyuncdan Faty dışında ben bi transfer göremiyorum biz 1tane bi de muratı aldık başka oyuncu transfer etmedik

7 tane oyuncu değil bize 4 tane direkt oynuyacak oyuncu daha lazım hocam geçen sene mesut bakkal kadro yeterli dedi tyaşlıları aldı sen de o na yakın bir şeylr söyleyip oynuyamıyacak gençleri aldın ben bi fark göremedim.

58ToPraK58 11.06.2011 18:53

Bu sene anlaşılan transferde pek olumlu adımlar atılmıyor. Ben Rıza hocayı takımı tam görmeden eleştirmek istemiyorum ama pek de iyi transfer yaptığını söyleyemem. Faty dışında transfer yok diyebilirim. Borjanın ben iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum. Diğer oyunculara gelince de onları zaten bank asya da olsak da alırdık büyütülecek oyuncu değiller. Seneye yine aynı sıkıntılar bizi bekliyor bu açıkça ortada. Madem yeterli transfer yapılmayaca Mehmet Yıldız ne diye gönderiliyor. Adamın yerini dolduramayacaksınız boş yere neden gönderdiniz..Fazla para harcanmayacakmış harcasan ne olacak ki sen iyi takım kur maçları al zaten harcadığını çıkarırsın. 1 galibiyet 750 bin tl bunu bilerek hareket etmek gerek. Benim transfer konusunda ümitlerim yavaş yavaş tükeniyor. Sanımırım bundan sonra alınacak oyuncular da alınanlardan farklı olmayacak.

HALIL 11.06.2011 18:56

ugur kavuk bence gelecek yil hepimizi sasirtip en az 10-15 asist yapacak:D

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:42.