SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Uniyiğidolar (67) (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Üni-Yiğido Kayseri (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37213)

u2sivasspor 20.11.2013 20:53

Üni-Yiğido Kayseri

[B]Evet kayseride ki üniversiteleri kardeşlerim hemşehrilerim Sivaslıların en fazla beri bulunduğu şehirlerden biri olan kayseride üniversite öğrencileri olarak bizde bir oluşum içine girsek ve yakın deplasmanlara ve kayserideki maçlara hep beraber gitsek böyle bir oluşum için fikirlerinizi almak ve eğer gerçekleştirebilecek olursak desteğinizi istiyorum[/B]

ROMANTİK KATİL 20.11.2013 23:09

Cevap: Üni-Yiğido Kayseri

evet kayseride olusum sart bunu ilerletmemiz lazım. Sitede bulunan ve kayseride yasayan arkadaslarımızla diyalog kurmak ve maclara organize bir sekilde hazırlanmamız cok iyi olur.

u2sivasspor 20.11.2013 23:33

[B]aynen ağabey sayıyı artırmak lazım [/B]

ROMANTİK KATİL 21.11.2013 19:30

Bir senle ben varız ertugrul sanırım :(

u2sivasspor 21.11.2013 22:17

[QUOTE=ROMANTİK KATİL;885510]Bir senle ben varız ertugrul sanırım :([/QUOTE]

[B]arkadaşların sınavları olduğu içindir benimde yeni biti ağabey yoksa birileri çıkardı illa [/B]

YigidoGenclik38 21.11.2013 22:49

[COLOR="Black"][B]Kardeşim ben kayseride yaşıyorum ve zamanında bende cok ugraştım ama bi topluluk oluşturamadık. Oysa kayseride çok fazla Sivaslı var.

hiç yoktan Sivastaki maçlara gidebiliriz.[/B][/COLOR]

ELLİSEKİZ 21.11.2013 23:06

Gurbette birlik olmak güzeldir arkadaşlar.Olaya sadece futbol olarak bakmamak lazım.Her yönden birliktelik gereklidir.Gerisi gelir zaten...

poolat58 22.11.2013 01:22

kardesım o dedıgını arkadasla ben de dusunduk de... Kayserıde sıkıntı olamz yanı. Olay cıkar gayserılılerı bılmıyo degılsın. Her sene sıvasspor geldıgınde mactan cıkıp yurda eve donerken bıle bısru olaylar atlatıyoruz. Dudusman sehırde olmaz o ıs.

u2sivasspor 22.11.2013 02:01

[QUOTE=poolat58;885546]kardesım o dedıgını arkadasla ben de dusunduk de... Kayserıde sıkıntı olamz yanı. Olay cıkar gayserılılerı bılmıyo degılsın. Her sene sıvasspor geldıgınde mactan cıkıp yurda eve donerken bıle bısru olaylar atlatıyoruz. Dudusman sehırde olmaz o ıs.[/QUOTE]

[B]biliyorum kayseriyi de 5 yıldır burdayım :) ben sadece pankart falan hazırlayalım eğer uygun ve yakın deplasmanlar olursa beraber gidelim diyorum bide gerekli sayı yakalanırsa atkı yaptırırız benimle beraber maça gelen 7-8 kişi var[/B]

EsEnTePeLi 22.11.2013 17:09

Kesinlikle üzerinde durulmalı. düşman şehirmiş felan hikaye orda 100.000 Sivaslı var diye biliyoruz bu potansiyel kullanılmalı, üniversiteden aklı başında 20 adam bulunsa bu iş çok güzel yürür yayılırda.Bence sakın vazgeçmeyin orda olsam ilk destek olacaklardan biride bendim ama malesef.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:42.