SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   İzmirli Yiğidolar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Başkan'dan Taraftara Davet... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34041)

izmirliyigido 09.04.2012 22:28

Başkan'dan Taraftara Davet...

[url=http://resimzade.com/Show.html?i=35189&token=8866][img]http://resimzade.com/Show.html?i=35189&token=8866[/img][/url]

Başkanımız sayın Mecnun Odyakmaz, Sipas Tv'de Futbol Analiz programına bağlanarak Sivasspor - Bursaspor Ziraat Türkiye Kupası için Bursalı taraftarların 15.000 bilet, Sivas'lıların ise 3.000 bilet talebinde bulunuğunu, bu durumun da kendilerini çok üzdüğünü söyledi.

Taraftarlardan isteğimiz bu sayının mümkün olduğu kadar arttırılması ve takımın yalnız bırakılmamasını istiyoruz dedi. Stadı yine geçmiş yıllarda olduğu gibi doldurmamızı bekledi.

Eeee, başkan söyleyecek YİĞİDOLAR duyarsız mı olacak? O stad eskiden olduğu gibi şenlik yerine döndürülmeyecek mi? Gelin gibi süslenmeyecek mi? Davullar zurnalar çalmayacak mı? Herkes tuttuğu gibi kolundan eşini, dostunu, kardeşini, arkadaşını, babasını getirmeyecek mi?

Duyamıyorum arkadaşlar. Haydi biz söyledik, bizi kaale almadınız. Büyük başkanımızı da kıracaksınız? Hani onu çok seviyordunuz? Haydi takımı sevdiğinizi söylüyordunuz, artık inanmıyoruz onu geçin ama BÜYÜK BAŞKANIMIZ İSTİYOR !.. BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN DİYOR !.. Sivas'lıların ne kadar çok olduğunu gösterelim DİYOR !..

Ne diyorsunuz? Duyamıyoruz !..

.

adres58 09.04.2012 22:35

Cevap: Başkan Maça Çağırıyor

Abi, başkan söyleyecek Yiğido duyarsız kalacak maalesef. Buraya yazıyorum yine seyirci potansiyeli olarak baskın olduğumuz bu şehirde ezileceğiz sayı olarak.

Yazık başkanımıza, çoğunlukla sen söyle sen işit felsefesinde zavallım...

yeniceri_can 09.04.2012 22:41

[B]70+70=140 tl yol parası..
10tl bilet parası
30 tl de yemek , içecek vs. 180 , 200 liraya nasıl gidelim ? şehrin önce gelen abileri en ufak bir organizasyondan bile kaçınıyor..ekonomik şartları belli şehrimizin..bu şartlarda kimse gidemez..bursa'da sanayicisi , tekstilcisi, fabrikatörü herkes destek oluyor ya bizde ?[/B]

izmirliyigido 09.04.2012 22:42

Başkan yine yuvarlak rakam söylüyor 3.000 diyor ama esası 2.650 bilet satılmış. Bursa'lılar ise 21.900 bilet almışlar. Acı ama gerçek.

.

izmirliyigido 09.04.2012 22:44

[QUOTE=yeniceri_can;779418][B]70+70=140 tl yol parası..
10tl bilet parası
30 tl de yemek , içecek vs. 180 , 200 liraya nasıl gidelim ? şehrin önce gelen abileri en ufak bir organizasyondan bile kaçınıyor..ekonomik şartları belli şehrimizin..bu şartlarda kimse gidemez..bursa'da sanayicisi , tekstilcisi, fabrikatörü herkes destek oluyor ya bizde ?[/B][/QUOTE]

Sivas'ta ki gençlere birşey söylemiyoruz. Çok haklısınız, az para değil. Hiç olmazsa, işadamları, belediye, STO ve esnaf 10 otobüs ayarlasa yol masrafı olmaz. O zaman herkes bir bilet parası ve yemek parasını ayarlar gider.

Ama ya İstanbul'dakiler??? Onlara ne demeli?

.

şarkışla 58 09.04.2012 22:49

Ben o satış rakamlarına inanmıyorum.Bizim için olan 2650 doğru olabilir ama Bursa için 21900 olamaz imkansız.Ben biletimi aldım ama denemek için Biletix in sitesine girdim şu an da bile Maratonun en ortası,daha doğrusu stadın tam orta çizgisini gören E bölümüne bile bilet alınabiliyor.Gerisini siz hesap edin artık.Madem E boş bana neden D den verdiler acaba.

adres58 09.04.2012 22:55

Zaten bu iş Sivastaki genç arkadaşlarımızla yürümez. Çünkü maddi durum açık seçik belli. Gönül isterki maddi açıdan hepsinin durumu iyi olsa. Zaten stadımızda da 5 liraya bile olsa çok yeterli sayıda seyircimiz olmuyor. Ama yüzlerce derneğimizin olduğu milyona dayanan İstanbul nüfusumuzun olduğu yerde 2650 biletin satılması bizleri bırak üzmesini, hüngür hüngür ağlatması gerekir.

dogan5880 09.04.2012 22:57

sıvastan gelene 20 tane bılet benden gelen olursa msj attsın

yigido_furkan 09.04.2012 22:58

persembe gunu normalde calısıyorum ama rapor alıp maca gıdıcem beraberımde 1 arkadasım daha gelecek bnım gıbı mac gunu bıletını alacak en az 10000 kısı var. ama bn sucu Sivasın önde gelenlerınde buluyorum. en az bı 4 5 otobus kalkması lazımdı Sivastan. bız macta degıl 25000 kısı 50000 kısı olsak bursa 5000 taraftarı olsa yıne bızı susturacaklar bunu bılerek maca gıtmek cok acıı

sivaslıadem 09.04.2012 23:00

istanbuldakiler dolduracak stadı başta
Şimdiye kadar istanbulda hiç deplasman konumuna düştük mu önceki sezonlar
Bu sezon ne oldu da kimse gitmiyor
Başkan istiyor daha sebep var mi
Kadikoyde maç ümraniyede ne kadar çok sivaslı var
Esnaf bir gününü daha doğrusu 3 saatini maça ayıramayacak kadar meşgul mü
Daha bir şey demiyorum
Sivastan zaten otobüs ayarlayan yok
Ne olacak bu sivas taraftarının hali
Bağırmazlar bağırani sustururlar gelmezler götürmezler kimseyi
En azından otobüs firmalarımız şu 3 4 maç otobüs kaldırsa çok mu zarar ederler mazot parasına götürsünler bari

WEZ Format +2. Şuan Saat: 01:27.