SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   BİR MAĞLUBİYETLE NELER KAYBETTİK? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=25472)

izmirliyiğido35 10.05.2009 22:59

Cevap: BİR MAĞLUBİYETLE NELER KAYBETTİK?

UMUDUNUZU YİTİRDİYSENİZ BEN SİZE NE DİYEYİM BENİM HALA İNANCIM VAR SONUNA KADAR ŞAMPİYONLUĞA FUTBOL BU DAHA 3 MAÇ VAR NEYİN NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL HA SİZ KABULLENDİYSENİZ O BAŞKA...

HEP DESTEK TAM DESTEK

GuVeN 10.05.2009 23:03

yazık oldu bunca emege..kaybedılmıs bıse yok dıyen arkadaslar kaybedılmıs cok sey oldugunu gormek ıstemesede bu dakıkadan sonra ısler cok zora gırdı,malesef bızım teknık ekıp bu buyuk amacın altında ezıldıler,bana bu oyuncular guven vermıyo sahsen kalan 3 macda.. su ıkı haftada ne kadar ıstedıklerını bellı ettıler. kosu yarısında onde gıdıp de son metre dusen atletler gıbı yıkıldı kaldılar.umarım bı sıhırlı degnek degerde yıne zırve bıze kalır. haftalardır cekırge mısalı sıcrıyorduk ama buraya kadarmıs..
bu takımın sampıyon olamasada yanındayız ama su durumdan sonra boş dönmek de ınsanın kanına dokunmuyor degıl!!

yigidokarizma 10.05.2009 23:06

yiğido0058 arkadaşıma katılıyorum böyle hemen cellat kesilip hocayı ve futbolcuları idam etmek ne kadar doğru hanginiz bu kadar bir başarıyı bekliyodu alex ferguson manunun başına geldiğinde hep başarılımı oldu bülent hocada ısrarcı olup böyle bir başarıyı gerçekleştirmesi beklenebilir adam 200 bin dolarlık futbolcularla şampiyonluğa oynattı adam ne diyo takımda şampiyonluk görmüş bitek ben varım diyo böyle bir kadroyla buraya geldi hala herşeyde bitmiş değil ukala denizliye haddini bildirebiliriz yeterki birlik olalım yeterki destek olalım takımı yalnız bırakmayalım bu sene olmazsa seneye olur yeterki hep zirvede olalım bu yıl olmadı diğer yıl olmadı diğer yıl olur ama inanalım ve bülent hocayı destekliyelim sivas bu ligin 5 yıl sonra manusu olabilir bir yol ayrımın dayız dikkatli olalım bir başarısızlıkla hocayı asmayalım sivasın şu anda tek yurt dışına açılan kapısı sivasspordur HEP DESTEK TAM DESTEK TÜRKİYENİN MAN. UNITEDININ ÖNÜNÜ TIKAMAYIN ÇEKİLİN YADA AT GÖZLÜKLERİNİZİ ÇIKARIN SAYGILAR...

sivassporummm58 10.05.2009 23:35

[QUOTE=drummer;516511]Bir mağlubieyetle neler kaybettik.

Önce şunu ayırt etmek lazım.Bülent hocaya,takıma,yönetime teşekkür etmek lazım bizler böyle duygular yaşattıkları için.

Ama buraya kadar getiripte burda şampiyonluğu bırakamak da garip oldu.Üstelik bütün ülke seni destekliyorken,medyanında çoğunluğu deslektedi inkar etmemek lazım.

Çok konuşmamak lazım.sessizve derinden gitmek lazım.Bursanın teknik direktörürünün ağzında dili yok.adam çatır çatır maç kazanıyor bütün dikkatler üzerinde.

vakitsiz öten horozon kafasını uçururlar.

çok şeyler kaybetik biz bir tek maçla.

şampiyonluk gitti, belki ikincilikte gitti bilemeyiz ligin sonu gelmiş en kritik maçları kaybediyorsan bu kayıplar devam edecektir.
şimdi önümüzdeki maçlar çok daha zorlaştı.

sahanda 370 gündür yenilmezlik ünvanın gitti.

medyanın ilgisi gitti.
dün hemen ikinci sıraya düştün.artık trabzonun bile şampiyon olabileceği konuşuluyor sivasın değil.

şampiyonlar ligi hayalin de bitti gibi.

dün oyuncularımız zaten sahada hepsi döküldü.
kim alır mehmet yıldızı daha kadrosuna.haftalardır sahada geziniyor ve sen hala o çocukta ısrar ediyorsun hocam.bailili gibi futbolcudan neden faydalanmıyorsun.asla işine karışmak olarak algılama haddimiz değil biliyoruz ama sadece kafamıza takılan sorular mesela neden sezer ilk onbirde yoktu.

çok şeyler kaybettik kısaca.
çok yazık oldu çoookk.

ama genede teşekkür ederiz bu büyük hayal için kısa sürede olsa.
ama bülent hoca lige üç hafta kala inanılmaz gerçeği bir defa daha tekrarlattı ülkeye.

ANADOLUDAN ŞAMPİYON ÇIKMAZ..[/QUOTE]

Yazdıklarının bir kısmına katılıyorum bir kısmına katılmıyorum arkadaşım.
Katılmadığım nokta öncelikle bir haftada şampiyonluk gitmez bu bir.Bir haftada şampiyonluğun gittiğine inanıyorsan o zaman sen bu şampiyonluk hayaline hiç inanmamışsın bu bunun kanıtıdır bu iki.Ayrıca bir haftada sadece avantajımızı kaybettik şampiyon olma ihtimalimizi kaybetmedik bu da 3.

Bizim işimiz medya falan değil.Medyanın bizle ilgilenmesi bizim üzerimizde sadece bir baskı oluşturur.Ayrıca biz buralara gelirken zaten medya yanımızda değildi.Yani medyanın takımımız üzerinde bir pozitif yönde bir etkisi olduğuna inanmıyorum ve tam tersine medyanının bizle ilgilenmemesinin bizim üzerimizde bir fayda oluşturacağını umuyorum.

Mehmet Yıldız konusunda senle hemfikirim.Mehmet in artık dinlendirilmesi lazım.Takıma yararından çok zararı oluyor.Çok gol kaçırıyor çok pozisyon harcıyor.

Bu takım buraya kendi emekleriyle geldi.Bundan sonra da kendi emekleriyle şampiyon olacak.Buna yürekten inanıyorum.

Haaa olmazsa ne olur.Hiçbirşey olmaz.Hepsini alkışlarla uğurlarız.Ancak gerçek bir sivasspor taraftarı bir maçla şampiyonluğu kaybettiğine kendini inandırmaz.

Haftaya bu takım liderliği geri alırsa o zaman ne yazacaksın merak ediyorum arkadaşım...

58ÖREN58 10.05.2009 23:50

hıcbırsey umıtsız degıldır ben hala ümitliyim hayalde olsa ümıtlıyım cunku bjkanın carsamba gunu macı var fb ceyle bayabı yorulurlar bence mac bıde uzatmaya gıderse ıste ozaman tam bal kaymak olur bızım ıcın ankara gucu dusme potasında maca asılacak hemde emınımkı kazanacaklar ınsallah bastır ankara gucu şampıyon sivassporrrrrrrrrrr

yigido Atilla 11.05.2009 00:07

Bu sezon hakem hatalarindan en az etkilenen takimi sivasspordur. kimse bunu inkar edemez. Bülent hocamiz her maglubiyetten sonra yok G.Antep maci nicin o sate alinmis gibi cümlelerden uzak durmali ....Bunun acisini sivasspor takimi cekiyor, sebebine gelince sanki o satte degilde baska saatte oynansa sivasspor G antepi parcalayacak bundan diger takim taraftarlari ve futbolcularin etkilenip hirs yapiyor.. sivasspora karsi sempati azaliyor ve Bizimle oynanan maclara adamlar cok daha iyi hazirlanmalrina neden oluyor kimseyi kücümsemeyeceksin yenilince centilmence rakibini güzel cümlelerde övüp göndereceksin ki bunun ileriki maclarda nasil puana yansiyacagini görürüz. Oynayacagimiz Rakipleri o mactaönce TV lerde onlarin cok cok iyi bir takim olduklarini söyleyip rakibi gevsetip hirsi al hocam . hayirlisi her seyin sonu degil ama artik sivasspor limiti kalmadi bitti sampiyon olmak isteyen bir takim sampiyon gibi oynamali ....

tekdoktirin 11.05.2009 00:09

reis misin nesin sen reislik nedir bilirmisin terk et felan diye yazmışsın senkimsin bigörelim de ondan sonra terk ettirebiliyorsan edelim sen önce sıvaslı olmayı ören sıvaslı olmanın şartları vardır sıvaslısennin gibi batılyaşamaz ben düşün cemi yazdım ve fikrimi seninde varsa fikrin onuyaz tabiki sitemedeceim eleştieceim bu tüm sıvaslıların hakkıdır reiz,, ANADOLU ALPERENİ

GuNaY 11.05.2009 03:48

[B]Çok bilmiş spor yazarları biz söylemiştik, haftalar önce yazmıştık gibi söylemlere başladılar.

Ezber bozmaya çalışırken, buna en yakın bizken, tüm anadolu taraftarlarının desteğini almışken herşeye yeni baştan başlayacağız.

Kazanacaklarımızı yazmaya sayfalar yetmezken, kaybedeceklerimiz maalesefki en fazla iki satır olacak...[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 01:19.