SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   İzmirli Yiğidolar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Yiğidolar İzmir Fenerbahçe maçı için toplanıyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=24974)

Kibrisli 20.04.2009 13:46

Yiğidolar İzmir Fenerbahçe maçı için toplanıyor

Denizli maçına giderken konuştuğumuz gibi bir organizasyon yapalım dedik...
Buna istinaden tüm ilçeler bir takımın merkezi olarak kullanılmakta ama Alsancak'ın boşta kaldığını farkettik.... Hemide oradaki mekanların ucuzluğu gözönünde bulundurularak orada bir mekanı Sivasspor taraftarlarının merkezi olarak düşündük... İlk denememizi yarınki Fenevbahçe maçında yapacağız...

Hadi bakalım Denizli'ye gelmeyenler Alsancak'a inecekler mi???

Buluşma tarihi: 21 Nisan 2009 Salı
Saat: 19:00
Yer: Alsancak İskelesi

Salim58 20.04.2009 13:52

Cevap: İzmirli Yiğidolar Fenerbahçe Maçı için topl

vallahi güzel düşünce bizde ankarada kızılay meydanını kapatalım ankaralı yiğidolar bir proğram yapsak

anilolcay 20.04.2009 13:52

Ben geliyorum zaten başka bir şey dememe gerek yok heralde

Kibrisli 20.04.2009 13:54

Abi şu İzmir'li Yiğidolar işini hiç sevmiyorum ben İzmir'li değilim ki... Başlığı değişmişler...

basayev58 20.04.2009 14:03

[QUOTE=Kibrisli;505650]Denizli maçına giderken konuştuğumuz gibi bir organizasyon yapalım dedik...
Buna istinaden tüm ilçeler bir takımın merkezi olarak kullanılmakta ama Alsancak'ın boşta kaldığını farkettik.... Hemide oradaki mekanların ucuzluğu gözönünde bulundurularak orada bir mekanı Sivasspor taraftarlarının merkezi olarak düşündük... İlk denememizi yarınki Fenevbahçe maçında yapacağız...

Yer: Alsancak İskelesi[/QUOTE]

Kardeş Fenerbahçe maçını Bandırma'da izleyeceğim...ama asıl haftasonuna sağlam bir organizasyon yapmalı.Misal geçen seneki GS maçı.

basayev58 20.04.2009 14:04

[QUOTE=Kibrisli;505658]Abi şu İzmir'li Yiğidolar işini hiç sevmiyorum ben İzmir'li değilim ki... Başlığı değişmişler...[/QUOTE]

Ee zaten karar almadık mı?
Artık;
"İzmirli Yiğidolar" yok, "Yiğido İzmir" var....

Kibrisli 20.04.2009 14:07

AAA sen Bandırma da mı olacan yahu:( O zaman Anıl biz bu maçlık önceki düşündüğümüz gibi yapalım....

Yiğidolar İzmir dedik diye hatırlıyorum bende Denizli maçı toplantısında... Buna artık ortak bir çözüm bulalım ben şahsen rahatsızım İzmirli Yiğidolar sözünden... Ayrıca ilerde şampiyon olduğumuzda diyelim Ege'de okuyan felan taraftarlarımız olacak ne İzmirli ne Sivaslı onlar da mı kendilerini İzmirli Yiğidolar diye tanımlayacaklar... Örneğin Allah'ın Samsunlusu demezmi ben İzmirli değilim Samsunluyum diye:) O yüzden en iyisi Yiğidolar İzmir demek bence...

izmirliyigido 20.04.2009 15:04

[QUOTE=Kibrisli;505650]Denizli maçına giderken konuştuğumuz gibi bir organizasyon yapalım dedik...

Yer: Alsancak İskelesi[/QUOTE]

Burak'cığım iyi düşünmüşsün. Gayet güzel ve olumlu bir düşünce. Toplanalım her yerde varlığımızı hissettirelim. Yalnız,

Ben maçı beraber izlemeye gelemeyeceğim ama maçtan sonra galibiyet turu atmak için kesin orada olacağım. Saat 21:45'te Alsancak (Kordonda) olacağım. Tura varmısınız?

AYK

Kibrisli 20.04.2009 15:22

[QUOTE=izmirliyigido;505698]Burak'cığım iyi düşünmüşsün. Gayet güzel ve olumlu bir düşünce. Toplanalım her yerde varlığımızı hissettirelim. Yalnız,

Ben maçı beraber izlemeye gelemeyeceğim ama maçtan sonra galibiyet turu atmak için kesin orada olacağım. Saat 21:45'te Alsancak (Kordonda) olacağım. Tura varmısınız?

AYK[/QUOTE]

Abi sayıya bakalım az olursak önceden başka bir organizasyon düşünmüştük (benim evde izlemek gibi:)) eğer istediğimiz sayıya ulaşamazsak bende izlerizz 5 kişi felan... Ama galibiyet sonunda telefonlaşırız tur için...

GokhanTurna 20.04.2009 15:35

Kambersiz düğün olmaz ben her zaman hazırım:)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:56.