SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Aatif Fenerbahçe ile anlaştı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39982)

SivasSpor.Com 04.06.2016 15:15

Aatif Fenerbahçe ile anlaştı

[CENTER][IMG]http://image.yenisafak.com/resim/imagecrop/2016/06/04/01/24/resized_04adc-1452_tur_picture_20150207_4483073_4483087.jpg[/IMG][B]

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından İlker Yağcıoğlu, sarı lacivertli kulübün Sivasspor'un yıldızı Aatıf Chahechouhe ile anlaşmaya vardığını açıkladı.
Yağcıoğlu, Twitter hesabından "Fenerbahçe'nin ilk transferi Aatif Chahechouhe, anlaşma tamam." şeklinde bir tweet attı. Aatif'ın adı Trabzonspor ve Torku Konyaspor ile anılıyordu. Sözleşmesi 2017'de sona erecek isim için Fenerbahçe, bonservis bedeli ödemek zorunda.
Aatif Chahechouhe bu sezon Sivasspor formasıyla Süper Lig'de 12 gol attı. Fas asıllı futbolcu 3 de asist yapma başarısı gösterdi. Trabzonspor ve Osmanlıspor'un da gündeminde olan futbolcu önceki günlerde yaptığı açıklamada Avrupa Kupaları'nda forma giymek istediği için Osmanlıspor'da oynamak istediğini belirtmişti.[/CENTER][/B]

Kaynak:yenişafak.com

tavatir 04.06.2016 15:20

Cevap: Aatif Fenerbahçe ile anlaştı.

Üstad geçen de Aatıf Trabzon'da diye konu açtınız bir neticelense de rahatlasak :) Şaka bir yana o başlıkta da yazdım daha çok su akar bu dereden. Mümkün olsa Katar veya Çin'e gönderebilsek. Ama isteğim iyi bir bonservis bedelini kim verirse oraya gitmesi. 2,5 m euro bana baya mantıklı ve tatminkar bir rakam olarak geliyor şahsen.

midfielder7 04.06.2016 15:25

aaıtfla ilgilenenler arasında gs ve bjk'nin adları da çıkmaya başladı :) bari bonservisinin artışına faydası olsa

asabibaba 04.06.2016 15:26

[QUOTE=tavatir;977255]Üstad geçen de Aatıf Trabzon'da diye konu açtınız bir neticelense de rahatlasak :) Şaka bir yana o başlıkta da yazdım daha çok su akar bu dereden. Mümkün olsa Katar veya Çin'e gönderebilsek. Ama isteğim iyi bir bonservis bedelini kim verirse oraya gitmesi. 2,5 m euro bana baya mantıklı ve tatminkar bir rakam olarak geliyor şahsen.[/QUOTE]

[B]Elçiye zeval olmaz.Daha imza atana kadar çook gider gelir.Ama sanırım bu sonuncu ve en ciddi olanı.[/B]

Dark Force 04.06.2016 15:30

İsteyen takımlar bonservis bedeli için nazlanıyordu fener bastı parayı aldı hayırlı olsun.

çorluluyiğido 04.06.2016 15:35

[FONT="Arial Black"]Atıf fenerle anlaşmış hayırlı olsun.2 genç oyuncu artı para karsiliginda..[/FONT]

adres58 04.06.2016 15:56

Eğer aslı varsa!!!! paradan ziyade şu genç çocukların ismini çok merak ediyorum... İnşallah kafamdaki isimlerdir. O zaman Burhanın yeri dolar. Defansta ise Çok sağlam bir dörtlümüz olur düşüncesindeyim...

tavatir 04.06.2016 16:19

Açıkçası oyuncu da verirlerse Uygar Mert Zeybek olursa olabilir. Hadi biraz da Ramazan. Ama ben oyuncudan ziyade iyi bonservis bedelini daha mantıklı bulurum. Özellikle Berkay'ın gelmesini istemem. Hakan Çinemre'yi de çok beğendiğimi söyleyemem.

çorluluyiğido 04.06.2016 16:27

[QUOTE=tavatir;977261]Açıkçası oyuncu da verirlerse Uygar Mert Zeybek olursa olabilir. Hadi biraz da Ramazan. Ama ben oyuncudan ziyade iyi bonservis bedelini daha mantıklı bulurum. Özellikle Berkay'ın gelmesini istemem. Hakan Çinemre'yi de çok beğendiğimi söyleyemem.[/QUOTE]

[FONT="Arial Black"]iyi bonservis bedeliyle takımın transferde ne yaptığı ortada boş yaşlı adamları alırlar.en azından birkaç tane genç alınsın da dengelensin.pttde hakan gibi ramazan gibi adamları zor bulursun....:)[/FONT]

50sekiz 04.06.2016 16:28

[B]Ben yine bir tiyatro izledigimizi düsünüyorum[/B]
Aatif'in hangi takima satildigi, kaca satildigi haftalar önce belliydi.

Aatif Fb macindan sonra ne demisti?
*Birgün bu kulübe tekrar dönecegim. Bu ne anlama geliyor? :)
*Yönetim fikir degistirise, yeniden görüsebiliriz. Bu ne anlama geliyor? :)

Kongrede futbolcu bonservis geliri olarak hangi rakami vermislerdi?
*11,5 milyon TL yani 3,5 milyon euro.
* Bu rakam sadece Aatif'den gelen para olmayacagi icin Muhtemelen 2,5+1 diye okumak gerekecek. Ya da 3+,0,5

Peki bu tiyatro niye oynaniyor?
FB taraftarlarini Aatif ismine ikna etmek icin.
Everton'dan basladi, söyle bir Anadolu turu yapildi ve en son olarak FB dendi.
Ve rakam hep yüksek gösterildi halbuki Aatif'in sözlesmesinde fesih bedeli 3 milyonken !!!

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:07.