SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   İthal Taraftar İstiyoruz... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33988)

yerliturkuaz 31.03.2012 21:44

İthal Taraftar İstiyoruz...

[B]Biz Yiğidolar burada yazmakdan artık bıktık usandık. Nedir bu Sivasspor taraftarının vurdumduymazlığı. Nedir bu Sivas taraftarının vefasızlığı. Nedir bu Sivasspor taraftarının vefasızlığı. Nedir bu artık yahu. Ne zaman sahip çıkmayı isteyeceğiz. Takımımızı yürek den desteklemeyi ne zaman isteyeceğiz. Unutulmasın Sivasspor Sivas için herşeydir. Sivasspor Sivas'ın yüzüdür tanıtımıdır sponsorudar can damarıdır.

Ben artık dışarıdan sırf maçlarda destek verilmesi için yönetimin taraftarithal etmesini istiyorum. Az olsun ama öz olsun taraftarını arkasında hisstesin en azından takım.

İthal taraftar geldiği zaman işte o zaman belki de anlar Sivas'lı takımına sahip çıkmayı....[/B]

Ferhat06 31.03.2012 22:19

Cevap: İthal Taraftar İstiyoruz...

İthal taraftara gerek yok,Sivasın kendi dinamiklerini harekete geçirmek yeterli olur.70li yıllarda 2 tane davulcu bütün stadı coştururdu,buna benzer şeyler geliştirilebilir.

Ferhat06 31.03.2012 22:27

Bizim çekirdekçiler ithal taraftarı sille dekmük staddan çıkarır,rahatımızı bozuyorsunuz derler.

infial§ 31.03.2012 22:48

aradakı farkı anlayabıldınız mı?bu sitede ki taraftar profili ile sokakta kı taraftar arasında daglar kadar fark var,ornek stadyum mevzusu biz burda ısyanlardayız ama sokakta kı sivaslı'nın umrunda değil

DOGU_BEY 31.03.2012 23:14

[B]utanılacak bir durum ama acı gerçek bu malesef...[/B]

MaXiMuM 31.03.2012 23:14

[B][I]Öncelikle iyi bir amigo ihtiyacı gün gibi ortada. Seyirciyi coşturacak ve onların sevdiği saydığı bir isim olmalı. ( Ah Hikmet abi ah )
Diğer bir konu sivas insanının yapısıyla alakalı. Bizim insanımız tezahürat yapmaktan, şarkılar , marşlar söylemekten utanan, sıkılan bir yapıya sahip.
O kadar taraftar gruplarımız var ama ne yazık ki yeni bir tezahürat yazmadılar, yazamadılar veya bunu düşünemediler belki de. Yıllardır hep aynı tezahürat. Yeni bir tezahürat geliştiremedik.[/I][/B]

sivasfutbol 31.03.2012 23:49

Bizim tek eksiğimiz Sivas'ı, Sivasspor'u sahiplenememiz. Bunun sebebide yıllardır babalarımızdan, dedelerimizden gelen bir şey. Hep evlatlara Sivas kötülenmiş soğuğuyla, imkansızlıklarıyla. Herkes bir şekilde farklı şehirlere özlem ve sempati duymuş. Ki duyuyoruz da hala. Sivas'ta yetişen genç üniversiteyi Sivas'tan kurtuluş olarak görüyor. Biz şehir milliyetçiliğini becerememişiz. Bu saatten sonrada bu iş zor gelecek olan yeni neslin yetiştirilme tarzına bağlı Sivas'ta her alanda verilecek olan destek. Adam Sivas'lı Fener'i tutuyor, geliyor tribünde kuru kalabalık yapıyor. Adamın umurunda değil ki Sivasspor'un yenmesi yenilmesi. Zaten yaşlılar ayrı bi muamma daha öncede demiştim. Keşke şu kombine işine bi yaş sınırı gelse de maratonda saçı sakalı ağırmış amcaları görmesek. Onlara maç yasak demiyorum ama tribün anlayışını da darma duman ediyorlar. İşin şu yanı var biz Trabzon olamıyoruz. Adamlar iki tane Trabzonlunun çıkıp ben fenerliyim, galatasaraylıyım demesine fırsat bırakmıyorlar. Sivas'ta şampiyonluğa oynarken bile Sivas'lı adamlar misafir tribünlerini doldurdular. Yalakalığa devam etsinler. Bu şehir onlara muhtaç değil. Yeri gelir 10 kişi maç izleriz ama en azından takımımızın arkasında adam dururuz.

58_babacan_58 01.04.2012 08:09

[B][CENTER][COLOR="Red"]SİVAS HALKI,DEĞERLERİNİ KAYBEDİNCE ANLIYOR BEN BUNU ÖĞRENDİM ARTIK,YAZIKLAR OLSUN.![/COLOR][/CENTER][/B]

58MUAMMER58 01.04.2012 09:39

[b]:mad:NE HALLERE DÜŞTÜK DOĞU BEY ESKİ SİVASSPOR TRİBÜNLERİ RESİMLERİNİ KOYMUŞTU O RESİMLERE BAKIP DERİN Bİ AHH ÇEKTİM NEYDİ OGÜNLER BE ÇOK ÖZLÜYORUM ÇOK HERGEÇEN GÜN SAYIMIZ COŞKUMUZ ARTACAĞI YERDE GİT GİDE MAHALLA TAKIMI SEYİRCİSİ HÜVİYETİNE BÜRÜNÜYORUZ YAZIK ÇOK YAZIK:mad:[/b]

yigidolar06 01.04.2012 11:57

[QUOTE=MaXiMuM;777838][B][I]Öncelikle iyi bir amigo ihtiyacı gün gibi ortada. Seyirciyi coşturacak ve onların sevdiği saydığı bir isim olmalı. ( Ah Hikmet abi ah )
Diğer bir konu sivas insanının yapısıyla alakalı. Bizim insanımız tezahürat yapmaktan, şarkılar , marşlar söylemekten utanan, sıkılan bir yapıya sahip.
O kadar taraftar gruplarımız var ama ne yazık ki yeni bir tezahürat yazmadılar, yazamadılar veya bunu düşünemediler belki de. Yıllardır hep aynı tezahürat. Yeni bir tezahürat geliştiremedik.[/I][/B][/QUOTE]İstanbuldaki sivasspor taraftar derneği, tüm deplasman maçlarında istanbulda seyirci gitmezken bu dernekteki arkadaşlar, sivası bilmem ama sivassporun birçok deplasmanlarına gidiyorlar. Ankarada şahit oluyoruz hepimiz bir arada güzel türübün oluyor

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:25.