SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor'da Kongre Kararı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39910)

SivasSpor.Com 02.05.2016 11:44

Sivasspor'da Kongre Kararı

[url=http://resimzade.com/Show.html?i=46817&token=38799][img]http://resimzade.com/Show.html?i=46817&token=38799[/img][/url]

1-1 sona eren Akhisar Belediyespor maçı sonrasında veda sinyali veren Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'dan ilk hamle geldi. Sivasspor'da kongre kararı aldı.

Sivasspor’da olağanüstü kongre kararı alındı. Yönetim kongre tarihini 22 Mayıs olarak açıkladı.

[B]Konu ile ilgili olarak Sivasspor’un resmi sitesinden şu açıklama yapıldı:[/B]

22 Mayıs 2016 Pazar günü olağanüstü genel kurul kararı alınmıştır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise olağanüstü genel kurul 29 Mayıs 2016 Pazar günü çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Medicana Sivasspor Yönetim Kurulu.

Dark Force 02.05.2016 11:57

Cevap: Sivasspor'da Kongre Kararı

Mecnun başkana istifa diyenler kongrede adaylar kimmiş görelim bakalım aday çıkarsa tabi

adres58 02.05.2016 12:03

Hayırlara vesile olur inşallah...

Yönetim Kurulu Başkanının etrafında yeniden genç ve dinamik Sivassporluların oluşturacağı yeni bir oluşum mutlaka gerekli. Vizyonu her zaman ileri ve yukarı olacak bir oluşum... Sayın Mecnun Odyakmazın çevresinde kilitlenecek her türlü kadroya Sivas halkı mutlak destek olacaktır. Şu bir gerçekki Sivas halkı Sayın Odyakmazın gitmesini istememektedir. İstedikleri şey yan kadrolarının değişimidir. Tecrübe ile yöneteceği yeni bir oluşumun her zaman gerekliliğidir.

Dünkü maçın sıcaklığı ile ''Yönetim isttifa'' naralarıda Sayın Odyakmazın şahsına değildir. Bunu gün boyu sosyal medyadan takip ederek öğrenmiş olduk. Şuda bir gerçekki Başkan ben ekibimle geldim ekibimle gideceğim derse, iş o zaman kötüye gidecektir. Sebebi ise bu taşın altına elini sokmak istemeyen bir kişinin dahi çıkmayacak olmasıdır. Kulüp başkanlığı, hele hele bu seviyede ise ateşten bir gömlektir. Hiç bir Sivaslı işadamı bu riske girmek istemeyecektir. Tek temennimiz başkanın etrafında oluşacak yeni kadrodur.

Büyük ihtimalle çoğunluğun sağlanamayacağı 22 Mayıs değilde 29 Mayısda belli olacak Olağanüstü Genel Kurulda herşey belli olacaktır.

Mehmet ATEŞ 02.05.2016 12:17

ben yönetim devam ederseki İnşallah eder önümüzdeki sene tekrar süper lige döneceğimize inanıyorum hayırlı olsun Yüce Allah bizi muvaffak etsin.

Dark Force 02.05.2016 12:25

Aday çıksa dahi zerre kadar umrumda değil tek temennim mecnun başkanın kalması.

muhalif 02.05.2016 12:30

kongreymiş güleyimde boşa gitmesin
bir sorun bakalım kaç üye var? 280 300 tane hepside dolgu malzemesi.
bu silik üyelerden hiç kimse kalkıpta bir oluşum içine giremez.

mecnun otyakmaz yine başkan olur. yada yönetimde birisi.

sivasspor ptt ligde ne yapacak bunu düşünmeli. ptt ligden düşecek takımdaki yaşlı ve bonservisi elindeki oyuncularıda sivasspora katıp yaş ortalamasını yükseltmeliyiz acizane tavsiyem budur.

söz verdiğimiz vefali oyuncuları almalı hatta mehmet yıldızı bile takıma katmalıyız

58 Amsterdam 58 02.05.2016 12:34

Aday cikmaz gardaslarim, Mecnun baskanim devam etsin derim.

Mecnun baskan Sivasspora ASIK gardaslarim once bunu gorun.

Tek hatalari takimin hocasina ful yetki veriyorlar. Hoca gidiyor diger hoca onceki hocanin futbolcusunu begenmez ve oynatmaz.

Mesut hoca neden Etzazi oynatmiyor ?

Yani futbolculari satin alirken Sivassporun kendine ayit bir scout ekibi olusturmasi sart. Sart oglu sart.
Boylelikle iyi ve ucuz oyuncum bulmamiz lazim. Bu buyuk bir eksigimiz.

Insallah artik akillanip bu uygulamayi hayaata gecirir sayin yonetim. Gerisi duzelir.

bahbaba58 02.05.2016 12:35

başkan kim olur bilmem ama yönetimde bazı isimlerin derhal gitmesi gerekiyor örneğin erdal sarılar mehmet oflaz gibi pasif isimler yönetime alınmamalı
erdal sarılar transfere karışıp bir çuval inciri berbat etti
ve ayrıca yönetimde iki isim taraftar işleriyle ilgilenmelidir taraftara gerekirse otobüs ayarlayacak taraftara gideceği deplasmanda bilet vs gibi işlerde kolaylık sağlayacak kişiler olmalıdır
store sorumlusu yönetici kimse Allah aşkına oda değişmelidir güneşten solmuş hiç bir şeye benzemeyen hala 2014 sezonun formaları satan bir store var derhal orayada aklı başında birisi gelip taraftarın fikrini alarak kaliteli tişört forma mont gibi şeyler çıkaran store haline gelmelidir
pazar kalitesinde olan store mağzamız olduğu müddetce kimse taraftar storeden alış veriş yapmıyor diye ağlamasın sen kaliteli ürünler yap gör bakalım nasıl kapış kapış gidiyor...

muhalif 02.05.2016 12:41

Gündem nedir bunuda yazınsana
başkan istifa mı edecek? mali kongre mi yapılacak ne yapılacak
neden toplanacak bu insanlar

AYDIN1985 02.05.2016 12:45

[QUOTE=bahbaba58;974413]başkan kim olur bilmem ama yönetimde bazı isimlerin derhal gitmesi gerekiyor örneğin erdal sarılar mehmet oflaz gibi pasif isimler yönetime alınmamalı
erdal sarılar transfere karışıp bir çuval inciri berbat etti
ve ayrıca yönetimde iki isim taraftar işleriyle ilgilenmelidir taraftara gerekirse otobüs ayarlayacak taraftara gideceği deplasmanda bilet vs gibi işlerde kolaylık sağlayacak kişiler olmalıdır
store sorumlusu yönetici kimse Allah aşkına oda değişmelidir güneşten solmuş hiç bir şeye benzemeyen hala 2014 sezonun formaları satan bir store var derhal orayada aklı başında birisi gelip taraftarın fikrini alarak kaliteli tişört forma mont gibi şeyler çıkaran store haline gelmelidir
pazar kalitesinde olan store mağzamız olduğu müddetce kimse taraftar storeden alış veriş yapmıyor diye ağlamasın sen kaliteli ürünler yap gör bakalım nasıl kapış kapış gidiyor...[/QUOTE]

ne kadar vizyonsuz oldugumuz burdan belli oluyor (store)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:13.