SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   3. Lig takımları (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   4 Eylül Belediyespor - Eleme (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39055)

tavatir 12.05.2015 21:30

4 Eylül Belediyespor - Eleme

3. ligi 2. sırada bitiren 4 Eylül Belediyesporumuz Gölcükspor ile eşleşti. Çift maç eleme usulüne göre oynanacak. İlk maçımız deplasmanda olacak. İkinci maç Sivas'ta. Eğer avantajlı bir sonuçla gelirsek Sivas'ta inşallah finale yükselme başarısı gösteririz.

Finale kalmayı başaran takım Denizli Bşb. - Yeni Diyarbakır takımlarının mücadelesinden finale çıkan takımla oynayacak. Final maçı tek maç olacak. Tarafsız sahada oynanacak.

Eleme 1. Ayak 1. Maç
Gölcükspor - 4 Eylül Belediyespor : [B]14 Mayıs Perşembe 16.30[/B]

Eleme 1. Ayak 2. Maç
4 Eylül Belediyespor - Gölcükspor : [B]18 Mayıs Pazartesi 16.30[/B]

Henüz maç yayını ile ilgili bilgim yok. Ama diğer gruplardaki bazı maçları o şehirlerin yerel kanalları verecekmiş. Mesela Erzurum-Sakarya maçını Kardelen Tv verecekmiş.

NOT: Yabancı kelime olan Play-off yerine "eleme" tabirini bilerek kullandım.

[B]..:: HAYDİ TEKRAR KENETLENELİM ::..[/B]

34MUAMMER58 12.05.2015 21:51

Cevap: 4 Eylül Belediyespor - Eleme

[b]yusuf hoca ve futbolcular artık playoflarda tecrübelendi,nasıl oynamaları gerektiğini biliyorlar,gölcük maçına gelecek olursak,gölcük dişli takım,tüm müteahhitler ,belediye ,valilik,kaymakamlık,emniyetmüdürü,tüm siyasi partiler,iktidar vekilleri,kocaeli taraftarı gölcüksporun arkasında,4 eylülde öyle bir kenetlenme göremedim,herşeye rağmen tüm baskılara rağmen fark yemeden ,1 FArklı mağlubiyet ,yada beraberlikle dönebilirse,sivasda iyibir seyirci desteğiyle gölcükü yener geçer,4 eylül bu grubun en güçlü takımı,lider bitiremediyse ligi,çankırı ve aksaray maçlarıyla ,istanbuldaki sancaktepe ve eyüp maçlarındaki şanssız maçların yüzündendir,eğer 1 kaliteli forvet ve ortasaha alınsaydı şimdi şampiyonluğu kutluyorduk,4 eylülün gölcüğü geçeceğini,rakibinde denizli beld olmasını umuyorum ,diyarbakır rakip olursa işimizin zor olacağına inanıyorum [/b]

sivaslıadem 13.05.2015 01:23

İnşallah mutlu sona ulaşan taraf oluruz
takvimim uyuyor, bi aksilik olmazsa tribündeki yerimi alacagim

erhanerdag 13.05.2015 09:24

Allah Yar ve Yardımcıları Olsun.

aozdemir 13.05.2015 10:03

10 kişiyle lideri yenmiş takımız. inşallah çıkarız.

4eylül 13.05.2015 12:24

4eylül belediyespor rakiplerinden daha güçlü ve kaliteli bir kadroya sahip . Yarın gölcük deplasmanından galibiyetle dönüp ikinci maç için avantaj yakalayacağına inandığım 4eylül belediyespor ,finale adını yazdıracaktır.

68yasar58 13.05.2015 14:45

4 eylülün bir kaç maçını izlemiştim çoğu ptt takımından daha diri takım oyunu oynuyor bu yıl şampiyon olur diyordum olmadı İnşallah bu elemelerde gerçekleşir. Başarılar diliyorum.

B.DUMANLI 13.05.2015 17:48

4 Eylül icin gene sezon sonu ve gene Play-Off´lar.Bu sezon´la birlikte 4 Eylül 3.kez Play-Off müsabakalarina katilacak.

Birinci yil Aydin,Ikinci yil Ümraniye ve bu yilda Eyüp birinci sirada ligi bitirerek ikinci lige ciktilar.Ama her seferinde 4 Eylül nedense Play-Off´larda basari gösteremedi

Bu yil nasil olur bilemiyorum ama inanirsa oyuncular bu davaya basarirlar gibime geliyor.Önlerinde bir Karabük örnegi var.O zamanda buna kimse inanmamisti.O macla 4 Eylül Türkiye´de bayagi ses getirmisti.

Bu sitede bazi arkadaslar Diyarbakir´i siyasi sebeplerden daha sansli görüyorlarda,bende tam aksini savunuyorum.Bu hususa deginmeden Diyarbakir´in sansi olmadigini vurgulamak istiyorum.

Gölcük müsabakasina cikmadan önce futbolcularimizin birseyi bilmesini istiyorum.4 Eylül Türkiye kupasina katilmasaydi ve Cankiri daha önceden ligden cekilseydi,4 Eylül bugün ligi ilk sirada bitirecekti.Cankiri yenilgisiyle morallar bozuldu ve bir anda Eyüp liderligi eline gecirdi.Bu bakimdan 4 Eylül´ün gücü belli.Play-Off´larda hakemler resmen taraf tutuyorlar.Futbolcularimiz gayet sakin bir sekilde canlarini dislerine takarak,lig maclarindaki performanslarini ikiye katlayarak mutlu sona eriseceklerdir.

Sampiyonluk kupasi SIVAS´a gelmeli,cünki bu yil SIVASSPOR bizde ne sinir birakti nede birsey.Bu sevince ihtiyacimiz var.Gölcük´ten mutlu dön ve al bütün SIVAS´i arkana.Gölcük ic saha maci 4 Eylül stadyumuna alinmali bence.O macda seyirci patlamasi olabilir,cünki bu basariya tüm SIVASLILARIN ihtiyaci var...

adres58 13.05.2015 18:24

Final inşallah Karabükte oynanırda giderik... :D

58svs58 14.05.2015 08:36

maçı verecek kanal varmı

WEZ Format +2. Şuan Saat: 22:45.