SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   NİHAT ŞAHİN (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38262)

OLCAY_58_AKKUS 15.09.2014 10:48

NİHAT ŞAHİN

Mersinde oynayan bir kaleci var nerden almışlar acaba bizim yönetim uyuyor böyle adamları biz niye bulamıyoruz:) (elimizdekilerin kıymetini bilmiyoruz malesef) nihatın gidişi bir kez daha üzdü beni

DoomsDay58 15.09.2014 10:56

Cevap: NİHAT ŞAHİN

Nihat kalede güven vermiyordu. Geçen yıl Korcan sakatlanınca nasıl olacak acaba diye düşündük. Şimdi dilenciliğin lüzumu yok. Giden gitmiştir yolu açık olsun inşallah daha başarılı olur.

PETKOVİC 15.09.2014 11:16

dünkü maçı izledim ve bi ara ellerimi birbirine vurdum niye gönderdik diye ve son 15 dk sakat oynamasına rağmen çok önemli iki pozisyonu çıkardı biri penaltı olmak üzere!

noname87 15.09.2014 11:31

Nihat geldiğinden beri insanların kafasındaki yedek kaleci imajını yıkamadı nedense.Mahmut kovasından çok daha iyiydi şu an Korcan'ın yerine de oynayabilirdi en önemlisi de yaşı gençti.Mersin'de performansı devam ederde milli takıma kadar yükselir inşallah.

bassguitar 15.09.2014 15:48

Nihat'ı abartmaya gerek yok bence.üstüne gelen toplar ve ihlal yaptığı penaltı kurtarışı sayesinde şanslı iki hafta geçirmiştir.isterizki istikrarlı şekilde devam etsin.

PETKOVİC 15.09.2014 16:39

[QUOTE=bassguitar;919695]Nihat'ı abartmaya gerek yok bence.üstüne gelen toplar ve ihlal yaptığı penaltı kurtarışı sayesinde şanslı iki hafta geçirmiştir.isterizki istikrarlı şekilde devam etsin.[/QUOTE]

hakkını ne güzel vermişsin öyle bravo!

50sekiz 15.09.2014 17:17

[B]Nihat'in bileti gecen sene Fener macindan sonra kesildigine inaniyorum[/B]

Hatirlarsaniz, Fenerbahce macindan önce Korcan sakatlanmis ve kaleyi Nihat devralmisti.
Fener macinda iyi performans gösteren ve mac sonucu sevincten aglayan Nihat ne hikmetse bir sonraki macta kesik yedi Mersin'den transfer edilen, 3. kaleci konumunda olan Mahmut kaleye gecti.
Mahmut sacma goller yemesine ragmen Nihat'a uzun süre forma verilmedi.

Nihat'in kizaga cekilmesini ben Fenerbahce galibiyetinde SEVINMESINE ve mac sonu AGLAMASINA bagliyorum. Kesik yemesi emrini kim verdi orasini bilemem, bildigim sey Nihat'in performansi ile alakasi olmadigidir..

asinancetin583 15.09.2014 18:23

[QUOTE=50sekiz;919697][B]Nihat'in bileti gecen sene Fener macindan sonra kesildigine inaniyorum[/B]

Hatirlarsaniz, Fenerbahce macindan önce Korcan sakatlanmis ve kaleyi Nihat devralmisti.
Fener macinda iyi performans gösteren ve mac sonucu sevincten aglayan Nihat ne hikmetse bir sonraki macta kesik yedi Mersin'den transfer edilen, 3. kaleci konumunda olan Mahmut kaleye gecti.
Mahmut sacma goller yemesine ragmen Nihat'a uzun süre forma verilmedi.

Nihat'in kizaga cekilmesini ben Fenerbahce galibiyetinde SEVINMESINE ve mac sonu AGLAMASINA bagliyorum. Kesik yemesi emrini kim verdi orasini bilemem, bildigim sey Nihat'in performansi ile alakasi olmadigidir..[/QUOTE]

Bilemiyorum belki haklisondir ama mahmut uc mac falan oynadi sanirim nihat tekrar devralmisti kaleyi ve gonderilme nedeni kesinlikle performans degildir cunku nihatin kalitesini tartismaya gerek yok bence

Kokomo 16.09.2014 01:16

Nihat'ın ne kadar iyi bir kaleci olduğunu aylarca yazdım, takip edenler bilir.

Satılması büyük yanlıştı.

Çok iyi bir kaleci, yakında milli takıma da seçilecektir.

Korcan, Ertuğrul ve Borjan'dan çok daha iyi bir kaleci.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:06.