SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Yönetìmden Açıklama Beklîyoruz (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37531)

karşıyakalı 04.02.2014 07:59

Yönetìmden Açıklama Beklîyoruz

Saygideger sivasspor yönetim kurulu sivassporumuzun tarihi başarılara imza atmasina yapmadiginiz iki tane kaliteli transferin engel olacagini düşünmekteyim.sampiyonlar ligine direk olarak katilma sansimiz vardi eğer kaliteli bir forvet ve oyun kurucu alsaydiniz bu takimin basarili olacagina hic kimsenin kuşkusu yoktu.takim su itibariyle yorgun ve kulübede ilk 11 e girip oyunun gidişine etki edecek kalitede oyuncu yoktur.son aldiginiz pedro oldini ve aykut transferi birakin ilk 11 i ilk 18 e bile giremeyecek kadar kalitesiz ve yetersiz oyunculardır.hatta takımdan giden grosicki ve djebbur bunlardan daha kaliteli oyuncular di. Su şartlar altında takimin kalitesi düşmüş ve gerekli takviyeler yapilmamistir boylece düşüş içerisinde olan takimin hedefide değişmiştir.bu takim ligde 7 ile 10 arasında bitirecekrir ligi ve önümüze sunulan sampiyonlar ligi ve avrupa hayali yönetim tarafından geri itilmiştir ve hedef kucultulmustur.yönetim cikip transfer yapmama nedenini bu taraftara aciklayip ikna etmelidir çünkü tüm taraftar olarak büyük beklenti icindeydik ve hayal kirikligina ugradik.
Tüm taraftar olarak bu konuda yönetimden bir aciklama bekliyoruz ve isi bilmediklerini düşündüğümüz yönetimdeki ve transfer komitesinde ki basarisiz kişilerin istifa sini bekliyoruz tipki murat erdoganin yaptigi gibi.
Her seye Ragmen sivasspor sevdamizdir .

MEVLUTHOCAOGLU 04.02.2014 08:05

Cevap: Yönetìmden Açıklama Beklîyoruz

basiretsizler bunlar evi bile idare edemezken gelmişler buraya koskaca bir tarihi idare etmeye mi çalışacaklar Allah hepnizi bildiği gibi etsin

58megayigido 04.02.2014 08:07

Yönetimin gücü bukadar mı ? Sivassporun suanki konumu çok iyiyken bu konumu korumak için hiçbirşey yapılmazken yönetim bu tavrıyla biz avrupaya gitmeyi istemiyor bence çünkü avrupaya gidersek bir anda türkiye kupası avrupa kupası ve avrupa kupaları oynayacağımız için bizimkilerde iyi oyuncu alamayacaklarını biliyorlar ve kusura bakmayın ama bir söz var '' it ürür kervan yürür ''( mecaz anlamda kullandım yanlış anlamasın kimse ) herkez rantını kurmuş demekki kimse rahatını bozmak istemiyorr

tanyil 04.02.2014 08:09

ince eledi sık dokudular.

ahmet4158 04.02.2014 08:12

[B][COLOR="Red"]Editörün notu : Büyük harfle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen küçük harfler kullanınız[/COLOR][/B]

izmirliyigido 04.02.2014 08:24

Artık tek umudumuz AYKUT ÖZTÜRK !.. İnşallah beklentilerin tersine çok iyi performans gösterir de hem kendi adını yıldızlaştırır, hemde Sivasspor'a büyük katkı sağlar. Çünkü Cihan Özkara 3 senedir bir türlü kendini geliştiremedi.

Aatıf'la da forvette olmayacağına göre tüm yük Aykut'un omuzlarında. Bunun sorumluluğunu bilip yıldız olmalı.

Madem forvet alamayacaktınız keşke ENERAMO'yu kiralık alsaydık. Ya da, MEHMET YILDIZ'ı geri getirseydik. Ya da ABDÜLKADİR ÖZGEN'i geri getirseydik. Neden transfer yapılmadı taraftar cevap bekliyor sayın yöneticiler...

.

34MUAMMER58 04.02.2014 08:31

[b]şirketler küçülürya ,hani müdürler görevinden alınır,işçiler işten çıkartılır,araç gereçler hazat mezat satılığa çıkarılıp nakite çevrilir ,sivasın durumuda şuan öyle ,takım küçültülmüştür,bilmediğimiz bişeyvarsa bilmek hakkımız ,inşallah aklıma gelen başımıza gelmez ,enkısa zamanda ,murat erdoğanın istifası ,takımdan ayrılan futbolcuların ayrılma nedenleri,yapılmayan [yapılmak istenmeyen]forvet transferleri konusunda yaşadığımız maceraları bilmek istiyoruz [/b]

yigido yakup 04.02.2014 08:45

Ben sahsim adina aciklama falan beklemiyorum

kötü giden aksayan bisey görmüyorum herkesin Burda dillendirdigi gibi bi yönetimimiz olsaydi Kocelispor gibi Sakaryaspor gbi olurduk.

Belki futboldan cok anlamiyorlar ama idare konusunda herkesin takdir ettigi bi yönetimimiz var.

buraks58 04.02.2014 08:50

transfer yapılmadığı gibi eldeki oyuncularıda kaybediyoruz. djebbour,grosicki,abdülkadir. izmirliyiğidonun dediği gibi tek umudumuz aykut olacak.inşallah hepimizi yanıltır ve sivassporumuza büyük katkılar verir. yoksa önümüze gelen büyük fırsatı yönetim sayesinde çok zora sokmuş olacaz.

buraks58 04.02.2014 08:50

tabi bu maç yoğunluğundan en az kayıpla çıkmamız lazım.kadromuz çok dar. bu 3-4 haftayı iyi geçersek. dar ama kalite 11 ile avrupayı zorlayacaz inş.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:50.