SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Eskişehirspor 1-1 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33502)

SivasSpor.Com 08.01.2012 09:44

Eskişehirspor 1-1 Sivasspor

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/maclogo/esksvs.jpg[/IMG]

Eskişehirde zorlu kapışma, Maç öncesi ve sonrası gelişmeleri bu başlık altında bulabilirsiniz.

Rıza Çalımbay yönetimindeki Sivasspor, Eskişehirspor'a karşı ligdeki 3. sınavını verecek.

Geçen sezonun 6. haftasında Eskişehirspor ile yolları ayrıldıktan sonra 10. haftada Sivasspor teknik direktörlüğü görevine getirilen Çalımbay, Sivasspor'un başında Eskişehirspor'a karşı galibiyet sevinci yaşayamadı.

Çalımbay'ın ekibi, geçen sezonun 22. haftasında deplasmanda 2-1 mağlup olduğu Eskişehirspor'a, bu sezonun 2. haftasında ise Sivas'ta 4-0 yenildi.

Süper Lig'de iki takım arasında oynanan maçlarda alınan skorlar şöyle:
-2008-2009 sezonu-
Eskişehirspor-Sivasspor: 2-2
Sivasspor-Eskişehirspor: 1-0
-2009-2010 sezonu-
Sivasspor-Eskişehirspor: 2-1
Eskişehirspor-Sivasspor: 1-1
-2010-2011 sezonu-
Sivasspor-Eskişehirspor: 1-1
Eskişehirspor-Sivasspor: 2-1
-2011-2012 sezonu-
Sivasspor-Eskişehirspor: 0-4

[B]İlk 11'imiz[/B]
Atilla
Uğur
Navratil
Rajnoch
Kaan
Erman
Mehmet Nas
Kadir
Cerny
Grosicki
Eneramo

vatansivas 08.01.2012 10:03

Cevap: Eskişehirspor - Sivasspor

hayrettin oynamdiğina göre maç bizim arkadaşalar sivas yine yenecek gol cerny grosicky ve pedreilden birinden gelecek maç sonuçu 1 sıfır sivasspor eşkişehir çok eksik var bizde bi sadece defans hattı eksik.

abdullahmkaya 08.01.2012 10:37

[B]Normalde Sivasspor Alır Diyebilirdim.Eğer Tam Kadro Çıksaydı.Yalnız Defansımız Zaten Belli Oldugu Gibi Kötü Ligin En Fazla Gol Yiyen Takımların İçindeyiz.Birde Defansımızda Büyük Eksiklikler Olunca Bu Maç Bizim İçin Çok Zor Geçicek Gibi Gözüküyor.Eğer Atilla Kalesinde Devleşirse 3 puanı kaparız.[/B]

Respect58 08.01.2012 10:48

[B]Bence bu maç çanakkale geçilmezi oynamamız lazım.Defanstaki eksiklikleri göz önünde bulundurduğumuzda heyecan aramaya gerek yok diye düşünüyorum.Eskişehirde kapalı defansı açacak oyuncu yoktur.1 puanı cebimize koyalımda kontradan atarsak 3 puanda olabilir.[/B]

58_babacan_58 08.01.2012 10:57

[B][CENTER][COLOR="Red"]1 puan bile iyidir ama 3 puan gelirse çok çok iyi olur,ama rakip €s€s inşallah kazanırız..[/COLOR][/CENTER][/B]

tekdoktirin 08.01.2012 11:13

işallah alırız maçı zor maç

adres58 08.01.2012 11:16

Rajnoch oynayacakmı bilmiyorum ama maç eksiğinin olduğunu biliyorum. Ayrıca yukardaki kadroda Sol bek yok veya sol bek olsada Stoper yok... Ben Rada yada Kaan dan birisinin kadroya girmesini bekliyorum...

aozdemir 08.01.2012 11:29

bence yenilmeyiz. ama defansta sakatmız çok olduğu için orta alanı üçlemeliyiz.

Respect58 08.01.2012 11:31

[B]Bence verilen kadro saçma olmuş.Rıza hocanın bu kadroyla çıkacağını sanmam stoperde Rada ya solbekte ise Rajnoch a yer verecektir.

----------------Atilla-----------------

Uğur----Rada------Navratil----Rajnoch

Cerny-----Kadir-----Kıvanç-----Grosicki

----------------Erman----------------

---------------Eneramo---------------

En ideal kadro bu diye düşünüyorum.[/B]

adres58 08.01.2012 11:36

[QUOTE=Üsüyoruz58Reis;760440][B]Bence verilen kadro saçma olmuş.Rıza hocanın bu kadroyla çıkacağını sanmam stoperde Rada ya solbekte ise Rajnoch a yer verecektir.

----------------Atilla-----------------

Uğur----Rada------Navratil----Rajnoch

Cerny-----Kadir-----Kıvanç-----Grosicki

----------------Erman----------------

---------------Eneramo---------------

En ideal kadro bu diye düşünüyorum.[/B][/QUOTE]

Hemen hemen bende aynı şekilde düşünüyorum. Sadece Rajnoch oynayabilecek durumda ise Stopere çekilip bir ihtimal ise Sol beke Kaanın oynama ihtimalini düşünüyorum... Tabii bu bir ihtimal..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:04.