SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Bu kadar tecrübe yetmedi mi? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31260)

emre41 12.02.2011 18:51

Bu kadar tecrübe yetmedi mi?

[LIST=1][/LIST]Daha önce Mesut hoca'ya dedik ki:

[B]Yaşlı takım yaptın, bu takım işi yapmaz. [/B]

Sonuç...

Yapmadı.......
[/LIST][/LIST]Ondan önce Muhsin hocaya dedik ki:

[B]Bu takım çok yumuşak oynuyor, böyle gitmez....[/B]

Sonuç...

Gitmedi.....
[LIST=1][/LIST][En başta Uygun'a dedik ki:

[B]Takımı dağıtma, kimyamız bozulur[/B]....

Sonuç...

Ortada...

[B]ŞİMDİ[/B] diyoruz ki:

[B]Rıza hocam yeter, Hayrettin'den stoper olmaz!!!!. Bunu anlamak için daha kaç maç kaybedeceği?. Devre arasında bu takıma neden stoper alınmadı da aynı yerde 3 oyuncu olan mevkiye transfer yapıldı? Orta sahada kreatif bir oyuncu yokken neden transfer yapılmadı?

Artık Mehmet Yıldız'dan, Hayrettin'den bize hayır yok. Bunu görmek için futbol kahini olmaya gerek var mı?[/B]

[B]Daha kaç maç kanser olacak, kaç maç saçımızı başımızı yolacağız? Sana sonuna ve sonsuza kadar desteğimiz var hocam; ancak görünen köy için de klavuza gerek yok!!!

Bu forumdaki sese kulak ver hocam, kulak ver ve bizi bu azaptan kurtar. Sonunda biz demiştik demek istemiyoruz.......[/B]

58 SiVaSıM 58 12.02.2011 18:54

Cevap: Bu kadar tecrübe yetmedi mi?

bakın biz konyadanda gençlerdende bucadanda iyiyiz ama hep defans hataları ve mehmetin topları ezmesi nedeniyle maçları alamıyoruz yedek bırak kardeşim mehmeti oynatma hayroyu lütfen hocam duy bizi

münihli_58 12.02.2011 18:55

Hayrettin tamamda Mehmet Yildiz konusuna katilmiyorum...

emre41 12.02.2011 18:57

[QUOTE=münihli_58;692471]Hayrettin tamamda Mehmet Yildiz konusuna katilmiyorum...[/QUOTE]

Kamanan Mehmet'in yerine girdi. Sizce orada :Mehmet olsa idi o pozisyon gol olur muydu?

Her şey fizik gücü demek değildir.

yiğidokazım58 12.02.2011 18:58

Kesinlikle katılıyorum..

mishka 12.02.2011 19:00

Mehmet'in takım üzerinde bir ağırlığı olduğu ve istediğini yaptırdığı herkesin malumu. Maçta devamlı kendine top attırıyor,ama gelen topları olumlu kullanamyıp eziyor.Onun hatalarında kimse tepki göstermezken, kendi hatalarını bile diğer futbolculara mal ediyor, takımın ritmini bozuyor.

fatih585858 12.02.2011 19:03

Arkadaş çok önemli bir konuya değinmişsin, dünyada nerede görülmüş bir emek verdi diye artık katkı sağlayamayan , takıma zarar vermeye başlamış futbolcuların takım kadrosunda halen yer bulması. Yeter artık biz miyiz dünyada ki tek sömürülecek takım artık yeter arkadaş ben yeni sezonda hangi ligde olursak olalım eskiden kalma hiç bir futbolcuyu bu takımda görmek istemiyorum. Çünkü bu futbolcuların misyonları ve ileriye dönük başarı hedefleri kalmamış bu takımı ileriye taşıyacaklarını düşünmüyorum.

DoomsDay58 12.02.2011 19:04

Hayrettin konusunda çok haklısın iyi stoper olmadığını gösterdi artık Rada ve Navratil orada oynamalı Denis gelene kadar 2 si stoper de olmalı.

ILTER 12.02.2011 19:06

Size katiliyorum.. ha bügün ha yarin derken is isten gececek Allah korusun kendimizi banka Asya liginde görecegiz.Birdaha da zor cikariz.

favori58 12.02.2011 19:07

YETER.. YETER.. HAYRETTİN YETER ARTIK...

Hayrettin'le verilen bu kaçıncı maç. Daha geçen hafta :Bursada takımın anasını ağlattı,sanki iyi iş yapmış gibi b MAÇTA hemde stoper olarak 11 başladı.
Sivasspor'dan bir an önce gönderilmeli. istasyon caddesinde kasıla kasıla gezeceğine biraz top oynasın.
Ayağına her top geldiğinde ödümüz kopuyor,yeter artık..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:55.